Oldal: 274 / 282 ElsőElső ... 174224264272273274275276 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.731 - 2.740 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #2731
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    Én mindenre be voltam regelve a GSOP-tól kezdve...remek. Durva, hogy még mindig nem lehet belépni. Minden vasárnap van valahol vmi?

  2. #2732
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Bvb09 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még jó hogy elindultam a GSOP szaton. Ilyenkor mit lehet tenni?
    mivel mindenkinek szar, szépen visszaosztják a buyineket, nyilván nem húznak le

    ui.: hacsak nem épp most csődölt az ongay

  3. #2733
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 12.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mivel mindenkinek szar, szépen visszaosztják a buyineket, nyilván nem húznak le

    ui.: hacsak nem épp most csődölt az ongay
    Tényleg durva, hogy közel 5 órán keresztül off voltak. Supporttal beszélve annyit sikerült megtudni, hogy minden játékost érintett a dolog, az éppen folyó versenyeket törölték, a buy-in-eket manuálisan fogják visszapakolni, ezért időbe fog telni (24 órát kértek):

    Micaela: Okey, I see. The money will be refunded, but it will be refunded manually, so I have to ask you to wait a bit.
    Micaela: But please wait up to 24 hours.
    Micaela: Yes, all the players was affected by this problem and the ongoing tournaments was cancelled.
    Micaela: That the information from the Poker team.

  4. #2734
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 12.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Idézet gaboor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg durva, hogy közel 5 órán keresztül off voltak. Supporttal beszélve annyit sikerült megtudni, hogy minden játékost érintett a dolog, az éppen folyó versenyeket törölték, a buy-in-eket manuálisan fogják visszapakolni, ezért időbe fog telni (24 órát kértek):

    Micaela: Okey, I see. The money will be refunded, but it will be refunded manually, so I have to ask you to wait a bit.
    Micaela: But please wait up to 24 hours.
    Micaela: Yes, all the players was affected by this problem and the ongoing tournaments was cancelled.
    Micaela: That the information from the Poker team.
    Update: az aktuális zsetonállásoknak megfelelően, arányosan osztották szét a versenyek nyereményalapját.

  5. #2735
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Holnap újrainstallálom a gépet és nem tudom mit kell elmentenem, hogy meglegyenek a jelölések, színkódok a játékosokhoz. Írtam a supportnak de az ő segítségük tökéletesen használhatatlan

    Ők azt mondták másoljam ki a C:\Users%USERPROFILE%\AppData\Local\P5\betsafe
    könyvtárat teljesen és akkor meglesznek a noteok meg jelölések, de csajom gépére próba képpen felraktam a betsafe ongames részét , rámásoltam ezt a könyvtárat az eredetire és semmi.
    Pls aki tudja írjon hogyan kell, mert holnap már nem tudom megcsinálni ... :-/

  6. #2736
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Holnap újrainstallálom a gépet és nem tudom mit kell elmentenem, hogy meglegyenek a jelölések, színkódok a játékosokhoz. Írtam a supportnak de az ő segítségük tökéletesen használhatatlan

    Ők azt mondták másoljam ki a C:\Users%USERPROFILE%\AppData\Local\P5\betsafe
    könyvtárat teljesen és akkor meglesznek a noteok meg jelölések, de csajom gépére próba képpen felraktam a betsafe ongames részét , rámásoltam ezt a könyvtárat az eredetire és semmi.
    Pls aki tudja írjon hogyan kell, mert holnap már nem tudom megcsinálni ... :-/
    Ott is ****a a support akkor
    users\név\P5javaclientsettings
    Minden ongame nickednek lesz itt egy mappája. Az ezekben lévő playernotes fájl lesz az. Méretből/módosítás dátumából meg ki lehet következtetni melyiket keresed.
    Gordon likes this.

  7. #2737
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ott is ****a a support akkor
    users\név\P5javaclientsettings
    Minden ongame nickednek lesz itt egy mappája. Az ezekben lévő playernotes fájl lesz az. Méretből/módosítás dátumából meg ki lehet következtetni melyiket keresed.
    Tökéletes, megvan minden, nagyon szépen köszönöm !!
    BT86 likes this.

  8. #2738
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Sziasztok aki anno játszott vagy most is játszik a Goalwin vagy a Mambo oldalon és nem fizették ki, annak figyelmébe ajánlom ezt. A 2+2 fórumon erről sok infó van. ONGAME/Goalwin/PokerMambo Cashout Issues for a long time című topikba.
    LGA :: GOALGAMING Limited's remote gaming licences have been suspended

  9. #2739
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 28.
    Hely
    Dunabogdány
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Jatszik valaki sng-t?ipoker melle masodiknak nykmnam a raceket.20-50dollar kozott vannak foleg 6fosok?2-3000dolcsi raket megtermelnek...sajna ipokeren este 7ig nincs elet es jo lenne 1korul mar nyomni...vagy menjek starsra?

  10. #2740
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    hát ongamen mióta kivált bwin nincs sok akció, szerintem a 888-t próbáld ki mesés a mezőny

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •