Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (56) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Daleroxxu túlzott gólörömért piros lapot kapott a PokerStarstól - kirúgták a Team Online profit

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Semmilyen hivatalos rendezvényen nem nézhetnek el egy ilyen megnyilvánulást egy szponzorált embertől, a márka képviselőjétől.
    Este csodálkoztam is rajta, amikor olvastam twitteren. Eddig az egy értelmes, tök szolid srácnak tűnt.
    A PS-nél meg mindenek előtt védeni akarják a brandet. Megelőzik a negatív hírverést velük kapcsolatban.
    Ez a múltkori bannolásnál is bebizonyosodott.

  2. #12
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Ne szórakozz Nadallal !
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  3. #13
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Először mutogat, majd elbújik a pofonok elől a biztonságiak mögött, és ezután még fel is háborodik?!

  4. #14
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy skót ne szurkoljon a hollandoknak. Szurkoljon az angoloknak, walszieknek, észak-íreknek, skótoknak.

    Lehet a Stars vezetősége a spanyolaknak szurkol, vagy/és nagy összeggel fogadtak rájuk.
    Ennyi! Nyilván túlreagálta a Stars, de aki ennek a szarházi csapatnak így drukkol, ráadásul idegen terepen, nem tudom sajnálni

  5. #15
    Fanatikus tag Smasszer avatara
    Csatlakozott
    2014. 03. 27.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Az biztos, hogy volt vér a pucájában (vagy alkohol), ha spanyol földön egy ilyet meg mert csinálni.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Eleg durva h világ körüli úton van es ennyi tapasztalatot nem szedett ossze h idegen terepen ne mutogasson be, főleg ilyen helyzetben
    KOLOK007 likes this.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Megérdemelte.
    Ez nem stadion, a PS alkalmazásában volt ott, ehhez kellett volna tartania magát. Amit pedig védekezéskép leírt utólag az nevetséges. Stadionban így viselkedne, az ellenfél szurkolói közt.
    Tegyük fel én ezt Kispest szurkolóként megcsinálom a Fradi tábor közepén akkor jó eséllyel nem élem túl.
    KOLOK007 likes this.

  8. #18
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Fuhh basszus, magam se tudom így hirtelen, inkább piros

    Igazából mi emberek olyanok vagyunk, hogy hiába tesz valaki az életben 651 jó és szép dolgot, egyszer csinál valaki valami rosszat és megdöbbentőt, mindig arra fogunk emlékezni...
    van Gerwen likes this.
    "Zseton kell, nem imidzs"

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    A starsot nem értem. Tudom pénz beszél, és aki termeli, annak ki kell nyalni a pics@ját, de itt most diszkrimináltak egy embert, mert a foci világbajnokság egyik meccsén nem egy adott focicsapatnak drukkolt egy nemzetközi pókerverseny közvetítésén. Ennyi erővel ki is írhatták volna, hogy itt csak az nézheti, aki a spanyoloknak szurkol.
    zeoos77 and van Gerwen like this.

  10. #20
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fuhh basszus, magam se tudom így hirtelen, inkább piros

    Igazából mi emberek olyanok vagyunk, hogy hiába tesz valaki az életben 651 jó és szép dolgot, egyszer csinál valaki valami rosszat és megdöbbentőt, mindig arra fogunk emlékezni...
    Igen, ezt most totál komolyan mondom, a spanyolok számára tényleg megdöbbentő, hogy elmennek egy pókerversenyre, ahová mondjuk a világ 40 országából érkeznek játékosok, és a nyilvános vb közvetítésen valaki nem a spanyol csapatnak szurkol.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •