Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 56 (56) összesen
Like Tree50Likes

Téma: Daleroxxu túlzott gólörömért piros lapot kapott a PokerStarstól - kirúgták a Team Online profit

  1. #51
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Hozzászólások
    127

    Alapbeállítás

    Megnézném, hogy mennyire elfogadott ez náluk, ha a Celtic tábor előtt csinálná ezt, Rangers mezben! Nem sok minden maradna belőle...
    danfiu, dfecco23, Krono and 1 others like this.

  2. #52
    Újonc icedavid avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 20.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Idézet Fluxxxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően a PS részéről, egy másik (üzleti) szemszögből nézve a cég általános megítélését tekintve lehet negatív ha egy ember oly módon nyilatkoztatja ki a véleményét, hogy az sérthet egy adott csoportot. Mindent túl lehet misztifikálni, de mikor egy világmárkáról beszélünk, általában az a cél, hogy minél szélesebb körben legyen közkedvelt, és ha egy ember aki a cég logóját viseli, megosztó megmozdulást kezdeményez, akkor az a cég általános üzletpolitikájával nem feltétlenül áll összhangban. Az meg, hogy egy cég, mit milyen módon szankcionál és jutalmaz, illetve egy adott helyzetben maga a szponzorált "megtartása" mennyire fontos tényező, azt az ő dolguk eldönteni. Szerintem. Innentől kezdve találgatni lehet, hogy mit miért.
    Ezzel így egyet is értek, illetve megértem a PS hozzáállását is, de akkor is felhúz ez h "szegényt" kicsapták, mert, aki tényleg szurkol a csapatának azt mindig elkapják az érzelmek 1-1 ilyen éles szituációban, kivéve ha egy terminátor PS-logós poló nélkül kellett volna néznie a meccset és akkor nincs gond...talán. Bár aki nincs oda egy csapatért annyira és sosem szurkolt úgy, hogy majd összeszarja magát az sosem fogja megérteni, hogy vannak pillanatok, amikor képtelenség uralkodni az érzéseken. Na sebaj, szerencsére én nem vagyok "pro" és nézhetem önkívületben talajon az összes meccset!
    banoster likes this.

  3. #53
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Elég primitív gólöröm...

  4. #54
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Abszolút megértem az álláspontod. Ez ilyen. De, ha egy pro nem látja át ezt sokrétűen, akkor meg lesz (itt meg is lett hamar) a következménye.

  5. #55
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    A videon a srac obszcen mozdulatokattesz a szurkolok fele. Szandekosan hecceli oket, utana meg nyuszit ha az ellendrukker hozzaerinti a fejet. Uristen micsoda agresszio. Igazi balf.sz. Igy kulturalt ember maganban sem viselkedik, nemhogy egy szponzor kepviseleteben, abszolut alkalmatlan egy vilagceg arcanak lenni akire felnez a pokertarsadalom. Jo hogy szoltak, igy legalabb kiderult hogy nagy hibat kovetett el a PS hogy ot valasztotta. Gyorsan korrigaltak a hibat legalabb
    chau likes this.

  6. #56
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Arról a csávóról van szó aki a napozó ágyon fekszik?! Hmm.. Szinte mindenki a földön ül, ő honnan és miért kapott fekhelyet?

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •