Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 07. 18

  1. #11
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet playerxxx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helo, ezt nem értem, miért mindegy neki?
    Riveren $742 van még előtte ->
    -> $94.2 volt a stackje a hand elején ->
    -> Nagy valószínűséggel fish ->
    -> Nem gondolkozik rangekben, vagy egyáltalán az ellenfél lehetséges lapján sem valami gyakran

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Hasadra utsz es eldöntöd. Ha gyorsan callolt turnon akkor inkabb checkelnek. Egyébként meg push ellenben az sem kizárt h Velue betel 2. Párral szóval ez is a check melle húz kicsit. lehet nála 45 is. Ez a K am nem a legjobb lap sztem. Kevesebbszer fog bloffbe fordulni ha checkelunk.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2014. 07. 21. 22:29

  3. #13
    Fanatikus tag playerxxx avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 09.
    Hozzászólások
    237

    Alapbeállítás

    Riveren $742 van még előtte ->
    -> $94.2 volt a stackje a hand elején ->
    -> Nagy valószínűséggel fish ->
    -> Nem gondolkozik rangekben, vagy egyáltalán az ellenfél lehetséges lapján sem valami gyakran
    Igen ez világos is, de úgy értelmeztem amit írtál, hogy ebben a spotban mind1 hogy riveren az ellenfélnél KKKxx van, vagy KKxxx, csak mivel nem reg ezt nem tudatosítja. Ha reg lenne akkor miért mind1? Mert itt ha Allin hívjuk, akkor csak fullunk lehet, vagy airünk?

    Azért tök tuti lap nekünk a király, mert a fish szemében a Kx keze rengeteget javult (még ha az ellenfél skálája ellen amúgy mindegy is, természetesen ő ezt nem tudja.

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet playerxxx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen ez világos is, de úgy értelmeztem amit írtál, hogy ebben a spotban mind1 hogy riveren az ellenfélnél KKKxx van, vagy KKxxx, csak mivel nem reg ezt nem tudatosítja. Ha reg lenne akkor miért mind1? Mert itt ha Allin hívjuk, akkor csak fullunk lehet, vagy airünk?
    Igen, egy drill a riveren a mi shove rangeünket kb ugyanannyira veri, mintha blank jött volna, és még mindig csak top pár lenne, és ezt regek is kevesen gondolják végig még NL50-NL100 környékén is, ahogy tapasztaltam. Azt hiszik erősödött a kezük, holott az ellenfél perceived rangehez képest nem erősödött semmit vagy alig.

    Hogy ez miért így van: Ha megnézzük, hogy ezen a textúrán milyen kombók lehetnek nálunk, arra juthatunk, hogy
    - amit vert egy turn top pár (gyengébb kicekrű top pár, 2nd pár, blöff), azt blank riveren is verné a top pár.
    - Amit nem vert a turnön a top pár (set, erősebb kickerű top pár, két pár királlyal), azt riveren sem veri meg a drill.

    Ami kivétel lehet, az egy ász pár, illetve nem királyos két párok, melyek viszont nem lehetnek igazán a rangeünkben, mert valszeg nem lopunk BvB 2-3, 8-2, 8-3 lapokkal.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2014. 07. 22. 11:58
    playerxxx likes this.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    annyiból javult valóban egy gyenge kx, h kevesebb a királyok valószínüsége hero-nál, viszont a valóságban azért jó ez, mert fish sosem fog dobni xr-re és pushra sem drillt, miközben egypárt dobhatna illetve xbackelhetne.
    Tir-X likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •