Oldal: 524 / 594 ElsőElső ... 24424474514522523524525526534574 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.231 - 5.240 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5231
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    €25k/€50k Ante €6.2k No Limit Holdem
    3 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    BTN csabacz €1,486k 30bb
    SB djidji42 €3,352k 67bb
    BB jroyos1 €593k 12bb

    Pre-Flop: (€94k, 3 players) csabacz is BTN 6c Ah
    csabacz raises to €106k, djidji42 folds, jroyos1 folds

    Final Pot: €144k

    csabacz wins €256k (net +€143k)

    Hi,

    Itt mi lenne a R/C rangetek a BB-nek? FT-n vagyunk 3 főnél. BB-ről nincs nagy minta eddig egy szolid játékot mutatott (eddig 24 alkalomból 2x 3betelt).
    Másik kérdés, hogy az ilyen MTT ICM szitukat melyik programmal érdemes elemezni?

  2. #5232
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Attól függ mit láttál tőle eddig ,(és ő mit lát rólad) jobb rátenni a kis AX -ket egyben 12bb-ellen
    sb-bb csatában nálam A10 már raise call, de lehet A8-A9 is nagyon ellenfél függő
    elég nagy rajtad az icm hatás, 2 helyen állsz
    így ez nálam raise fold lenne, de ha te pl 100% ban raiselsz dealerből
    és tudod hogy vissza teszi mondjuk ezzel: 45s,56s,78s,910s,10js+
    Jq,Kj,KQ,22+Ax. még akkor is meredek a call A6 al,
    így ftn nálam 88+ Ajs+ Aqo+
    csabacz likes this.

  3. #5233
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    El nem tudtam képzelni,hogy hogyan lehet megnyerni egy sokezerfős versenyt a PS-en! Most már tudom!

    Big $8 review 1. rész - YouTube

    Érdemes megnézni, gyakorlatilag 10 ből 7 megjátszás vicc.

  4. #5234
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    ez az emberke megnyert még tavaly egy big33-t is!!

  5. #5235
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El nem tudtam képzelni,hogy hogyan lehet megnyerni egy sokezerfős versenyt a PS-en! Most már tudom!

    Big $8 review 1. rész - YouTube

    Érdemes megnézni, gyakorlatilag 10 ből 7 megjátszás vicc.
    Én vagyok a hülye, hogy belenéztem. Vicc az egész ahogy írtad. Egyébként nehogy azt gondoljátok, hogy ezek a játékosok tanulás nélkül az eredményeiket hosszútávon fenn tudják tartani, csak nekik kicsit máshogy jön ki a hosszútáv, később kínlódnak esélytelenül. Nekem jó példa erre egy kanadai reg, tavaly amikor nekem semmi nem sikerült ő havonta 800-900 BI-t nyert pocsék játékkal, ellenem az összes potot behúzta, most kb 4500 verseny óta max BE, és ott tart hogy a chatbox-ban elégedetlenkedik.

  6. #5236
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én vagyok a hülye, hogy belenéztem. Vicc az egész ahogy írtad. Egyébként nehogy azt gondoljátok, hogy ezek a játékosok tanulás nélkül az eredményeiket hosszútávon fenn tudják tartani, csak nekik kicsit máshogy jön ki a hosszútáv, később kínlódnak esélytelenül. Nekem jó példa erre egy kanadai reg, tavaly amikor nekem semmi nem sikerült ő havonta 800-900 BI-t nyert pocsék játékkal, ellenem az összes potot behúzta, most kb 4500 verseny óta max BE, és ott tart hogy a chatbox-ban elégedetlenkedik.
    Én már most lassan a végére érek, másról sem szól az egész videó sorozat, mint hogy hogyan kellett volna lejátszani az aktuális handet!
    De mindíg behúzta a flipet, és töménytelen mák mák mák mák mák...

    Egyszer 10. lettem egy 14000 fős freerollon, na ott volt nem kevés gusztustalan mákolásom, csak úgy gyilkolták az AJo-jaim a monstereket! Máshogy nem lehet! Vagy nagyon nagy mennyiségeket kell tolni, vagy a kisebb mezőnyűekkel foglalkozni.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2014. 06. 23. 09:39

  7. #5237
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El nem tudtam képzelni,hogy hogyan lehet megnyerni egy sokezerfős versenyt a PS-en! Most már tudom!

    Big $8 review 1. rész - YouTube

    Érdemes megnézni, gyakorlatilag 10 ből 7 megjátszás vicc.
    Lehet, hogy ez az új nyerő stratégia, nem értetek hozzá
    Legnagyobb "beszólás" : ...itt a legrosszabb játék a call... erre A_Hungarian: call
    Az ilyen mákolások készítenek ki a legjobban, mint amilyenek ebben a videóban vannak, persze csak ha ellenem vannak Dehát nekem ilyenek nincsenek, mert ilyen hátrányban nem kerülök potba, mint ahogy ő, lehet ezért nyerek kevesebbet...
    van Gerwen likes this.

  8. #5238
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 24.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El nem tudtam képzelni,hogy hogyan lehet megnyerni egy sokezerfős versenyt a PS-en! Most már tudom!

    Big $8 review 1. rész - YouTube

    Érdemes megnézni, gyakorlatilag 10 ből 7 megjátszás vicc.
    Sziasztok! A felső sort értem, de az alsót elmagyarázná valaki, hogy mi mit jelent és mennyi a helyes érték? Köszönöm.

  9. #5239
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet nagy-turo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! A felső sort értem, de az alsót elmagyarázná valaki, hogy mi mit jelent és mennyi a helyes érték? Köszönöm.
    nem néztem végig, de a 10-ből 4 vicc már egész jó. de az is lehet, hogy a 10 ből 9 vicc a jövő nyerő játéka.
    vagy az alattomos handek megjátszása a nyerő, vagy a limp call strategy, szigorúan any2 val...

    én pedig arra lennék kíváncsi, hogy a túrós csuszát szalonnával, vagy tejföllel és porcukorral eszed?
    van Gerwen likes this.

  10. #5240
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 24.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem néztem végig, de a 10-ből 4 vicc már egész jó. de az is lehet, hogy a 10 ből 9 vicc a jövő nyerő játéka.
    vagy az alattomos handek megjátszása a nyerő, vagy a limp call strategy, szigorúan any2 val...

    én pedig arra lennék kíváncsi, hogy a túrós csuszát szalonnával, vagy tejföllel és porcukorral eszed?
    Köszönöm segítőkész válaszod, a kérdésedre a válaszom: Mi közöd hozzá. Valaki esetleg válaszolna az eredeti kérdésre?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •