Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (56) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Daleroxxu túlzott gólörömért piros lapot kapott a PokerStarstól - kirúgták a Team Online profit

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Daleroxxu túlzott gólörömért piros lapot kapott a PokerStarstól - kirúgták a Team Online profit


  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Szponzorált pókerjátékos, de mindenekelőtt ember. Ezt nem kéne elfelejteni, de akinél a kocsikulcs van, az vezet. Nyilvánvalóan túl lett lihegve a dolog, megnéztem a videót, nem tudtam beazonosítani a srácot, annyira nem történt semmi. Ez a tipikus menedzseri fasság, nincs probléma amit meg kéne oldani, akkor gyorsan kreáljunk egyet, hogy lássák én mindenható vagyok.
    dobimano and van Gerwen like this.

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Atyauristen Berende milyen sakáll részeg volt atyaisten

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 08. 08.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Hát ez pff... Komolyan mondom... Hirdetőtáblának használnak egy hús-vér embert 4 éven át, de ki akarják belőle ölni az összes emberi tulajdonságát, ez mi? :S Ennél gázabb következménye szerintem nem is lehetett volna a dolognak... Bár mostanában nem az első túllihegett dolog ez; nem is olyan rég volt a timebank -ból fakadó figyelmeztetés, az is mi volt? Egy játékos aki éves szinten több tízezer dollár raket termel nekik és kikezdik... Mintha nem mindenkinek ugyanannyi ideje lenne gondolkodni... Néha kéne egy kábel, ami összeköti a pénzcentrikus főnökséget a földi élettel, mert olyan ez az egész mintha egy rakás érzés nélküli idióta ülne odafent és sakkoznának a halandókkal (ja és tényleg). GG.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Itt vamzer az ország, a fefogás beteg.

  6. #6
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Szavaztam, de remélem nem kapok rossz lapokat emiatt a sztársztól!
    don pro and Fiatal like this.

  7. #7
    Tag KOLOK007 avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 11.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Necces az egész szitu szerintem. Ő akkor egy szurkoló volt, és elfelejtette a pillanat hevében hogy hol is van akkor. Ezt otthon megcsinálhatta volna simán, de egy Pokerstars-os versenyen ott nem. Ő a termet képviseli azon a helyen. De nem kellett volna azonnal kicsapni. Egy ejnye bejnye elég lett volna. Meg ahogy irja, már csak 6 hónap maradt volna a szerződéséből.Elegánsabb lett volna hogy nem hoszabbitt szerződést, mint hogy kicsapják azonnal. Szerény véleményem.

  8. #8
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Egy skót ne szurkoljon a hollandoknak. Szurkoljon az angoloknak, walszieknek, észak-íreknek, skótoknak.

    Lehet a Stars vezetősége a spanyolaknak szurkol, vagy/és nagy összeggel fogadtak rájuk.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  9. #9
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Itt a negatív érzéseket nem az válthatta ki a spanyol drukkerekből, ami mozdulatot a kezével csinált, hanem az amit a kezeivel és a csípőjével együtt, amolyan párzó mozgást, mintha azt akarta volna sugallni nekik,h meg lesztek ........ és ......... anyá.... ......n mindanyian!
    És ez már nem fér bele! Egy márka képviselőjének nem negatív érzéseket kell kiváltania az emberből, hanem pont vonzóvává tenni azt.

    Amíg a kereskedelemben dolgoztam itthon, tudok konkrét esetről, amikor az egyik nagy kóláscég képviselője épp a másik nagy kóláscég termékét ita szórakozóhelyen, és volt valaki olyan kedves,h lefényképezte és beküldte a bulifotót a munkáltatójához, a végét kitalálhatjátok.
    Multiknál ezt nagyon komolyan veszik.

  10. #10
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    ez lol. Vicc az egész, hogy ezért elküldeni valakit.
    tipikus spanyol majmok, mint a Barca ahol elfut melletted valaki aztán órákig fetreng a földön hátha kiállítják a játékost. Annyira tipikus, semmirekellő népség. Remélem chille szétalázza őket, aztán 20 évig sehol se lesznek.
    Női sportot csináltak a fociból, egy balettot, amibe már nem fér bele egy finom könyökös-vállas...
    Csórikám meg megszívta, lehet kellett volna utazás előtt egy cultural awareness tréninget vennie mielőtt elkezd f@ckokat mutogatni a spanyol közönségnek
    fejes1988, Krono and van Gerwen like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •