Oldal: 1 / 39 12311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #1
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Szuper Paintech, GoPro project

    Új terem, új bejegyzés, tiszta sor meg tiszta víz.

    Sziasztok!

    A teremváltás megtörtént, illetve átálltam FR-ről SH-ra. Mától NL10-et ostromolom két asztalon. Bár csak augusztus tájától terveztem, hogy nl10-re érek, egy kis br boostnak köszönhetően, odacsöppentem, úgy hogy hajrá.

    Innentől fogva kezdetét veszi az igazi munka, páuker, elemzés, és miegymás.
    Jelenlegi cél: Heti 20 óra pókerre fordított idő (természetesen meló mellett ennyi),
    Letolni 100 k handet nl10-en minimum 10bb/100-zal amivel meg is lenne a BR a következő limitre.
    Összefoglalva: 3 hónap - 100k hand - NL10 - Heti 20 óra - Október 1.-eje NL25-30
    GoPro project reloaded!

    Szépet, jót nektek!

  2. #2
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Szép estét, sziatok!

    Megvolt az első hivatalos nl10 sessionöm. Sok gyatraságot éreztem benne de a graph azért nem mutat rosszul :

    első hivatalos nl10 session graph.jpg

    Leakfind meg a többi, holnap meló után.

    Széppet jót nektek!
    ProAdel89 likes this.

  3. #3
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jó reggelt!

    Lassan megvan az első 10k handem NL10-ről (bizony mondom néktek, az mánn emberes minta), úgy hogy amint az megvan, rakok fel egy graphot az eddigi alltime nl10-ről az elmúlt néhány napról. Rakok fel majd jó sok handet ahol majd lehet mondani, hogy úúúúúúúúúúú milyen buta ez a srác, és akkor majd újra békesség honol örök búzamezőinken.

    Mai terv:
    - Leakfind tegnap estéről (kb 18:00-19:00
    - Páukermankedés (kb 19:00-20:00)


    Mára nincs sok, mert nincs sok időm.
    Ellenben holnap. Hajjaj, 18:00-tól 24:00-ig minn a veszedelem, nyomjuk majd,

    Na szépet, jót nektek!

  4. #4
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Olvasgatva a fórumokat, blogbejegyzéseket és miegymást, kezd kikristályosodni előttem egy "új"fajta szemlélet az életről, lehetőségekről és azok megéléséről. Óvodás korom óta azt mondom, hogy addig nem érthetsz meg valamit amíg át nem érzed. Kicsit furcsán hangzik, de mikor kiválóságokat láttam az életben, legyen szó bármilyen területről, mindig úgy éreztem, hogy ezek könyvből olvassák amit mondanak, hát ezeknek valaki súg, vagy előre meg van írva a forgatókönyv és csak játszanak. Legyen világosság, és lőn világosság! Minden témáról, szituációról, élethelyzetről van egy elgondolásunk amit nagyon sok minden befolyásol, többnyire amit tapasztalunk és amit kívülről kapunk más emberektől. De aztán egyszer csak jön a nagy bumm, és kezd felszakadozni a köd, egy megújulás következik, új koncepciók, a megértés egy új szintje bizonyos területeket illetően a mi "kis" kirakósunkban. A páukerben is így van ez, azt mondják tanulj úgy, hogy egyszerre csak néhány területet fejlesztesz és így szépen, balanszáltan tudod fejleszteni magad. Na pont így van ez egy kicsit spontánnak tűnően az életben is. A hétköznapok folyamán valami foglalkoztat, aztán egyszer csak eltűnik a napi gondolataidból, majd egyszer csak felkelsz és egy "új" kép tárul eléd. Valaki lepucolta az ablaküveget, kilátsz a tisztásra.
    Azt hiszem, így vagyok én most a mindenki a saját sorsának kovácsa című történettel, avagy hogyan élj a lehetőségeiddel, vagy csak szimplán hogyan fedezd fel őket, vagy hogyan jöjj rá, hogy úr Isten, hát a lehetőséged van arra, hogy bármilyen lehetőséged meglegyen. Ennek még érnie kell egy kicsit, de ebből egy hsz fog születni, mert ez most más, ez a változás szele a házam táján...

    Legyen szép napotok!
    ProAdel89 likes this.

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 10. 20.
    Hely
    Hatvan
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Jók a meglátásaid, GL a projektel : )

  6. #6
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nagyon jó úton jársz az önfelismerés felé. Ha mindenki így kezdene gondolkodni hatalmas magasságokba emelkedhetne az ember. Kívánom, hogy legyen meg benned a kirtartás. Tudod van egy nagyon igaz mondás "Láss is, ne csak nézz" hát te kezdet már látni a dolgokat mi, miért és hogyan működik az életben.

  7. #7
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    zagato, köszönöm szépen, örülök neki, ha így látod GL neked is!

  8. #8
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Netrol, megtisztelsz! Köszönöm szépen! Nem mellesleg, a múltkor az a gondolatod amivel rávilágítottál, hogy hogyan beszélek/gondolkodok a pénzről, eszméletlen sokat segített, hogy ráébresszen arra, hogy totálisan igazad van! Ezúton is köszönöm szépen az útmutatást ! ! !

  9. #9
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ahol tudok segítek! Örülök, ha így hatottak rád a gondolataim ez nekem is visszaigazolás, hogy én is jó úton járok!

  10. #10
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Ez nagyon jó vonal, amit itt alakítasz! A lehető legjobb értelembe véve konstruktív. Úgy, hogy csak így tovább! Köszönök szépen minden apró vagy aprónak tűnő óriási segítséget és gondolatot!

Oldal: 1 / 39 12311 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •