Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (57) összesen
Like Tree76Likes

Téma: Colman megtagadta győzelmi interjúját - máris botrányt okozott az új Big One bajnok

  1. #11
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Alig várta már, hogy kitegye...Megtehette volna korábban is... És még odamondja, hogy "nem mintha magyarázkodnom kellene..." inkább maradt volna csendben. Rejtett egó, és nem is kicsi!
    Krono likes this.

  2. #12
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Amint nyerek 15 millió dollárt, én se fogok adni interjút! Mit képzelnek "ezek", hogy csak úgy a semmiért engem felhasználhatnak a saját bizniszükhöz??? Na neeeeem, én nem abból a családból származom! A PA-t is itt hagyom, aztán majd jól nézhettek!

  3. #13
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    képmutató gyökér.. mekkora egy álszent te jó isten..
    Amikor nullázta annak a sok embernek a rollját, akkor nem érezte magát szarul??
    Ja igen, de rosszul érezte magát.. és tett is érte bármit? Persze, bankrollt épített a szegény looserek pénzén.
    Most amikor már nincs gondja az életben akkor persze dögöljön meg a póker, merthogy szegény looserek pumpálják bele a pénzt és rosszabb mint a roulette.
    Amiről ő beszél az a kapitalizmus, és nem a póker. Azzal tudok egyetérteni aki tőzsdével, bankhitellel hozza a párhuzamot. A gyengébbet mindig kihasználja az erősebb, ez van mindenhol, ez nem a póker sajátossága. A termeknek a célja pedig az hogy minél több rfish jöjjön a rendszerbe hogy fenntartsák a rendszert. Aki ennek nem örül hogy ezt teszik a termek, hát az saját maga ellensége.
    kiscash, crochodil and Laci24 like this.
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  4. #14
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    az az erzesem, hogy eredetileg nem ez volt az oka hogy megtagadta az interjut, hanem egyszeruen az hogy nem akart ingyen rendelkezesre allni a medianak.
    Kesobb pedig a mediatamadasok miatt, sertodottsegeben belemagyarazza dontesebe ezt a sok kepmutato suletlenseget.

    Mellesleg ha emlekeim nem csalnak akkor par eve itt az akademian is volt ra precedens hogy egy ujdonsult bajnokunk megtagadta az interjut
    Utoljára módosítva: svajcifiu által: 2014. 07. 04. 11:13

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    A zsenit és a bolondot csak egy hajszál választja el egymástól. Szerencsére különbözünk Dan...

  6. #16
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Szerintem csak durci volt, mert nem kapott a 15 millióból "csak" pár 100K-t!

    Mindenhez lehet gyártani ideológiát...

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Na majd ezután a PS átteszi a vesztő kalapba és leshet, hogy megy el a lóvé!

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 09.
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Személy szerint én elküldeném a hülye gyereket árkot ásni vagy betonozni napi 12 órában 5000-ért, hátha akkor "felhőtlen boldogságban fürdőzhetne"!!!!!! Aki ilyen kemény véleményen van abban lehetne annyi tartás hogy nem is ül pókerasztalhoz......
    OldRknight and kiscash like this.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Én is régóta mondom, hogy ezek a tengerentúli versenyekről készülő fotók, tudósítások, hogy ki nyert hány milliót, az mind csak a mézesmadzag elhúzása, egy csali arra, hogy mindenki úgy érezze, ha ő képes volt erre, akkor én is.
    Ugyanakkor a sráccal nem teljesen tudok azonosulni. A póker kegyetlen, abból élsz, hogy más emberek pénzét nyered el egy becsületes játékban. Ha ez neki probléma, akkor ahelyett, hogy ezt a metódust fikázza, ajánlja fel az összes nyereményét a szegényeknek, árváknak.
    Van az a mondás, hogy nem szarunk oda, ahonnan a kaját kapjuk.

  10. #20
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Mondom én , hogy a pénz nem boldogít!
    Megnyert egy rakás pénzt/10% és rájött milyen kegyetlen a világ!
    Endre1988 likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •