Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (37) összesen
Like Tree48Likes

Téma: Robin hoodolhatják a PokerStars VIP programját, Essence azonban nem lesz

  1. #11
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Jó az okfejtésed, de a Stars BÁRMIT csinál, neki lesz jó... Ebbe bele kell törődni sajnos.
    naggeri, Laci24 and Fluxxxi like this.

  2. #12
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó az okfejtésed, de a Stars BÁRMIT csinál, neki lesz jó... Ebbe bele kell törődni sajnos.
    ezzel nem tudok sajnos vitatkozni Hosszútávon viszont saját magával cseszik ki szerintem. Ha eltűnik HS, akkor fokozatosan eltűnik MS, SSben meg sose leszel SNE, idővel ott is menni fog majd a bumhunterkedés, aztán rake bevétel ugye drasztikusan csökken. Így is, MS-en alig van akció már most. HS-ről meg ne is beszéljünk. Mondjuk én csak CG-ben tudok állást foglalni, de gondolom SNG-re sem feltétlen lesz jobb ha az SNE-k juttatását visszavágják mondjuk 60%-ra..
    uav_online likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Relax* eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meg persze arról sem kéne megfeledkezni, hogy egy ilyen intézkedés hatására nyilván valóan, ha kis mértékben is, de csökken a regek és nő a fishek száma. Hiszen a magasabb státuszban megszerezhető, jelenlegihez képest alacsonyabb rb% miatt egyes BE regek távozhatnak a rendszerből (tudom, úgyis mindenki veri őket, gyak. +pont, ha ott ülnek az asztalnál, mégis szívesebben vennénk, ha egy fish ülne a helyükön, aki az adott hónapban néhánnyal több sngt/cgt etc. engedhet meg magának a megváltozott körülmények miatt).
    Gondolod van olyan ember aki ha 1%-kal kevesebb RB-t kap akkor otthagyja az xSN, SNE státuszt és lelép. Ne vicceljünk már, h lelép és egy fish ül a helyére, ez baromság.
    Borsodpro likes this.

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Túl drasztikusan nézitek. 1 max 2%-ot fognak lecsapni, az is rengeteg pénz. Nem 5 meg 10%-okat.

  5. #15
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondolod van olyan ember aki ha 1%-kal kevesebb RB-t kap akkor otthagyja az xSN, SNE státuszt és lelép. Ne vicceljünk már, h lelép és egy fish ül a helyére, ez baromság.
    A PS szemszögéből épp ez a lényeg. Senki nem hagyja ott a státuszát egy kis csökkentés miatt, vagyis nem vesztenek játékosokat felülről, viszont a jobb visszatérítéssel tovább tarthatják bent a játékosokat alul. Illetve ezzel segítik azokat a kis és közepes nyerő alacsony tétes játékosokat, akik a magas rake miatt nagyon lassan haladnak felfelé. Ezzel kapnak egy kis lökést, tulajdonképpen ők viszik majd vissza a pénzt a magasabb tétekre.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2014. 06. 17. 16:02
    NovaTerra, iKeksz, Bél@ and 1 others like this.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet TedHeris88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Túl drasztikusan nézitek. 1 max 2%-ot fognak lecsapni, az is rengeteg pénz. Nem 5 meg 10%-okat.
    Egyetlen szám ami szerepel a cikkben:

    "Ami engem illet, azt mondtam a találkozón, azonnal aláírom, hogy mondjuk 5 ezerrel kevesebb legyen a 45 ezres jutalmam"

    Ez nem 1-2% (persze ez csak egy vélemény, de nem értem honnan szülted ezt az 1-2 százalékot)

  7. #17
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    lehet túl drasztikusan látom/ írtam le, de majd a számok megmondják.
    btw vicces hogy a két starsos topik, totál ellentmondó címmel fut egymás alatt
    TedHeris88 likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen szám ami szerepel a cikkben:

    "Ami engem illet, azt mondtam a találkozón, azonnal aláírom, hogy mondjuk 5 ezerrel kevesebb legyen a 45 ezres jutalmam"

    Ez nem 1-2% (persze ez csak egy vélemény, de nem értem honnan szülted ezt az 1-2 százalékot)
    Senki nem írt konkrétumot.
    "egyeztessenek a játékosok megválasztott képviselőivel"
    "mondta az egyik résztvevő"
    Csak elmondta a véleményét.

    Ha többet venne el, akkor sokat rake-elő játékosokat veszítene. Emellett lehet, hogy az már indokolatlan összeg is lenne.

  9. #19
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Én is úgy gondolom, hogy hasraütés-szerűen mondta a számot. Talán nagyzolni akart kicsit a közösség előtt.

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Szerintem amíg nincsenek konkrétumok addig felesleges belemenni, találgatásokba, hogy mi lesz.
    dfecco23 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •