Oldal: 1159 / 1746 ElsőElső ... 159659105911091149115711581159116011611169120912591659 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.581 - 11.590 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #11581
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Folyamatosan, 2 percenként megszakad a kapcsolat, és sit outra rak, miközben 15 asztalon tolom. Gyakorlatilag játszhatatlan, amúgy nyilván minden más oldal működik. UPC-m van, mit lehet ezzel kezdeni? ****************** Stars

  2. #11582
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Folyamatosan, 2 percenként megszakad a kapcsolat, és sit outra rak, miközben 15 asztalon tolom. Gyakorlatilag játszhatatlan, amúgy nyilván minden más oldal működik. UPC-m van, mit lehet ezzel kezdeni? ****************** Stars
    Nekem tegnap és ma 8-16 upc szünet van. Előre tájékozódni kell itt:
    Aktuális karbantartások

    Én is tegnap vettem rá magam kényszerből,h összehozzam a telómat a gépemmel,h tudjak netezni mobilon keresztül, ha megint gáz lesz a nettel.

  3. #11583
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem tegnap és ma 8-16 upc szünet van. Előre tájékozódni kell itt:
    Aktuális karbantartások

    Én is tegnap vettem rá magam kényszerből,h összehozzam a telómat a gépemmel,h tudjak netezni mobilon keresztül, ha megint gáz lesz a nettel.
    Elvileg itten ma nem vót karbantartás. Netem az kifogástalan volt, csak a PS szarakodott. Mentek sorban sit outra az AA-k, aztán végre adott egy olyat is, amit be tudtam tolni, hogy megadja egy mágus Q10-zel és kiessek.

  4. #11584
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    No milyen érdekes,eddig nem volt eddig fagyás nálam a terem részéről..tegnap (30K VIP free) épp egy AA-t kaptam pre IP BTNen, 3xig tekertem a MP fish ellen a csúszkát az asztal lefagyott,de semmi timebank vagy akármi (a másik verseny ment rendesen)..sitout..aztán minden helyreállt.

    Az RNG-hez ebben a teremben amúgy is kötél idegek kellenek, konkrétan azt érzem hogy vagy "ad a gép" vagy nem ad.Nem vagyok valami nagy csaláselmélet fan, de amióta itt játszom azóta már annyira nem nevetem ki azokat akik szerint ez több mint fura.Visszamegyünk szépen ipokerre ott legalább honorálják a szopást rakebackel meg rakeracevel.

  5. #11585
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet gab1ka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No milyen érdekes,eddig nem volt eddig fagyás nálam a terem részéről..tegnap (30K VIP free) épp egy AA-t kaptam pre IP BTNen, 3xig tekertem a MP fish ellen a csúszkát az asztal lefagyott,de semmi timebank vagy akármi (a másik verseny ment rendesen)..sitout..aztán minden helyreállt.

    Az RNG-hez ebben a teremben amúgy is kötél idegek kellenek, konkrétan azt érzem hogy vagy "ad a gép" vagy nem ad.Nem vagyok valami nagy csaláselmélet fan, de amióta itt játszom azóta már annyira nem nevetem ki azokat akik szerint ez több mint fura.Visszamegyünk szépen ipokerre ott legalább honorálják a szopást rakebackel meg rakeracevel.
    Ez és az ehez hasonló Hsz-ek senkit nem érdekelnek emberek ezt a topikot azért nyitják meg hátha tudnak segiteni másoknak , vagy hátha elsiklottak egy promo felet. De ha teleteszik ilyen felesleges offokkal (szeméttel) nem fogják megnyitni így légyszíves melőzd ezeket a HSZ-eket
    chau, zulusierra, dfecco23 and 1 others like this.

  6. #11586
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Elnézést nem akartam offolni csak épp olvasgattam az ez előtti 20 hasonló csalik a terem hsz-t és kikívánkozott..

  7. #11587
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Azert ez te sem gondolod komolyan..tbh fish duma

  8. #11588
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    akkor is ezt mondanád ha épp te mákolnál le mást? mert nem hiszem hogy akkor lenne problémád! az a helyzet hogy ipoker se lesz jobb ha a felfogásodon nem változtatsz. kitartás türelem tanulás és hosszútáv! Gl
    inkább nézd meg te is ezt: ez való neked szerintem kertitorp csalik - YouTube

  9. #11589
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 19.
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Najó csak betilteltem már és épp átfutottam ezt az ismerős a psnél dolgozik marhaságot..Ez a kettő szülte a gagyi hsz-emet,elnézést kértem már mást nem tudok tenni..
    danfiu likes this.

  10. #11590
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Nyugi nem elnezest kell kerni, hanem kideriteni az okat annak, hogy ilyeneket irsz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •