Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 06. 24

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 5 fő
    Pozició: CO
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    A parti pillanatában öten ültök egy NL50 asztalnál, amikor UTG dobása után te $1.50-ig emelsz dáma pároddal. Az emelést megadja a mindössze 26bb-s stackel ülő fish kisvak, mire a nagyvak (28/25/11, nagyvakról: 23/18/14) $5.50-ig emel. Rólad feszes kép alakult ki, eddig egyszer 4beteltél ellene, akkor azonnal dobott. Ezúttal mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Mostanaban egyetertek a megoldassal, a magyarazathoz pedig csak annyit fuznek (nem kotekedesbol, hanem szemelyes megoldaskent), hogy en fish nelkul sem 4betelnek, a partiban vegig pozicioban lehetunk, egy 4bettel elijeszthetjuk a rosszabb lapkombinaciokat. Nyilvan overkartyak lehetnek a BB rangebe, de szamos mas lapok is. Ha KK+, AK van nala jon velunk mindenkepp vagy rank emel es en inkabb neznek flopot damakkal ip, minthogy egy 5betre dobni keljen preflop.

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    4bet/fold nyilván nem merül fel, kicsit függ attól h bb hogy játszik post, KK+ sokkal kellemesebb lenne callozni azért.

  4. #4
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    "Az amúgy is aktív ellenfeled a szokásosnál nagyobb hívással jelezte, hogy kisvak stackjéért akar játszani..."
    Mi lenne itt a szokásos hívás? 4.5? Nem kevés kicsit? Főleg 100 bb effekív felett érdekelne, hogy mi lenne a standard méretezés, mert személy szerint 6 volt a legkisebb szám, ami elsőre beugrott, a kisvak miatt talán én is csökkenteném, fishek szoktak callozni, ha nem több az emelés mint a sztekkük fele, emiatt nekem tetszik az 5.5, de nem érzem nagy hívásnak. Rosszul érzem?
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Az amúgy is aktív ellenfeled a szokásosnál nagyobb hívással jelezte, hogy kisvak stackjéért akar játszani..."
    Mi lenne itt a szokásos hívás? 4.5? Nem kevés kicsit? Főleg 100 bb effekív felett érdekelne, hogy mi lenne a standard méretezés, mert személy szerint 6 volt a legkisebb szám, ami elsőre beugrott, a kisvak miatt talán én is csökkenteném, fishek szoktak callozni, ha nem több az emelés mint a sztekkük fele, emiatt nekem tetszik az 5.5, de nem érzem nagy hívásnak. Rosszul érzem?
    Én sem érzem a hívást nagynak.

  6. #6
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    jó megoldás

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •