Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A ProPokerBacking mentális oktatója - Wudan interjú


  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Engem az érdekelne, hogyan tudod Brian Tracy siker pszichológiáját összeegyeztetni Eckhar Tolle ego nélküliségével. Hiszen a siker hajhászása és az ego nélküliség ellentéte egymásnak.

  3. #3
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem az érdekelne, hogyan tudod Brian Tracy siker pszichológiáját összeegyeztetni Eckhar Tolle ego nélküliségével. Hiszen a siker hajhászása és az ego nélküliség ellentéte egymásnak.

    egy jo pokeresnek polarizalt a range

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 08.
    Hozzászólások
    118

    Alapbeállítás

    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem az érdekelne, hogyan tudod Brian Tracy siker pszichológiáját összeegyeztetni Eckhar Tolle ego nélküliségével. Hiszen a siker hajhászása és az ego nélküliség ellentéte egymásnak.
    Hogy, hogy??? 50-100$/óráért bármit

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    hippiasz:

    Úgy gondolom, hogy minden ember más és más. Ebből adódóan, emberenként változik az, hogy kit, mi hoz lázba, mi késztet cselekvésre, mi motivál, mit tud befogadni, stb. Brian Tracyt nagyon jónak tartom, sok szempontból, de a túlzott, elvakult, alaptalan optimizmus se mindig megoldás. Egy élethelyzetnek, problémának sokszor több megoldása is lehetséges, és a legjobbat, illetve a valóban működőt nagyobb eséllyel találod meg, ha több (néha ellentétesnek tűnő) forrásból meríthetsz ihletet.

    Az egónak egyébként én védő szerepe van, tehát van hasznos funkciója emberi létezésünk során, a probléma inkább azzal van, ha túl nagyra nő, és túl nagy jelentőséget tulajdonítunk neki. Brian Tracy se azt mondja, hogy légy egoista, és úgy törtess, hogy mindenkit taposs el magad körül! Sőt! Ő azt mondja, hogy legyél alázatos és segítőkész, és tudj segítséget kérni olyan emberektől, akikre felnézel, akiktől tanulhatsz. (ez kicsit ellentéte az egoizmusnak szerintem). Mert véleménye szerint a kapcsolatrendszerünk az egyik legfontosabb mozgatórugója sikereinknek. (A hozzád legközelebb álló 5 ember határozza meg a sikereidet, mert ők formálnak a legjobban, és ő rájuk számíthatsz a leginkább). Ebből származik az a gondolat, hogy "repülj a sasokkal!"

    A leírtak alapján, véleményem szerint a "sikert nem hajhászni" kell, mindenkit eltaposva, és félrelökve, egoista módon. Sokkal inkább önmegvalósítás a lényeg, hogy a bennünk levő különleges, zseniális vonásokat a felszínre hozva, megvalósítsuk azt, amire képesek vagyunk (ne csak a lehetőségeink 10-20%-át)... mindezt úgy, hogy egymást segítve, egymást támogatva haladjunk előre az életben.

    Szóval én feloldhatatlan ellentétet nem érzek kettejük között, még ha más irányból is szemlélik az emberi boldogságot, és boldogulás lehetőségét. De az se baj, ha van némi ellentét. A lényeg az, hogy találj olyan útmutatást, amivel tudsz azonosulni, és ezáltal segítségedre lehet a fejődésben. És van közös vonás is a gondolkodásukban, pl. hogy cselekedj MOST AZONNAL!

    svajcifiu:

    "egy jo pokeresnek polarizalt a range "

    Ez telitalálat volt!
    Utoljára módosítva: Wudan által: 2014. 07. 12. 13:53

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •