Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree4Likes
  • 3 Post By misirulez
  • 1 Post By BelaKecske

Téma: NL5 AQs 4way turnre sor+nut FD

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás NL5 AQs 4way turnre sor+nut FD

    No Limit Texas Hold'em Hand, $0.02/$0, _7fold2_ | BOOM! Hand Replayer

    Turnön mit tettél volna?
    player 7 egy elég biztonságos játékot játszó 10/5. Játéka alapján 99% biztos voltam benne hogy AK van nála, de könnyen lehet hogy ilyen nit nem betelne turnon egy check után pot kontroll miatt, meg nem szeretne tönkre menni TPGK-val. Köszi!

  2. #2
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnön mit tettél volna?
    Irigylem az optimizmusod, de szerintem a turn játék már csak egy sokadrangú kérdés ebben a handben. Ha rászánsz egy kis időt és összefoglalod, hogy előtte mit csinálsz úgy könnyebb a hibákat megtalálni.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    így utólag vissza nézve valóban sok kérdés felmerült bennem is. Preflop szerintem a megadás a legjobb ennyi CS-el az asztalnál, floppon játszhattam volna C/C-t vagy donkbet, kisebb donk mellett döntöttem, ha dobnak az sem baj, ha többen megadnak az sem. Az ellen flop raise-e kicsit meglepett, ekkor gondoltam hogy lejött neki az AK-ra a K, (utólag nézve nem tudom miért nem gondoltam TT,22-re) itt lehet reraise lett volna a jó, nem tudom, AK-t vagy dobja vagy nem. Turnön mivel úgy gondoltam AK-van nála azzal nem biztos hogy bet-elne viszont call annál inkább, ezért kezdeményeztem.

  4. #4
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megadás a legjobb ennyi CS-el az asztalnál
    Pre ha sqz-elsz nem baj ha CS-k hadd jöjjenek. Sokszor lesz jó EQ-d, meg olyan board is ahol nagy FE-t realizálhatsz kis kockázat/nyereség mellett, pl vmi kis száraz boardon 1/2-1/3 bettel.
    BelaKecske, Exec and ProAdel89 like this.

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    preflop sima squeueze köbö bárki ellen, főleg ha fishek, nagyon erős a lapod.

    flop köbö bármi jó. amit te csináltál az is, de a passziv játék is jó calling stationok ellen, majd cr-elsz ha javulsz. fish ellen berakni sem rossz, de ez a nit szerű izé valszeg vagy random klikkelbackel 55-el vagy elég erős, szal nem kell betenni ellene.

    Aztán 100% check, a turn bet rossz, had hivjon csak ő ha flop blöffölt, ha meg nem, úgyis folytatni fogja és többet tudunk berakni.
    Exec likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •