Oldal: 80 / 212 ElsőElső ... 3070787980818290130180 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 791 - 800 (2120) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #791
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Köszi a tajákoztatást, akkor a tegnapi support nagyon nem volt képben, gyorsan le is akart rázni.

  2. #792
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Megint kijött egy szoftver frissítés és ugyan azokat a hibákat amik jó párszor használhatatlanná teszik az egészet, megint nem tudták kijavítani. Játszottam már egy pár teremben az elmúlt 4-5 évben, de ennyire hulladék klienssel még egyszer sem sikerült találkoznom. Régi Ongame és iPoker is jobb ennél a trágya dombnál.

  3. #793
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    A Challenge rendszerben másnak is csökkentették a challenge teljesítésért járó pontokat?;p(a minor challengért fele pont a major-ért meg 3/4-e az eddiginek kb)

  4. #794
    Team Hero
    Csatlakozott
    2008. 09. 17.
    Hozzászólások
    92

    Alapbeállítás

    Igen, csökkentették őket, én is néztem....
    Viszont a minor feladatok könnyebben is teljesíthetőek, a majort még nem látom át...

    Nekem viszont egy olyan kérdésem van, hogy az utsó szoftverfrissítés óta másnál is az van-e mint nálam, hogy hol gyakrabban, hol ritkábban, de fagynak az asztalok, és egy ilyen fagyás után már vissza se jön, hiába várom. Van hogy magától, de sokszor egy all in szitu után, a parti lemegy, a zsetonok még a helyükre kerülnek, de utána se kép se hang!
    Csak nálam van ez?

  5. #795
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet casa001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, csökkentették őket, én is néztem....
    Viszont a minor feladatok könnyebben is teljesíthetőek, a majort még nem látom át...

    Nekem viszont egy olyan kérdésem van, hogy az utsó szoftverfrissítés óta másnál is az van-e mint nálam, hogy hol gyakrabban, hol ritkábban, de fagynak az asztalok, és egy ilyen fagyás után már vissza se jön, hiába várom. Van hogy magától, de sokszor egy all in szitu után, a parti lemegy, a zsetonok még a helyükre kerülnek, de utána se kép se hang!
    Csak nálam van ez?
    Igen sajnos, nálam is ez van.
    Sng-n kellemetlenebb ez. A minap toltam pár asztalon cash-t, mellé pedig egy jegyből lőttem egy sng-t. Lebontottam az ellenfelet olyan 300 környékére, allin ment, amit nyert és utána jött ez a kifagyás. Itt ugye csak a kliens restart segít, mert nincs olyan hogy "join my table", ami ha az ember tolja jó néhány asztalon elég kellemetlen. Ráadásul ez nem valami egyedi eset, viszonylag sűrűn előjön.
    Fast Holdemnél meg olyan van, hogy dobás után látszólag kifagy, de közben a háttérben megy a parti, mert lejár a time bank és mindenhol sit outra tesz. Szintén sűrűn adja. Itt meg ha sit outra kerülsz, akkor az minden asztalt érint, ahol nem voltál partiban és utána auto "wait for bb" van, ami nem baj, csak percek mire minden asztalon újra játékba kerülsz. BORZALMAS.

  6. #796
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Írjatok majd a supportnak, mert a büdös életben nem csinálják meg.
    Beregisztráltam a kapott 5 sng jegyből, öt asztal futott párhuzamosan. Az egyiknél allin kerültem, amit megnyertem, de maradt még 200-a az ellenfélnek. Jött ez a szokásos kifagyott az asztal. Na akkor újraindítjuk és láss csodát egyik futó versenyem asztalát sem nyitotta meg a kliens. Mind az 5 sng-m ment a levesbe pffff... A mini tilt miatt írtam a supportnak, egészen normális volt, viszont nem hallott még erről a bugról, de utána járnak.
    Elég ha like-oljátok ezt a hozzászólást, ha nálatok is van ez, mert most már kezd gyanús lenni, hogy nem érint mindenkit. Nálam néhány allin-enként előjön.

  7. #797
    Fáradhatatlan grinder Greyboy avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    737

    Alapbeállítás

    En szoltam elore.. de miert is hallgatnatok egy tapasztalt grinderre?
    fejes1988 likes this.

  8. #798
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Unibet - Official Thread - Page 19 - Internet Poker - Online Poker Forum

    Ide írjatok ha problémátok van, sokka hamarabb fogtok választ kapni, meg valószínűbb , hogy lesz megoldás is.

  9. #799
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 10. 31.
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Tisztelt Admin, Tárgy: NAV blokkolás

    Szeretnék teljes körű tájékoztatást kapni, hogy a tárgyban megjelölt témában milyen fejlemények várhatóak a közeljövőben:
    - Érdemes-e kiutalnom a pénzem
    - Amennyiben életbe lép a blokkolás hogyan tudok a pénzemhez hozzájutni
    - Unibet elképzelései, céljai, álláspontja

    Köszönettel:

    Player2009

  10. #800
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Itt is megkérdezem. Van valaki, akinek nem megy Vodás nettel sem a kliens sem a honlap?

    szerk.: Unibet is pipa, blokkolva...
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2014. 07. 15. 17:09

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •