Oldal: 18 / 39 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #171
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Most én is csak az AA-s handeket nézem meg gyorsan.
    A 3. handben miért checkeltél flopon?
    A 6. handben nem lőttem volna a rivert, egyrészt ez a K betalált neki, másrészt ha nem, akkor pedig scarecard a Qx-eknek.
    A 9. cooler. Jó volt a chback, ha sokat dobál cbetre, márpedig itt viszonylag sokat fog, ha nem fish, hiszen blokkolsz egy rakás TP-t.
    16. Mire tetted a turn ch/minr után? Nekem nem sugall sok jót egy ilyen line.

    A többit is átnézem később.

  2. #172
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Az első handnél 55-tel flop bet 2/3, ha visszaemel akkor 3bet majd easy allin.
    A második handnél TT-vel, flop bet 1.5-1.8 usd aztán ha ha reraise akkor 3bet majd easy allin.
    A harmadik handnél AA-val, flop bet 1/2-2/3 aztán ha reraise akkor ellenfél függő, de itt is bepakolom ha úgy adódik. Természetesen benne van a set bárhogy is nézzük.
    A negyedik handnél 99-cel, flopon a 3betet inkább olyan 4-4,5-re venném hagy fizessenek a húzók és az esetleges over(ek). Turnön 2/3 pot, és hát a river...dobd be ha tudod...
    Az ötödik handnél AKo-val, preflop ellenfél függő, laza aggro ellen pf mehet allin, feszesebb ellen természetesen call a 4betet, és flopon ha betel akkor elengedjük.
    Hatodik handnél AA-val kicsi a pf -flop és turn sizing is, river meg ellen függő (?).
    Hetedik hand JJ, ez ilyen, nem tudok mit hozzáfűzni, talán nem volt 3 utca value benne, de azért inkább de, ez is ellen függő.
    Nyolcadik hand 33, flopon oké, turn lehetne nagyobb mert a 9-cel sok minden nem javult, riveren meg, bet/call.

    No, a többit majd mindjárt a következő epizódban.

  3. #173
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    GStealer köszönöm szépen, mindjárt érdemben is válaszolok

  4. #174
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    GStealer,
    3. handben: fogalmam sincs mi járt a fejemben.
    6. hand: teljesen jogos az elgondolásod.
    16.hand: erre emlékszem, pont arra tettem ami volt is nála, minimum valamilyen 2 pár, és illett is a játékába, a dinamikába, de nem tudtam dobni.....

  5. #175
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    1. Eléggé BTN és BB függvénye, hogy itt megadnék-e egyáltalán. Ha BTN fishy és BB sem squeeze-el sokat, akkor jó lehet a call. Flopon donkolni akkor kell, ha az ellenfél feltűnően keveset cbetel, különben ez nem egy rossz board a gyakori cbetre, szóval inkább hajlanék a ch/c, vagy ch/r játékra.
    2. Megint csak pozíción kívül kell játszanod, mikor ezt inkább kerülni kellene. PF fold, néhány különleges esetet kivéve nem éri meg setmine-olni ilyen formában.
    4. Nagyon kicsi a turn 3beted. Kint van egy FD és több gutshot, te pedig jó oddsot adsz nekik így.
    5. Szerintem ezt szimplán be kellett volna tenni PF.
    7. Ezt milyen játékos ellen játszottad?
    8. Ezek a betsize-ok nagyon gyengék. Flopon legalább $0.9-1.0 körül cbetelnék, turnön pedig $2.5 minimum mehet. Látszólag fishek mind a ketten, Ax-ekből és FD-kből kell kiszedni minél több értéket. Riveren kérdés nélkül ai.

    A többi a harmadik részre marad.
    Fluxxxi likes this.

  6. #176
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Mindjárt átnézem a handeket és indoklásokat Köszönöm szépen a gondolataid!

  7. #177
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    1.Hand: az a szituáció, hogy eddig egyátalán nem figyeltem arra, hogy egyes eseteket kivéve ne calloljak kis pp-kkel oop. Ezentúl odafigyelek.
    2.Hand: megnézem majd otthon a statokat, mondjuk nekem kicsit tightnak tűnik a fold, de igazából határesetnek érzem, tehát igazad lehet.
    4.Hand: jogos, ezt én is így látom.
    5.Hand: hát ellenfél függő nyilván, de ha nem is PF akkor floppon mindenképp
    7.Hand: nem tudom, megnézem otthon és megírom.
    8.Hand: igen, a bet sizing baromi gyenge volt, ezt írtam is utólag, úgy hogy jogos!

    GStealer, köszönöm szépen !!

  8. #178
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Itt jön a maradék.
    10. Én itt sem calloznék pozin kívül, egyszerűen mert nehéz így játszani. Nyugodtan 4bet/broke-olhatsz, még ha úgy is érzed, hogy gyakran jobb ellen fog bemenni, azért csak NL10-en vagyunk, előfordulhatnak random rosszabb lapok amivel calloznak/tönkremennek, egy QQ+, AK range ellen is van 40%-od, ráadásul 3bet/foldolni is fognak.
    11. Így ismeretlenül nem calloznék ATo-val MP ellen semmiképp, inkább 3bet vagy fold, túl sokszor leszel dominálva.
    12. SB gyenge 3betje ellen tökjó lenne callozni, BB 4betjét szerintem már kevésbé. Hiába vagy IP, túl gyakran fogsz overcardot kapni, amire fel kellene adnod. Én dobnám, de ha BB aggro és SB sem csak KK+-szal min3betel, akkor akár be is lehetne tenni.
    13. PF mindenképp nagyobb 3bet kell, turnön pedig nagyobb bet, mert ekkora mérettel minden handje jó oddsot kap. River ch/f, 4. színen nincs értelme már pénzt betenni.
    14. Kicsit necces hárman, bár nem matekoltam ki, az odds jó a callra, csak sokszor felezni fogtok másik Qx ellen.
    15. Már a 3. barrelt se szívesen adnám itt meg, bár mutatás után könnyű nyilatkozni . Milyen rosszabb handektől vártál itt megadást? Elég erősnek tűnik az ellen, barrellezett hármat és látszólag a leesett flush sem zavarta meg.
    17. Ha kellően lazán megy tönkre az ellen, vagy tilten van, akkor ez jó lehet.

    Na végeztem.

    Idézet Fluxxxi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GStealer, köszönöm szépen !!
    Nincs mit, örömmel teszem.

  9. #179
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    10.hand: az ellen az értelmesebb játékos volt igy tul nagy butaságot nem vártam tőle. A preflop 4bet/allin matematikailag nem tudom mennyire helyes, mindjárt lecsekkolom.
    11.hand: jogos, preflop is el lett rontva, illetve el kellett volna gondolkozni, hogy egyátalán mivel játszhat igy, és egyátalán lehet e nála rosszabb hand.
    12. Abszolút jogos, már pf el lett rontva
    13. Minden pontban jogos, jogos, és jogos a 2 pont, ez is egy kalapkaka
    14. Tényleg necces a történet...
    15. Alapvetően overektől. De hülye elgondolás volt
    17. Igen itt az ellenfél miatt döntöttem így, mert elöző leosztásokban AJo-val is megcsinálta ugyanezt, és volt még pár érdekes moveja.

    Örök hálám GStealer!

  10. #180
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mostanában ritkán jelentkezem, aminek oka, hogy nagyon elment a "legyek aktív Akadémia tag" című elgondolás egy olyan (k*rvulási) irányba, amikor nagyon sok más tényező került a póker azon oldalának reflektálására ami nem kellően konstruktív, és csak csodálkoztam, hogy mi mindent nem értek. Mivel nem az akadémia idiótája akarok lenni, hanem egy napon majd értékes információkkal rendelkező tag, ráálltam arra, hogy a "celebfészbukk*rválkodás" helyett inkább tanulok, és nem csak felszínesen elütöm az időt a fórumokat és bejegyzéseket olvasgatva.

    "Új" tanulási és információ feldolgozási módszereket eszközöltem a fejlődésemben, így sok minden sokkal könnyebben helyre kerül ami eddig totál homály volt. GoPro Project új perspektívából fut tovább.

    Hm, Szeretem a tavasz illatát...

    Legyen szép napotok!

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •