Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Semmilyen változásra nem kell számítani - Steve Day a PokerStars eladásáról

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ismét egyetértek.
    Ellenőrizetlenül áramoltak ki a dollármilliók az országból, az USA (és bármilyen ország - lásd Franciaország, Spanyolország, olaszok) kormánya nem hülye, hogy ezt hagyja. A skandinávok vajon miért nem zárják le a piacukat?
    Ezek közül melyik működőképes, illetve melyiknek a követését láthatnák megoldásnak szerinted?

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek közül melyik működőképes, illetve melyiknek a követését láthatnák megoldásnak szerinted?
    Háromszor is elolvastam, de nem értem a kérdést.
    forzadani3 likes this.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    ezek közül melyik orszag (usa, fr, it, s) piaca mukodokepes es melyik mechanizmust helyesled.

    lol mit nm lehetett ezen erteni
    BT86 and van Gerwen like this.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezek közül melyik orszag (usa, fr, it, s) piaca mukodokepes es melyik mechanizmust helyesled.

    lol mit nm lehetett ezen erteni
    Lol? Hát nézd, olvasni azért még tudok, de nem értem, mit akar feltenni ezzel a kérdéssel. Mi köze van az kommentemnek ahhoz, hogy a piacuk működőképes-e, és hogy én helyeslem-e?

    update: Aham, az USA-ról volt szó egész végig, de gyanítom, hogy ő a skandinávokra vonatkozó költői kérdésemre kérdezett rá. Ha jól értem, mert még mindig nem vagyok biztos benne.
    Szvsz különös, hogy a legnagyobb halastavakat (usa, fr, mediterrán országok) zárják le. Ha az okokra tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy országon belül akarják tartani a pénzt. Az hogy ott működik-e a piac, innen kívülről nem tudom megállapítani, gondolom az ottani regek örülnek, bár bizonyára nincs annyi lehetőség. A skandi országokat pedig csak azért hoztam fel példának, mert köztudottan a világ élvonalába tartoznak, és mint olyan, nyilván a kormányuk is hagyja majd őket, hogy a szippantsák befelé a brutális adóval súlytandó adóalapot képező zsetonkákat.
    Az USA-ra visszatérve, volt egy Fekete Péntek, sikerült lenyomni a világ torkán a dolgot, gyanítom, hogy semmi okuk nincs rá, hogy most megnyissák újra a piacot.
    Utoljára módosítva: Krejdül által: 2014. 06. 18. 04:51

  5. #15
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Többször láttam, h istenítitek a spanyol-francia-olasz piacot. A francia és olasz valamilyen szinten nyitott, legalábbis egy kisebb regisztrációs procedúra után játszhatsz ott, de a spanyol abszolút nem. Ez utóbbinál csak a starson van élet és kb. 200 fölött nincs játék(elvétve 1-2 asztal), a munkanélküliség olyan szinten megmutatkozik a pokerasztaloknál, h juj, tele ilyen MSS regekkel. Visszatérítésről nagyjából nem is érdemes beszélni(töredéke a telistarsnak) és egyéb kiskapuid sincsenek(pl.: T€ adás/vétel). Összességében kuka, aki azt hiszi, h az milyen jó és elkezdene ott játszani, kb. a pokerezéstől is elmenne a kedve. A fentebb említett francia cucc, az valszeg nem olyan rossz, pont azért, mert voltaképp bárki regelhet. Olasz piacról meg...hm, inkább semmit, legyen annyi elég, ha vhol csalik, ott biztos(nem a stars).

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "az USA (és bármilyen ország - lásd Franciaország, Spanyolország, olaszok) kormánya nem hülye, hogy ezt hagyja."
    1. kérdés: Rá akartam világítani, hogy a jelenlegi szabályozásokat már az életbe lépésük előtt se tartották életképesnek, most viszont már a "nem hülye" kormányok is rá jöttek erre.
    2. kérdés: Szerinted az USA a nem jól működő szabályozott piacok melyikét kéne követnie/alapul vennie?

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    1. ennek ellenére addig mégsem legalizálták az USA-ban az online pókert, és ahonnan ide kanyarodtunk, az az, hogy szerintem a pokerstars megvásárlása miatt sem fog ez gyökeresen megváltozni.
    2. nem tudom, nem vagyok politikus, magyar szempontból édesmindegy, hogy mi történik odaát, sajnos mi nem fürödhetünk a halastóban.
    Egyébként szerintem az USA piaca azért elég nagy (és fizetőképes) ahhoz, hogy egyik fenti országhoz se tudjuk hasonlítani, egy zárt de legális online póker piac működőképes lenne, pláne ha a korábban emigrált hs regek is hazaköltöznének.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Többször láttam, h istenítitek a spanyol-francia-olasz piacot.
    Ezt itt most rosszul láttad.

  9. #19
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt itt most rosszul láttad.
    LOL? Pont te voltál multkor, aki azt tolta: "hűűű, de szuper lenne a spanyol fishekkel tolni!" Legalább tudnád, mit írogatsz...

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    LOL? Pont te voltál multkor, aki azt tolta: "hűűű, de szuper lenne a spanyol fishekkel tolni!" Legalább tudnád, mit írogatsz...
    Félreértettél valamit. Tényleg nagyon örülnék, ha megnyitnák a piacukat, és itthonról is elérhetővé válnának a spanyolok, ezáltal hígulna az eu mezőny, de ez még talán nem azt jelenti, hogy isteníteném az ottani piacot. Nem játszottam még ott, de nagyon kíváncsi vagyok, mivel a távoli jövőben szándékomban áll hosszabb időt tölteni náluk.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •