Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (63) összesen
Like Tree33Likes

Téma: A parlament megszavazta Bánki módosító javaslatát - de nem csökkent a koncessziós díj

  1. #51
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PS-en játszom, és eddig mindig banki átutalással kértem ki a pénzt (máshogy nem is tudnám). Ezek után ezt felejtsem el, mert baj lesz belőle vagy mehet minden ugyanúgy tovább?
    Csinálj Skrill számlát,PS-ről 10 perc alatt megtörténik a kifizetés,igényelsz egy Skrill Cardot 10 eu-ba fáj,és bármelyik ATMből leveszed a lovét és nincs para
    van Gerwen and Fluxxxi like this.

  2. #52
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 02. 15.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Idézet OceanTT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem írják itt se hogy mennyi a koncesszió? vagy csak én nem látom 2. olvasásra sem?
    Mivel ez egy módosító és a koncesszió nem módosult így nincs mit látni. Maradt az eredetiben szereplő 100 millió.

  3. #53
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Vicces,hogy az m1-en a fradi meccsen meg megy az Unibet reklåm a Puskåsba!
    julia_contador likes this.

  4. #54
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    En mar utaltam 10k $ is es nem tortent semmi 2009 ota. Nagy bullshit ez h bankkartyara ne utalj mert kopog a nav,csak skrillt hasznalj mert akkor elerhetetlen leszel, gondolod te,szep alom. Nem ad plusz vedelmet. A vedelmet az adna ha EU-n kívüli országban nyitsz számlát (pl Szerbia) vagy a szlovák számlanyitás előtt jelentkezz be Szlovákiába (így a bank szemében szlovák rezidens leszel, azaz nem jelent semmit a NAV felé).

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet junkisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En mar utaltam 10k $ is es nem tortent semmi 2009 ota. Nagy bullshit ez h bankkartyara ne utalj mert kopog a nav,csak skrillt hasznalj mert akkor elerhetetlen leszel, gondolod te,szep alom. Nem ad plusz vedelmet. A vedelmet az adna ha EU-n kívüli országban nyitsz számlát (pl Szerbia) vagy a szlovák számlanyitás előtt jelentkezz be Szlovákiába (így a bank szemében szlovák rezidens leszel, azaz nem jelent semmit a NAV felé).
    Ez most kissé zavaros. Skrillék szerinted jelentenek bárkinek is? Szerintem onnantól lesz érdekes ha a kliens elkezdi leadni a tranzakciókat a nav-nak. ha lesz egyáltalán ilyen.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #56
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet junkisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En mar utaltam 10k $ is es nem tortent semmi 2009 ota. Nagy bullshit ez h bankkartyara ne utalj mert kopog a nav,csak skrillt hasznalj mert akkor elerhetetlen leszel, gondolod te,szep alom. Nem ad plusz vedelmet. A vedelmet az adna ha EU-n kívüli országban nyitsz számlát (pl Szerbia) vagy a szlovák számlanyitás előtt jelentkezz be Szlovákiába (így a bank szemében szlovák rezidens leszel, azaz nem jelent semmit a NAV felé).
    amennyire én tudom, pénzmosással kapcsolatos vizsgálatok csak 3,6millió ft felett, főleg ha egyazon bankról van szó, úgyhogy ez nem éri el a limitet
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #57
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amennyire én tudom, pénzmosással kapcsolatos vizsgálatok csak 3,6millió ft felett, főleg ha egyazon bankról van szó, úgyhogy ez nem éri el a limitet
    A baj akkor lesz,ha valami miatt a nav ránéz a számlájára.

  8. #58
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amennyire én tudom, pénzmosással kapcsolatos vizsgálatok csak 3,6millió ft felett, főleg ha egyazon bankról van szó, úgyhogy ez nem éri el a limitet
    No, akkor megnyugodtam én is. Bár nem sokáig, mert hamarosan megnyerem az SM-et és elég szar lesz annyi részletben leutalni a lóvét.

  9. #59
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No, akkor megnyugodtam én is. Bár nem sokáig, mert hamarosan megnyerem az SM-et és elég szar lesz annyi részletben leutalni a lóvét.
    Összeadódnak a pénzmozgások, nem az a lényeg, hogy egyszerre ne legyen 3,6milliónál több! Én is inkább a Skrill-Neteller kombót ajánlom, sokkal gyorsabb is velük a dolog.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #60
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    A szent lovát neki! No mindegy, kösz az infót.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •