Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Daleroxxu túlzott gólörömért piros lapot kapott a PokerStarstól - kirúgták a Team Online profit

  1. #41
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    A donkey felizgult Daleroxxu párzó mozdulatára.

  2. #42
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    izgató?
    Ebből szerkesztés lesz.

  3. #43
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    srácok.. 2014.. ne lepődjünk meg semmin. Wdonk, itt nyugodtan vállalhatod a másságod nem fog b@szogatni senki
    van Gerwen likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    nagyon vicces video És végül is tényleg nincs benne semmi rosszindulat. Nem a spanyolokat oltja hanem cukkolja a szurkolókat. Viszont ha ilyet csinál, ne lepődjön meg ha visszanyal a fagyi. POkerstarsal nem értek egyet.

  5. #45
    Újonc icedavid avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet KOLOK007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Necces az egész szitu szerintem. Ő akkor egy szurkoló volt, és elfelejtette a pillanat hevében hogy hol is van akkor. Ezt otthon megcsinálhatta volna simán, de egy Pokerstars-os versenyen ott nem. Ő a termet képviseli azon a helyen. De nem kellett volna azonnal kicsapni. Egy ejnye bejnye elég lett volna. Meg ahogy irja, már csak 6 hónap maradt volna a szerződéséből.Elegánsabb lett volna hogy nem hoszabbitt szerződést, mint hogy kicsapják azonnal. Szerény véleményem.
    Attól, hogy a termet képviseli ott, miért ne szurkolhatna bárkinek? Mi köze a teremnek ahhoz, hogy bármelyik profi bármilyen sportágban kinek szurkol, akár egy PS-es versenyen is?! Vagy akkor most semelyik profi sem szurkolhat semmilyen csapatának PS által szervezett versenyen mert a "termet képviseli"? Léghokiban vagy miben? Képviselje az asztaloknál, versenyközvetítéseknél, meg hasonlóak...de nehogy ne szurkolhasson, ahol a legtöbben ráadásul saturészegek már Amúgy, ha azok a tahó spanyol-drukkerek (félreértés ne essék én is nekik szurkoltam) nem mennek picsogni a stuff-nak vagy minek, akkor nem is rúgják ki? Ha nem panaszolja be az a dagadt buflagyerek, akkor minden marad a régiben? EZ EGY VICC...dugják fel a brand-et meg hasonlókat!!! Asszem most pár napig nem játszok a ps-en amíg leül ez a kommentem
    naggeri and van Gerwen like this.

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy skót ne szurkoljon a hollandoknak. Szurkoljon az angoloknak, walszieknek, észak-íreknek.
    LOL! Nem vagy otthon a fociban úgy látom. Egy UK-s "gyarmat" szurkolója soha nem fog szurkolni az angoloknak.....vagy akkor az nem szurkoló. Vagy csak egy butakeci.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2014. 06. 19. 13:43
    van Gerwen likes this.

  7. #47
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Idézet icedavid eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól, hogy a termet képviseli ott, miért ne szurkolhatna bárkinek? Mi köze a teremnek ahhoz, hogy bármelyik profi bármilyen sportágban kinek szurkol, akár egy PS-es versenyen is?! Vagy akkor most semelyik profi sem szurkolhat semmilyen csapatának PS által szervezett versenyen mert a "termet képviseli"? Léghokiban vagy miben? Képviselje az asztaloknál, versenyközvetítéseknél, meg hasonlóak...de nehogy ne szurkolhasson, ahol a legtöbben ráadásul saturészegek már Amúgy, ha azok a tahó spanyol-drukkerek (félreértés ne essék én is nekik szurkoltam) nem mennek picsogni a stuff-nak vagy minek, akkor nem is rúgják ki? Ha nem panaszolja be az a dagadt buflagyerek, akkor minden marad a régiben? EZ EGY VICC...dugják fel a brand-et meg hasonlókat!!! Asszem most pár napig nem játszok a ps-en amíg leül ez a kommentem

    Alapvetően a PS részéről, egy másik (üzleti) szemszögből nézve a cég általános megítélését tekintve lehet negatív ha egy ember oly módon nyilatkoztatja ki a véleményét, hogy az sérthet egy adott csoportot. Mindent túl lehet misztifikálni, de mikor egy világmárkáról beszélünk, általában az a cél, hogy minél szélesebb körben legyen közkedvelt, és ha egy ember aki a cég logóját viseli, megosztó megmozdulást kezdeményez, akkor az a cég általános üzletpolitikájával nem feltétlenül áll összhangban. Az meg, hogy egy cég, mit milyen módon szankcionál és jutalmaz, illetve egy adott helyzetben maga a szponzorált "megtartása" mennyire fontos tényező, azt az ő dolguk eldönteni. Szerintem. Innentől kezdve találgatni lehet, hogy mit miért.

  8. #48
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy skót ne szurkoljon a hollandoknak. Szurkoljon az angoloknak, walszieknek, észak-íreknek, skótoknak.

    Lehet a Stars vezetősége a spanyolaknak szurkol, vagy/és nagy összeggel fogadtak rájuk.
    Bármi is fog történni ezen a földön, felajánlhatják a skótoknak a világ összes vagyonát ők akkor sem fognak az angoloknak szurkolni! William Wallas forogna sírjában!

  9. #49
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Mar csak az a kerdes,h ki es miert vette fel a videot.Egyebkent teljesen megerdemelt a buntetes, nem lehet igy viselkedni hivatalos rendezvenyen es akarmit mondhat h ezek a mozdulatok elfogadottak mas orszagokban..lol..

  10. #50
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Több olyan komponens van, ami miatt én - bár eleinte abszolút ellene voltam - kezdem megérteni a starsot, és úgy gondolom nem volt más választásuk. Egyrészt a spanyol egy különösen picsogós fajta. Rengeteg spanyol barátom van, imádom őket, de ezt a hibáik listájára kell írni. Másrészt a csókán a videón látható "kabbe" és "megb@szlak" mozdulatok közben végig ott volt a 'pokerstars pro' felirattal ellátott póló, amit a kenyéradó szponzor adott rá. Harmadrészt pedig ahogy leírta, utána napokig b@sztatták twitteren. Valószínű ez az utolsó az a pont, ami a managereknél kiverte a biztit, hiszen ha a kuncsaftok nem felejtenek könnyen, akkor sajnos nekik sem szabad. Ostoba dolog, az elfogyasztott pia, és a meccs végeredménye tovább korbácsolta az indulatokat, ilyen necces szituációban pedig meggyőződésem, hogy a stars az üztelpolitikájának optimális döntést hozott, amikor menesztett egy embert, és lehet hogy még aznap írtak tíz másik tehetségnek a megnyílt lehetőségről.
    Fluxxxi likes this.

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •