Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2014. 07. 11

    Lapok:
    Játék: NLHE CG 6
    max
    Játékosok: 6 fő
    Pozició: MP
    Kis vak: $0.25
    Nagy vak: $0.50

    Online pókerezel egy hat fős NL50 asztalon. Az UTG dobása után $1.50-ig emelsz király pároddal. Erre a nagyvak kivételével mindenki dob. A flop 8Q5, te pedig ellenfeled checkje után $2.25-ig hívsz. Ezt a nagyvak megadja. A turn a 7, ellenfeled pedig ismét check-callozza a hívásodat, ezúttal $5.5-t. Riverre a 4 érkezik, a nagyvak pedig harmadszor is checkel. 300 hand alapján 42/13/5-t játszik, Cbetre flopon 76%-ban, turnön és riveren egyaránt 33%-ban dob. Riveren check/raiselni még nem láttad, viszont 17%-ban donkbetelt. Mit lépsz?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    A bet/fold egyértelmű sztem... De nagyobbat hívok fél potnál az is biztos. Gyengébbel ugyanúgy megad 14-15-öt, de akár még az all-t is, mert ilyenkor jobban kinyögnek egy Herot, mint egy standard value-nak tűnőt.
    Nem rossz, sok ilyen van.

  3. #3
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Hát nem tudom én sem, hogy mi az a lap amivel itt egy 9-10$-os hívást megad 14$-t meg nem. Semmi értelmét nem látom a 4$ benne hagyásának.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  4. #4
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Valóban egy overbet / all-in-t előbb hero calloznak, mint egy 3/4 pot vbet-et, gyenge kézzel. Viszont szerintem azzal, hogy kisebbre méretezzük az értékhívásunkat egy fölépárral (pl. max 1/2 pot), amikor ellenfelünk rangének tetejét top párra tesszük, nagyobb az esélye, hogy megadja a hívásunkat az odds miatt is és / vagy tekintheti egy félénk lopási kísérletnek is. Elég könyvszagú a vége, de ezt vettem észre, általánosságban többen tartanak egy kisebb betet egy gyenge kézzel a riveren, de persze ez is ember- és szintfüggő.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én is a bet/fold-ra nyomtam, csak a 3/4 potra, mert amivel 1/2 potot megad és verjük azzal a nagyobb betet is callolja. Plusz a nagyobb hívásra elég ritkán fog blöffből visszaemelni..szvsz.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 14.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    mivel ad fél potot és 3/4-et nem??

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •