Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (32) összesen
Like Tree13Likes

Téma: Eltűnt Johannes Strassmann - a szlovén rendőrség nyomoz

  1. #11
    Tag Szigi avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 18.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Skype tényleg kiakasztóan bugos, aki mobil eszközökön is belép, azoknak a accountját teljesen meghülyíti! Van 4-5 partnerem akik a programban mindig online vannak, és tudom, hogy valójában nincsenek fent. Amióta Microsoft megvette Skype-ot, lesz.rja a frissitését, mint ahogy pár OP rendszerénél is megszokhattuk. Megoldásnak találtam, visszatenni a Skype 5.5.0.110 Beta verziót. Win7en működik, csak miután kilépsz jelez valami .dll hibát, de nincsenek fantom online felhasználók! Remélem másnak is segíthettem, és h a srác előkerül!
    "Welcome to wherever you are!"

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 09. 29.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Ivan Block bekente csirkezsírral és a krokók elé vetette! Az új tulajjal nem lehet szívódni.

  3. #13
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    Reméljük előkerül!
    "Zseton kell, nem imidzs"

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet REBIRTH8888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én egyszer Karácsony másnapján levittem a szemetet, és január 2.-án értem haza... életem egyik legjobb bulija volt! gl Johannes!
    LOL!

    Te olyan ember lehetsz, mint a haverom, akit néhány éve egy durva szilveszteri éjszaka után a panelházuk kapuja előtt tettünk ki (az elsőn laktak), mondta hogy semmi gond innen már megoldja, a kulcs már a zárban volt. Még aznap délután hívott a csaja, hogy hol van a Zsolt? Mondtam az ajtó előtt.... Ott bizony nincs és haza sem ért, pánik aggódás, sírás.........fél nappal később a szomszéd ház kukatárolójából került elő. :-) Két hónap múlva elköltöztek a házból. :-)

    Strassmann pedig jól van, pont, mindig a legjobbat feltételezzük, ne a legrosszabbat. Tipikus magyar mentalitás...

  5. #15
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Nem vagyok olyan mint a haverod...hála Istennek nálam ez mindennapos.
    Már nagyon rég levetettem a láncaimat, reggel feldobok egy érmét... s amit a sors elrendel azt teszem.
    Mondjuk a fent említett story-m után is volt pánik, de mentségemre szóljon még fiatal voltam.
    Azóta felnőttem, és sokkal nagyobb őrületek vannak.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    agy penzes embernel sajnos nagyobb az eselye, hogy akarata ellenere van ott ahol van... Remeljuk a legjobbakat

  7. #17
    Tag REBIRTH8888 avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 25.
    Hely
    Keszthely
    Hozzászólások
    150

    Alapbeállítás

    Idézet Exec eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    agy penzes embernel sajnos nagyobb az eselye, hogy akarata ellenere van ott ahol van... Remeljuk a legjobbakat
    Egy pénzes embernek nagyobb az esélye, hogy ott van...ahol szeretne lenni....

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    "Super intesive action going on someone in the forest responded when friends called out for him by name in english with german acent : "i m here , i m hungry" then vanished when they went to look in direction of the sound but there was noone, so exstensive search is goin on now..helicopters again lots of police with lots of dogs.. Lets hope for the best , i ll keep u updated.."

  9. #19
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    "Police update. Strassmann has NOT been found. Authorities are currently waiting for the result of the DNA test on the body that was found earlier today. It will take 24 to 48 hours."

    FOTO: V središču Ljubljane iz reke potegnili utopljenca | Slovenskenovice.si

  10. #20
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •