Oldal: 14 / 17 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (170) összesen
Like Tree18Likes

Téma: ZOOMoljunk

  1. #131
    Idegen Totyesz avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 30.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Én látok benne fantáziát, ha kellően képezi magát, agresszív fellépkedéssel minél hamarabb túllép a microlimiten. Szerintem minden NL10es játékosnak ez a célja.

  2. #132
    Fáradhatatlan grinder davidgeszt avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    504

    Alapbeállítás

    Végül is ha tudod tartani magad a dolgokhoz akkor nem lehet rossz, de azért benne lehet a pakliban egy nullázás, akármilyen jól játszol, gondolom ezzel tisztában vagy
    De azért hajrá szurkolok neked
    szerk.: Végig NL100-ig így akarod, vagy NL50re illetve 100-ra való fellépésekre már kicsit konzervatívabb BRM-et használsz majd?
    Utoljára módosítva: davidgeszt által: 2014. 06. 12. 12:57

  3. #133
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Kösz a bíztatást!
    Benne lehet a busto is, de nincs ebből para. Ha tartom magam a szabályokhoz talán nagyképűség nélkül kijelenthetem, hogy a nullázás azért nem túl valószínű. Inkább az lehet, hogy beragadok 2 tét között.
    Van már tapasztalatom NL10-50-ig a mezőnyről, tudom mire számítsak. Ennek tudatában vágtam bele. Úgy éreztem van realitása, ha nem így lenne nem áldoznék rá az időmből. Csak kíváncsi voltam képes vagyok-e rá. Inkább a kihívás és nem a pénz motivál.
    Nem tervezek nagyobb téten se más BRM-et. Az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy FullRing ZOOM-on támadok, ahol csak NL50-ig van élet. Így ha úgy vesszük a cél, hogy meglegyen 10 BuyIn NL100-ra.
    Ha sikerült, akkor küldetés teljesítve.
    Totyesz likes this.

  4. #134
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    $0.10/$0.25 Zoom No Limit Holdem
    PokerStars
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($31.12) 124bb
    UTG+1 ($25) 100bb
    MP1 ($26.05) 104bb
    MP2 ($30.44) 122bb
    MP3 ($26.13) 105bb
    CO ($28.36) 113bb
    HERO (BTN) ($34.49) 138bb
    SB ($30.01) 120bb
    BB ($28.89) 116bb

    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) HERO is BTN
    UTG calls $0.25, 5 folds, HERO raises to $1, 1 fold, BB calls $0.75, UTG calls $0.75

    Flop: ($3.10, 3 players)
    BB checks, UTG checks, HERO bets $1.95, BB raises to $5.50, UTG calls $5.50, HERO ?

    UTG 16 hand 44/6
    BB 5,6k 14/12/4,3 check/raise 16%

    Preflop akció, stackek, pozíció és flop akció alapján mi lesz itt legjobb lépés HERO részéről? És miért?

  5. #135
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    hero tovább emel, mert utg láthatóan nem akar dobni, a nagyvaknál pedig szett vagy jobb lesz olyan 100%-ban.
    Mac Hine likes this.

  6. #136
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Tudom nuts-unk van, de ha setet feltételezünk (márpedig legalább az egyiknél elég valószínű, hogy ott lapul) nem lehet jó itt egy call és a varianciát csökkentve a rengeteg blank turn után akciózni? Ugyanúgy bekerül set ill. flush ellen, de már jelentősen jobb esélyekkel kell betennünk 100+ bb-t. Valamint pozícióban leszünk így egy esetleges duplikálódás esetén újragondolhatjuk a helyzetet és hagyunk magunknak menekülési utat...

  7. #137
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Nut-ot flopoltál 2 ember ellen, akik láthatólag nem igen szándékoznak dobni. Mit lenne ennél jobb helyzet betenni a pénzedet? Ha pl. egyik játékosnál setet, a másiknál TP-t feltételezünk, akkor van 7 lapjuk a javulásra, ha mindkettőnél set van, akkor 6. Ugyanakkor lehet még 9 pikk a pakliban ami ha leesik a set(ek) repül(nek). Szerintem sima 3bet. A variancia ellen meg nem tudsz mit tenni.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  8. #138
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Persze a flop 3bet tűnik leginkább standard játéknak, de kíváncsi voltam mi a vélemény az egyéb megjátszási lehetőségekkel kapcsolatban.
    Szerintem turn blank esetén többször fog bekerülni mindkét enemy pénze. Max 8 flush kártya jöhet, mivel 2 nálunk 3 már a flopon a 13-ból. De az, hogy egyiknél sincs további pikk nem túl valószínű. UTG fishnek tűnik, de őt se tenném nagyon gyenge lapra. Min. pár+erős fd. Ergo mindkettő allin képes lehet flopon ez tény.
    De ha turn mondjuk egy pikk még akkor is van pénz a partyban set/setek ellen, mivel már eléggé meghízott a pot flopon könnyebb még bent tartani. Nekünk viszont csak romolhat a lapunk és ha ez megtörténik gombon ülve megvárhatjuk mi lesz az akció és ha úgy alakul fájjó szívvel, de még meg lehet szabadulni tőle és nem 120-130, hanem "csak" 25bb-t belebukni. Viszonylag ritka szitu ez, de akkor is ha hosszútávban gondolkodunk talán ez hozhat többet a konyhára...

  9. #139
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nincs értelme túlkombózni, turnön lehet dobnak ha jö vmi board changing lap. Nutsunk van, ne cseszerintsük el vmi idióta levellel.
    BelaKecske likes this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  10. #140
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    baromi nagy hibát nyilván nem tudunk nut flössel elkövetni

Oldal: 14 / 17 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •