Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 06. 13

    Lapok:
    Játék: NLHE CG Full Ring
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: BB
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy 9 fős asztalon. Az aktuális leosztásban az UTG+1 székben ülő fish limpel, a kisvak pedig kiegészít, amire te $2.50-ig emelsz tízes pároddal. Ezt mindkét játékos megadja. A Q88 flop és a kisvak checkje után te is a check mellett döntesz, mire a fish $2-t hív, azaz a pot kb. negyedét. A kisvak dob, te pedig a megadás mellett döntesz. A 7 turn után ismét checkelsz, ellenfeled pedig ezúttal $4-t hív. A fish 170 hand alapján preflop 78/3/0-t játszik, postflop agressziója utcánként 44-52-60%, kihagyott cbet ellen eddig flopon 7-ből 5-ször hívott, turnön 3-ból kétszer folytatta. Mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    milyen rivereken egyértelmű a 3rd barrell call?
    szóval mit értetek itt érdektelen river kártyán?
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 09. 01.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    rengeteg ilyen szituval találkozom day by day 500h/h, ha neked ez a line plusszos az lifetime up, vagy melyik teremben játszlol pls?
    én (ha már így alakult alapon) a turn ch/r/f re tettem ami hibas.... de a folddal szerintem közel azonos hozamú... mivel szinte mindig tesz, és az ilyen fishek véleményem szerint nem adnak meg chr-t max Jxss/Kxss/Axss el, vagy sima nuttal(utg qj aa vagy kk estleg aq/ak/kqss fújx ax/8/ass limp?) egy raiset. A fe-t véve inkább plusszosabb talán a raisefold. Nem szívesen bluffcatchelek aggro ellen (3 utcát) amikor kb. a river majd fele a scary... vagy blank amiken ugyis behivja mint a scaryn happybe, főleg ilyen agessionnel plane... a masik fele az utg lipcallrange az AQst pl beleszamolva. 55 vagy 44? mit verünk? ezeket elbobja és nem játszik ki pozibol amikor mi aggrozzuk, ha megadja netán és jön a bank river akkor AI, a többin c/fold. Különben az egész egy szar spot, ilyen aggro fish ellen a 2nd pair bd flushodet oop cbeteld ilyen floppon 2 utcat legalabb!! Szerintem jobb mint a 3 utca ch/call...

  4. #4
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    érdektelen river....hm...

  5. #5
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Ilario eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rengeteg ilyen szituval találkozom day by day 500h/h, ha neked ez a line plusszos az lifetime up, vagy melyik teremben játszlol pls?
    én (ha már így alakult alapon) a turn ch/r/f re tettem ami hibas.... de a folddal szerintem közel azonos hozamú... mivel szinte mindig tesz, és az ilyen fishek véleményem szerint nem adnak meg chr-t max Jxss/Kxss/Axss el, vagy sima nuttal(utg qj aa vagy kk estleg aq/ak/kqss fújx ax/8/ass limp?) egy raiset. A fe-t véve inkább plusszosabb talán a raisefold. Nem szívesen bluffcatchelek aggro ellen (3 utcát) amikor kb. a river majd fele a scary... vagy blank amiken ugyis behivja mint a scaryn happybe, főleg ilyen agessionnel plane... a masik fele az utg lipcallrange az AQst pl beleszamolva. 55 vagy 44? mit verünk? ezeket elbobja és nem játszik ki pozibol amikor mi aggrozzuk, ha megadja netán és jön a bank river akkor AI, a többin c/fold. Különben az egész egy szar spot, ilyen aggro fish ellen a 2nd pair bd flushodet oop cbeteld ilyen floppon 2 utcat legalabb!! Szerintem jobb mint a 3 utca ch/call...
    Nem tudom cg-ben az ilyen típusú fishek mennyire gyakoriak, de MTT-ken gyakran találkozok velük. Pre iszonyat passzív, posztflop feltámad, és össze-vissza betel, csomószor semmivel. A legtöbb játékos utcánkénti posztflop agressziója csökkenő tendenciát mutat, ennél a játékosnak pont az ellenkezője igaz. Ha ezt párosítod ezekkel a gay betekkel, teljesen jó lesz catchelni.

  6. #6
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    A river szinte sohasem "érdektelen"
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •