Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (57) összesen
Like Tree76Likes

Téma: Colman megtagadta győzelmi interjúját - máris botrányt okozott az új Big One bajnok

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Dan, nagy riszpekt az őszinteségedért, az én javaslatom: https://www.youtube.com/watch?v=d9RyIf6Wg8k

    Na jó, azt talán ne, inkább vonulj vissza, és jótékonykodj a világ szerencsétlenebb részén, vagy meditálj egy kolostorban, és nézz le minket, akik próbálnak érvényesülni a rothadó dekadens kapitalizmusban

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van az a mondás, hogy nem szarunk oda, ahonnan a kaját kapjuk.
    +1, röviden-tömören erre gondoltam én is. Kicsit ironikus, hogy mindenki akkor jön rá "a póker negatív oldalára", amikor 1. elbukott mindent, saját bőrén érzi 2. annyit nyert belőle, hogy a pénz soha nem is fog számítani (nemhogy motiválni). Középút nincsen.
    Utoljára módosítva: toma1 által: 2014. 07. 04. 11:53

  2. #22
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet Dan Colman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ez a vállalatok egyértelmű célja. Olyan embereket akarnak kirakatba állítani, akikre a közösség felnézhet, általuk sulykolják a fejekbe a "légy gazdag, ne foglakozz senkivel, csak magaddal" mottót, elidegenítik az embereket, ami persze a legjobb dolog számukra.
    Ez pedig nem rossz érv, csak többnyire nem igaz sztem. De lehet, hogy én vagyok a naív az átlagember értelmi/érzelmi képességeivel kapcsolatban.

  3. #23
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Szerintem van igazság abba amit mond.

    De lenne megodás csak bonyolult, én nem feltétlenül annak annak akarom elnyerni az utolsó 100$-ját akinek a családja sinyli meg utána (eljátsza a kaja , rezsi, gyógyszer vagy bármilyen fontos pénzt.

    Az lenne a megoldás ami csak legalizált piacokon müködne ,aki játszani akar úgymond egy külön számlát kéne nyitnia és csak a jövedelme ill.megtakaritása bizonyos részét költhetné játékra legyen poker, rulette, bingo vagy bármi ezzel elejét lehetne venni hogy életek mennyenek tönkre ugyanakkor olyan oriási bevételkiesést se generálna.

    Ez a poker meg nem szerencsejáték hozzáállás f@szság a játékosok 90% nem tólanyit hogy kijöjön a hoszútáv így az emberek többségének nem sok külömbség van hogy blackjackezik vagy pókerezik.
    svajcifiu likes this.

  4. #24
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De lenne megodás csak bonyolult

    csak a jövedelme ill.megtakaritása bizonyos részét költhetné játékra legyen poker, rulette, bingo vagy bármi ezzel elejét lehetne venni hogy életek mennyenek tönkre ugyanakkor olyan oriási bevételkiesést se generálna.
    Jo dolgokat irsz
    Nem olyan bonyolult ez, es vannak orszagok ahol hasonlokeppen mukodnek mar a dolgok

  5. #25
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Ez a srác messze értelmesebb mint a többi pr-kodós "nagyember" h a póker így jó a póker úgy jó, végre vkinek van saját véleménye arról amit csinál, és nem próbálja berángatni a "gyanútlan áldozatokat" h ez nekik is megéri
    tonyi likes this.

  6. #26
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Nyert volna inkább Negreanu.
    Kroki66, TooBigJoe and Laci24 like this.

  7. #27
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Ezt nektek! Gondolja ő. De ha azt a teamprot kivágták a Stastól mert provokált akkor ezt meg egyenesen kitiltják! Na jó ez csak egy eszmefuttatás volt. De ilyen dolgok miért akkor jutnak az eszébe amikor egy 1millás buyines versenyt behúz? Hiszen se szegények se függők nem voltak a nevezők között! Mindegy ez van szarik ez már az emberekre.
    svajcifiu likes this.

  8. #28
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    te nem érted a lényeget, őt felkérték arra h népszerűsítse a pókert, de ő ennek "ellent mondott".

  9. #29
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 02. 20.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Jézusom, nyert annyi pénzt hogy azt se tudja hova rakja majd közli hogy jaj szegény vesztesek, ha csak 1 leendő hal nem jön be a rendszerbe emiatt a cikk miatt már megkárosított bennünket. Ilyen az élet, mindenki mindenre hatással van. Lehet hogy ennek a pöcsnek már nincsen szüksége pénzre de nekem igen és alig várom hogy nőjön a hobbi playa állomány mert kezd a limitem kurvára elregesedni.
    kiscash and Pablitofelezer like this.

  10. #30
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha azt a teamprot kivágták a Stastól mert provokált akkor ezt meg egyenesen kitiltják! Na jó ez csak egy eszmefuttatás volt.
    Gondolom az eszmefuttatasoddal megegyezo vagy ahhoz hasonlo szankciok tervezete a PS management asztalan napirendi pontkent ott figyel
    Felfuggesztenem a sracot a PS helyeben
    Menjen Ipokerre es fagyjon le neki a kliens amikor allin kerul a fish ellen

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •