Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (56) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Daleroxxu túlzott gólörömért piros lapot kapott a PokerStarstól - kirúgták a Team Online profit

  1. #31
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Srácok, még mindig egy focimeccsről beszélünk. Nem arról a sportról, amit ő és minden ott jelenlévő profin űz, és ahol bármi ilyen hasonló baklövés nyilván azonnali tiltást érdemel, hanem egy olyan dologról, ami az ő karrierjükre nincs nagyobb ráhatással, mint az, hogy ki milyen zenét szeret. Egyik szereti a Stonest, a másik fújol rá, mert ők a Bon Jovit csípik. Ki a f@szt érdekel, ha az asztalnál korrektül játszanak? Ha én szurkolok egy csapatnak (ami magánügy!), akkor ez a MINIMUM, hogy felemelem az ökölbe szorított kezemet, mikor rúgnak egy fontos gólt. Ebből csak az lehet a tanulság, hogy stars pro-ként legyél annyira szétcuccozva/betintázva, hogy azt se tudd, hol vagy.
    van Gerwen likes this.

  2. #32
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok, még mindig egy focimeccsről beszélünk. Nem arról a sportról, amit ő és minden ott jelenlévő profin űz, és ahol bármi ilyen hasonló baklövés nyilván azonnali tiltást érdemel, hanem egy olyan dologról, ami az ő karrierjükre nincs nagyobb ráhatással, mint az, hogy ki milyen zenét szeret. Egyik szereti a Stonest, a másik fújol rá, mert ők a Bon Jovit csípik. Ki a f@szt érdekel, ha az asztalnál korrektül játszanak? Ha én szurkolok egy csapatnak (ami magánügy!), akkor ez a MINIMUM, hogy felemelem az ökölbe szorított kezemet, mikor rúgnak egy fontos gólt. Ebből csak az lehet a tanulság, hogy stars pro-ként legyél annyira szétcuccozva/betintázva, hogy azt se tudd, hol vagy.
    Rá kellett jönnöm a zseniális logikai mászóka után, hogy igenis szeretnék pokerstars pro lenni.

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Ne védjétek már!
    Bármilyen hivatalos rendezvényen ha egy fellépő, szervező stb ilyet csinál, mind kirúgják.
    Ha egy meccsen egy gól után az operatőr megfordulna, és ilyeneket mutogatna az ellenfél szurkolóinak (és a videón egyébként szerintem nem nem csak "kapjátok be" intés volt...), nem hiszem, hogy a következő meccsen is ott kéne dolgoznia...
    Ráadásul egy szabályozott országban és a nemzeti válogatott meccsén tette ezt, az ellenfélnek góljára reagálva. A PS nem engedne meg magának ilyen reklámot. Inkább a kisebbik rosszat választották és kirúgták.
    Ollie likes this.

  4. #34
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Alapból kirúgnék bárkit, aki a tróger hollandoknak szurkol. Kb 2000ig bírtam őket, addig nagyjából korrekt csapat voltak, az utóbbi időben az ilyen van Bommelekkel, de Jongokkal, Robenekkel kb. a legunszipmatikusabb csapat a világversenyeken. És ahogy látom, a fiatalok is ezt az irányt követik. Jogos a kirúgás!

    Plusz ha mondjuk ugyanebben a szituban Magyarországon csinálja egy skót, hogy vízilabdában újjong, mikor a szerbek gólt lőnek. Elbeszélgetnék vele...
    Bumbanas, toma1 and Ollie like this.
    "Nehéz megélni a mai világban, kizsigerel minket a Világbank!"

  5. #35
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rá kellett jönnöm a zseniális logikai mászóka után, hogy igenis szeretnék pokerstars pro lenni.
    Most épp üresedés van A videóról meg csak annyit, hogy nem oda való gesztus volt ez, a büntetés jogos, mértéke véleményes. Én is voltam szlovák-magyar meccsen Pozsonyban a szlovákok között és lehet, hogy csak azért éltem túl, mert 0:0 lett, pedig voltak helyzeteink, ránk is szóltak, mikor fölhördültünk, mi lett volna ha így ünnepeltünk volna
    Amúgy meg nehogy még sajnálni kelljen valakit 4 pokerstarsos év után, ha fél évet nem tölt ki a szerződéséből. Legyen férfi és vállalja tettei következményét emelt fővel és ne most kezdje őket fikázni, ha eddig jó volt, ha meg nem volt jó akkor miért nem hagyta őket ott...
    Utoljára módosítva: VTomi24 által: 2014. 06. 19. 08:28

  6. #36
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Nem olvastam az előző kommenteket, de véleményem szerint ha egy világmárkát képviselsz, akkor annak fényében kell nyilvánosan viselkednek/nyilatkoznod ami a márka profiljához illik. Függetlenül attól, hogy milyen érdekek, elvárások, stb állnak a háttérben, (bár én nem vagyok foci drukker) nem gondolom, hogy ne kellene tudnia kontrollálni magát és az érzelmeit. Egy ilyen "feszült" (az emberben tudattalanul mélyreható ingereket keltő) helyzetben egy nem teljesen egyértelmű, nemzetenként változó kézjelzéssel illetni egy tábort, egy közönséget, egy ország csapatát és "büszkeségét" (még ha a foci drukk ilyen is),nem hiszem, hogy stratégiailag kifizetődő a stars profilját tekintve. Úgy hogy, bár eléggé kritikus, és "kegyetlen" lépés volt ez a stars felől, de úgy gondolom, hogy alapvetően nem volt megalapozatlan.

  7. #37
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    itt a kérdés szerintem az hogy hogyan örült a gólnak. az egy dolog h. az ellenefél csapatnak szurkolt, de ha csak felemelte volna a kezét, szerintem nem lett volna para. Valszeg ezt a bemutatogatást vették zokon, amit lehet sértőnek venni. Más kérdés hogy ezt ha angliába csinálja, akkor semmi se lett volna az ügyből, viszont ezt egy olyan országban csinálta ahol más a mentalitás..
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #38
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Ismét megnéztem a videót, és teljesen igazatok van, az a gól utána kabbe ugrándozás direkt a spanyolok arcába az túlmegy a gólöröm kategóriáján, ez már a direkt hergelés kategória. Míg az előzőhöz szerintem semmi köze a starsnak, addig ezt valóban csírájában kell elfolytani. Sokat ivott a szentem, de nem eleget, hogy ki legyen ütve, és bukákézzon valami bokorban.

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Szerintem ezt itt MO-n is gáz, ha a haveromnak ezt tolom a szemébe akkor oké benne van . De vadidegen embereknek ez erős, plussz nekem is olyan mintha bemutatna , a párzó mozdulat viszont inkább izgató mint felháborító!

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    izgató?
    ceewyl and Bél@ like this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •