Oldal: 17 / 39 ElsőElső ... 7151617181927 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #161
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Szerencsére még a régmúltból van egy elmaradt óránk Tir-X-szel Biztosan nem ez lesz az utolsó. Köszönöm szépen a segítséged!!

  2. #162
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy ideje már nem jelentkeztem, nem is ment a hókuszpókr. Kb 30 k handem van nl10-ről, a winrate lecsökkent 10bb/100-ra, a múlt héten 1 plusszos sessionöm volt. Nem éreztem egyik sessiönnél sem, hogy húú fel vagyok pörögve, fel vagyok dobva, gyerünk nyomjuk. Egy amolyan általányos depresszív hangulat ütötte fel a fejét amit egyelőre nem tudok megfejteni. Mármint pókeren kívül, és ez kihat a játékra is.
    Munka:
    Idén még nem voltam egy nap szabin sem, már várom az augusztusi 2 hét Balatont, jót fog tenni. Jelen pillanatban hányingerem van minden rendszertől és rendszerességtől, a rendszerességhez kötöttségtől, de inkább attól, hogy a rendszer nem az általam alkotott létező. Eszeveszett munka és szeretet kell ahhoz, hogy úgy élj ahogy szeretnél, és én nem igen érzem jelenleg a spirituszt.
    Pók a falon:
    Meditáljak, igyak, vagy szarjak le mindent? Baszki, valami nincs rendben. Felcsesz a sok idióta, felcsesz a tehetetlenség érzése, a türelmetlenség, a kötöttség, és kábé a minden. Állandóan tompa vagyok, komolyan úgy érzem magam mint a harcosok klubbjában az inszomniás főszereplő aki nem tudja mikor álmodik és mikor van ébren. Mintha a valóságérzékelésem eltorzulna, mintha semmi nem lenne valós.
    Heti terv:
    - Az állapot normalizálása
    - 10k hand + elemzés
    - 3-4 óra stratégiai kérdéselemzés

    #within#

  3. #163
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    "...nincs semmim, csak a zsenialitásba vetett hitem, ami halkan egy sötét sarokból suttogja, hogy bármire képes vagyok..."

    Avagy gondolatok a "nagyképűségről" és annak a fejlődésben betöltött szerepéről:

    Az egészséges önbizalom és nagyképűség közt pont a rajtad "kívülálló" tényezőkhöz való hozzáállásodban rejlik a különbség. Van ez a kerek egész, ez a rendszer, ahol minden hat mindenre, ami egyre csak nő, és gyarapszik a tényezők, s ezzel együtt a várható események számát illetően. Amint a "saját elhatározásodból" megmozdulsz ebben a rendszerben, szinte elképzelhetetlen, hogy ne kerülj interakcióba valamilyen másik tényezővel, ami következményeképp egy esemény következik be, amihez neked újabb mozdulattal kell reagálnod, ami újabb eseményt hoz létre benned és a "kívülálló" tényezőben. A rendszer működhet agresszívan és együttműködéssel is. Az, hogy hogyan működik csak a rendszert alkotó tényezőkön múlik. Ahogy a pókerben, úgy az életben is vannak olyan tényezők amikre nem lehetünk hatással, illetve úgy érezzük, hogy nem lehetünk rájuk hatással ami részben igaz, részben a részed, részben te magad idézed elő. Egy ilyen ismeretlen játékban csak a bizonyosság vezethet fény felé. Minden bizonytalanság a bizonyosság felé tart, bárhol is járjon épp.

    #idontliketofinishmyideas#iliketheopenedquestions#
    Utoljára módosítva: Fluxxxi által: 2014. 07. 21. 15:06

  4. #164
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Szerintem rádférne egy jó bebaszás!
    Fluxxxi likes this.

  5. #165
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Hmm, egyetértek Jaki!

  6. #166
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Visszanéztem az NL10 legnagyobb vesztő handjeim...már értem miért voltam az elmúlt 1 hétben vesztő:

    1. Hero (55 - Small Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:34 pm - Poker Hand Replays

    2. Hero (TT - Small Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:36 pm - Poker Hand Replays

    3. Hero (AA - Small Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:36 pm - Poker Hand Replays

    4. Hero (99 - Small Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:36 pm - Poker Hand Replays

    5. Hero (AK - Big Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:37 pm - Poker Hand Replays

    6. Hero (AA - Big Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:37 pm - Poker Hand Replays

    7. Hero (JJ - Big Blind) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:38 pm - Poker Hand Replays

    8. Hero (33 - UTG) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:38 pm - Poker Hand Replays

    9. Hero (AA - Middle Position) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:39 pm - Poker Hand Replays

    10. Hero (QQ - Middle Position) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:39 pm - Poker Hand Replays

    11. Hero (AT - CO) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:39 pm - Poker Hand Replays

    12. Hero (JJ - CO) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:40 pm - Poker Hand Replays

    13. Hero (QQ - CO) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:40 pm - Poker Hand Replays

    14. Hero (KQ - Button) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:40 pm - Poker Hand Replays

    15. Hero (JT - Button) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:41 pm - Poker Hand Replays

    16. Hero (AA - Button) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:41 pm - Poker Hand Replays

    17. Hero (AQ - Button) loss - Hand Import - - submitted 07-21-2014 - 23:41 pm - Poker Hand Replays

    Mindentől függetlenül egy kicsit elgondolkodtam, hogy vajon mikor azt mondom, leülök pókerezni, akkor tulajdonképpen milyen játékot játszom???!...

    #WTF#whatsthisshit#bravóparaszt#

  7. #167
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    No kérem, tessék lássék

    Miután konstatáltuk a tényt, hogy annyi gondolat van a játékomban, mint a teszkós körte pálinkában az anti-oxidáns, ideje felszámolni ezt a helyzetet.

    Miből eredhet a probléma?

    - Stratégiai, matematikai, játékelméleti tudás erős hiányossága
    - Játék a nem megfelelő fizikai vagy mentális állapotban
    - A gondolkodás hiánya a játékból
    - Ezt most megadom mert nem tudom hol vagyok, és a társai, tehát bizonyos helyzetekhez való hibás hozzáállás

    Lehetséges megoldások:

    - Játékelméleti tudásban felfedezett hibák kiküszöbölése, ha kell coach segítségével
    - ne játssz fáradtan, frusztráltan...De hát..hát..hát ez a legnehezebb dolog a világon
    - Miért hívsz,checkolsz (és foldolsz)? Ha nem tudod megmondani skip the hand
    - Minden -1 bb csúnyán lehúzza a winrate-t, minden cent összeadódik, és minden handdel csak nő a veszteség ha nem megfelelő döntést hozunk

    Túl korán léptem NL10-re?

    Lehet, de eszem ágában sincs lejjebb lépni. A rollom megvan, és ugyan több pénzt égetek így a hibás elgondolásaim és hiányosságaim miatt mintha csak nl5-ön lennék de nl10 alatt nincs póker. És mivel nl10-en elevickélek ezzel a tudással, arra kell következtetnem, hogy nl10-en sem sok értelmes játék folyik.

    #iseethelight#thesunwarmupmyheartagain#

  8. #168
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jegyzet magamnak, a felejtés elkerülése érdekében:

    A jegyzetek készítése nélkülözhetetlen, mind a videók megtekintése közben, mind a cikkek olvasásánál, vagy bármilyen szituáció realizálásánál. Ismétlen, ELENGEDHETETLEN!!!!!!4444444!!!!!!444!4!!!!
    Másként a tevékenység, a hasznos tanulási folyamatból puszta időtöltéssé degradálódik.

  9. #169
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Megnéztem pár handed amiket beraktál ide, főként a nagy párokat kézben.
    Ami nekem feltűnt, lehet, hogy én tévedek, de szerintem nem hívod meg eléggé flop előtt. A másik, hogy a vesztes AA partikban szerintem abszolút nem agyaltál azon ,hogy az ellenfélnél mi lehet. Csak hívtál csak hívtál aztán meg bumm. Én ugyan nem ismertem az ellenfeleket akikkel játszottál, de valószínű azért a HUD alapján egy kb induló lap ranget ki lehet gondolni. Szerintem te túlságosan túlértékeled a magas párokat és ahogy láttam nem is nagyon engeded el őket. Ezt mind csak, mint hobbi játékos, laikus szemmel tapasztaltakat írtam le.

  10. #170
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen az észrevételed! Abszolút igazad van, továbbá tökéletesen bemutatott nobrainer szituációkat láthatunk a handek közt. De végre szembenéztem gyengeségemmel, most jöhet a kiküszöbölés, és újra 30bb/100-zal irtom a limitet

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •