Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Idegen Zer0CT avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás Poker Tracker 4 Holdem & Omaha Small Stakes eladó

    Sziasztok!

    Néztem ezt a topikot, és több ilyen bejegyzést találtam, ezért bátorkodtam ide írni. Ha sértek vele valamilyen szabályt, elnézést érte és töröljék nyugodtan.

    Itt új tag vagyok, egy másik oldalon voltam aktívabb (ott tilos, azt tudom ).
    Szóval a címben szereplő szoftvert szeretném eladni, és mivel ez egy pókeres közösség, remélem itt találok olyan személyt, aki hasznát veszi.

    A teljes accountról van szó, nevet, emailt, jelszót meg tudja majd változtatni a leendő tulajdonos.
    Az eladás oka a kihasználatlanság.

    Ár: 50$
    Fizetés módja: Skrill, PayPal, PokerStars

    Ez a verzió alkalmas holdemre, és omahára is egyben. (Webshop ára 100$.) Úgy választottam meg az árat, hogy annak is megérje, aki csak az egyik változatot szereti, azaz csak holdemezik vagy csak omaházik (webshopban 60$ / játékvariáns).

    Akit érdekel, írjon üzenetet.

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Szia! Mivel piactéren vagyunk így kínálok érte 40 dodot maximum.Omahát nem játszok így az felesleges számomra is.Ha esetleg ennyiért is adod írj elérhetőséget.Starson fizetném.

  3. #3
    Idegen Zer0CT avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Szia!
    Nem tudok privát üzenetet küldeni (nincs jogosultságom), biztos azért, mert még fiatal a regisztrációm.
    Az email címem nem írom ki nyilvánosan, ha nem muszáj, így is sok spamet kapok.
    Itt fel tudod velem venni a kapcsolatot úgy, hogy csak mi látjuk majd egymás címét.

  4. #4
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    SZia! Közben már vettem progit,ha időben jelzel lehetett volna üzlet.Sok sikert az eladáshoz.

  5. #5
    Idegen Zer0CT avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Semmi gond. Igazság szerint a 40$-t amúgy is kevésnek tartom érte. Köszönöm a jó kívánságot!

  6. #6
    Idegen Zer0CT avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Árváltoztatás

    Új ár: 45$

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 07. 29.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Engem érdekelne.

  8. #8
    Idegen Zer0CT avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Ha minden igaz, a nevemre kattintva tudsz írni privát üzenetet. Ha ott megadod az email címedet, akkor fel tudom venni veled a kapcsolatot.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    pt4 meg van még?

  10. #10
    Idegen Zer0CT avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 04.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Igen, megvan. (Süni13 nem írt privátot végül. *Szerk.: Tévedtem, rám írt, de nem kaptam róla email értesítőt. Az én hibám, nem Süni13-é. Egy darabig felnézek sűrűbben, vagy keresek valami beállítást, hogy legközelebb kapjak róla emailt.)
    Utoljára módosítva: Zer0CT által: 2014. 06. 25. 13:28

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •