Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 19.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás grat.

    Gratulálok és egy nagy kalappal a versenyre.További sok sikert kivánok. Géza

  3. #3
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Szép volt, grat!
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #4
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Azért nem ült teljesen tehetetlenül Demiro, mert nekem szurkolt ezerrel!

    Grat még1x!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #5
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Grat a bajnoknak!

    "Az összetett verseny első 6 helyezettje egyéb pontokban részesült. Ezek jóváírása megtörtént."
    Persze, ki más is lenne a hetedik...

  6. #6
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Grat! Remélem megmutatod majd az EPT versenyen is, hogy nem véletlenül te lettél a bajnok!

  7. #7
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Sztem akkor dőlt el, amikor az első fordulóban engem "lemákolt".
    Reméljük sikerült vmi szép eredményt elérni, és akkor majd jól fizethet mindenkinek egy sört a találkozón.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  8. #8
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Köszi!

    Bojanika! Az a parti már kb. coinflip volt, mert ha jól emlékszem, a stackem egy része benn volt már. Asszem KJ vs A9, vagy valami ilyesmi.

    Tényleg kellett szerencse is a sorozat megnyeréséhze, bár nagy pechszériával egy ilyet nem lehet megnyerni. Az első pár veresenyen jó néhányszor elég nagy mázlim volt, meg az utolsón is atekintetben, hogy a többi esélyes partijai úgy alakultak ahogy.

    Az EPT side eventen igyekezni fogok!

  9. #9
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    OMG!!!

    Két dolog.
    Egy. Direkt használtam idézőjelet - megbeszéltük, teljesen jó játék volt abban szituban tőled a call.
    Kettő. Sztem voltak nálad sokkal mákosabbak, az, hogy egy versenyen (sorozatban pláne) nem tudod mindig favoritként betenni a pénzt, természetes. A helyzet az, hogy a legelső pillanattól kezdve Téged gondoltalak favoritnak. Főként azért, mert mikor dumáltunk éreztem az elszántságot, motiváltságot. Maximálisan elégedett vagyok a végeredménnyel, sztem jogos és megérdemelt a győzelmed.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  10. #10
    PSOP II. bajnok
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    xxz
    Hozzászólások
    742

    Alapbeállítás

    Az igaz, hogy én az elejétől úgy álltam neki a sorozatnak, hogy megpróbálom megnyerni és tényleg nagyon motivált a bajnokság. Egyébként már az előző is, de akkor még közel sem volt ennyi tapasztalatom a versenyek terén. Leginkább azért motivált, mert véleményem szerint színvonalasak voltak a versenyek és erős volt a mezőny. Meg pesze az EPT belépő is. Már egy ideje nagyon szeretnék nagyobb élő versenyeken indulni, de mit csináljak, ha én nem vagyok Spiri. Nagyon remélem, hogy lesz folytatása a PSOP-nak.

    Örülök, hogy így alakult.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •