Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (37) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Robin hoodolhatják a PokerStars VIP programját, Essence azonban nem lesz

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Robin hoodolhatják a PokerStars VIP programját, Essence azonban nem lesz


  2. #2
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    háát ha forró lesz a tej én nem leszek b*zi hogy besz*pjam.
    BelaKecske likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #3
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Akkor ezzel együtt csökkenthetnék a raket pl... Vagy a saját profitjukból is megkínálhatnák a brzonz, meg krómsz@rokat 1-2K-val.

    Ja, tök jó, 45K-s RB-ből elvesznek 5-öt, odaadják a hobbistáknak, ezzel azt érik el, hogy lassabban bukják el a pénzüket... ami azt jelenti, hogy ugyanannyi pénzt (amiről lejön ugye a rake még) több idő alatt lehet megkeresni. Juhé...
    naggeri and Laci24 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #4
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Azért lássuk be, hogy a Stars VIP bónuszai a legszarabbak. Gold szint alatt tkp. 0, de igazából tényleg a full time grinderek kapják a jó pénzeket. Más hálózatokban azért már NL10 NL25 szinten is van értelme bónuszért játszani...
    Laci24 and van Gerwen like this.

  5. #5
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nyilván nem akarok senkit megsérteni, de a gold alatti szint azok a hobbisták, aki már kicsit is keményebb grinder az a supernovát lazán eléri. Namármost akik SN, vagy SNE státuszban vannak, azok tolják le a mennyiséget a starsnak, ők adják a stars rake bevételének ( mondok egy számot) 90% át. Most ezeket megcsapolni, csak azért hogy a kromoszóma, meg az ezüst kapjon 10 dollár helyett 11-et, amit szintén ugyanúgy a brutálmagas micro rake-en lerake-elje...
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    essence volt, essence lesz, míg a földön ember lesz !
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 03. 03.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván nem akarok senkit megsérteni, de a gold alatti szint azok a hobbisták, aki már kicsit is keményebb grinder az a supernovát lazán eléri. Namármost akik SN, vagy SNE státuszban vannak, azok tolják le a mennyiséget a starsnak, ők adják a stars rake bevételének ( mondok egy számot) 90% át. Most ezeket megcsapolni, csak azért hogy a kromoszóma, meg az ezüst kapjon 10 dollár helyett 11-et, amit szintén ugyanúgy a brutálmagas micro rake-en lerake-elje...
    De a rendszert nem a SN-ek, SNE-k tartják fent! (kivéve a fish SN,SNE-k). Az általad degradált gyengébb játékosok nélkül nincsen akció... erről nem biztos, hogy el kellene feledkezned.
    van Gerwen likes this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 27.
    Hozzászólások
    25

    Alapbeállítás

    Meg persze arról sem kéne megfeledkezni, hogy egy ilyen intézkedés hatására nyilván valóan, ha kis mértékben is, de csökken a regek és nő a fishek száma. Hiszen a magasabb státuszban megszerezhető, jelenlegihez képest alacsonyabb rb% miatt egyes BE regek távozhatnak a rendszerből (tudom, úgyis mindenki veri őket, gyak. +pont, ha ott ülnek az asztalnál, mégis szívesebben vennénk, ha egy fish ülne a helyükön, aki az adott hónapban néhánnyal több sngt/cgt etc. engedhet meg magának a megváltozott körülmények miatt).

  9. #9
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nyilván nem akarok senkit megsérteni, de a gold alatti szint azok a hobbisták, aki már kicsit is keményebb grinder az a supernovát lazán eléri. Namármost akik SN, vagy SNE státuszban vannak, azok tolják le a mennyiséget a starsnak, ők adják a stars rake bevételének ( mondok egy számot) 90% át. Most ezeket megcsapolni, csak azért hogy a kromoszóma, meg az ezüst kapjon 10 dollár helyett 11-et, amit szintén ugyanúgy a brutálmagas micro rake-en lerake-elje...
    Nem sértettél meg, tudom, hogy hobbista vagyok. Van munkahelyem, este játszok kis SNG-t, CG-t, mondjuk havi 15-20e hand NL10 NL25. Ezzel a játékmennyiséggel a Stars tkp 0 bónuszt ad, márpedig gyanitom, hogy a sok tízezer játékosuk van, akik hasonlóan tolják, mint én. Ezért hagytam ott a Stars-t amúgy, mert más hálózatokon ennyi játékra is sokkal több bónuszt kapok. Ennyi. Ezért gondolom, hogy érthető ha a Stars gondolkozik a VIP rendszer átalakításán.
    SMaster50, Laci24 and van Gerwen like this.

  10. #10
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Daru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De a rendszert nem a SN-ek, SNE-k tartják fent! (kivéve a fish SN,SNE-k). Az általad degradált gyengébb játékosok nélkül nincsen akció... erről nem biztos, hogy el kellene feledkezned.
    bumhunter HU osokra gondolsz? akik napi 13 órát várnak hogy kapjanak fél óra akciót egy odatévedt fishtől?
    Szerintem a 6max akció megoszlása már small stakes-en is 85% < arányban regek ellen folyik. Most azok megoszlásáról felesleges beszélni, hogy gyengébb, erősebb reg stb. A lényeg az hogy reg.
    Nyilván a fishek nélkül nincs akció, viszont a rendszer nem a fisht támogatja !
    Fish azt se tudja mi az a VPP, FPP stb. most kap x FPP-vel többet, mit ér vele?? Semmit.
    Amit a rendszer támogatna valószinűleg, hogy microról-MS ig könnyebb lenne a feljutás. Viszont MS fölött már ölöd a regeket azzal hogy visszavágod a juttatást. MS en még több lesz a bumhunter valszeg, kevesebb lesz a játék, ha nem fogja megérni annyira a SNE mint eddig, akkor az játékos inkább megosztja a BR-t több kis terem között, nem játszik le napi xezer handet, hanem nekiáll hunterkedni, mert mi mást tehet?
    Magyarán ami várható -szerintem- az hogy mico-small stakesig megnövekedig a játékos szám, onnantól viszont hullaszag. Ami kinek jó? Stars.
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2014. 06. 17. 15:28
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •