Oldal: 184 / 268 ElsőElső ... 84134174182183184185186194234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.831 - 1.840 (2676) összesen
Like Tree651Likes

Téma: Hajrá Magyarország!!!

  1. #1831
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Ebben az U19-es EB-ben az a szép, hogy ezek a fiúk 2 éve még tényleg ott voltak az élmezőnyben, mert akkor a pályán a Belgákat is ütve önerőből jutottunk ki az EB-re aztán egy semleges csapat ellenünk jogosulatlanul szerepelt játékosa miatt óvtak a Belgák és így jutottak tovább ők a zöld asztalnál.

    Azóta a magyar edzők szakértő kezeikkel két évet dolgoztak a fiúkon látszik mi az eredménye.......

  2. #1832
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezek után is folytatódik a stadionépítés, viszont felbuzdulva az U23 kajak Vb sikerességét el is vettek 150 millát a szövetségtől!
    Ja és van egy független jelentés a magyar utánpótlás helyzetéről ami szerint rossz irányba tartunk, de az MLSZ szerint a vizsgálat hibás
    Pedig a fiúk becsülettel küzdöttek, hogy bebizonyítsák valóban téves a vizsgálat , csak pont most esett
    Picit tart még a meccs és brazil magasságba emelkedtünk volna!
    A stadionok a szurkolóknak épülnek. De rágjuk át még ezt a témát százmilliomodjára is.

  3. #1833
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Csak az a baj, hogy nincs kinek szurkolni!

    Építhetek én 20 milliárd forintból agár verseny pályát is a szurkolóknak, de mi értelme van, ha nincs verseny agaram ami fusson rajta!
    Utoljára módosítva: Netrol által: 2014. 07. 23. 12:32

  4. #1834
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Sempronius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben az U19-es EB-ben az a szép, hogy ezek a fiúk 2 éve még tényleg ott voltak az élmezőnyben, mert akkor a pályán a Belgákat is ütve önerőből jutottunk ki az EB-re aztán egy semleges csapat ellenünk jogosulatlanul szerepelt játékosa miatt óvtak a Belgák és így jutottak tovább ők a zöld asztalnál.

    Azóta a magyar edzők szakértő kezeikkel két évet dolgoztak a fiúkon látszik mi az eredménye.......
    Az a belga cág amelyiket az MLSZ megbízott, hogy készítsen tanulmányt a magyar utánpótlás helyzetéről a leg szembetűnöbb hibának tárta fel, hogy az utánpótlás edzők szakmailag képzetlenek és a munkájukban a koncepció nyomát sem lehetett felfedezni. Magyarán mondva a 65 éves Béla Bá kizavarja a kölköket a gyöpre bemelegítés két kör futás egy kis passzolgatás, dekázás. Aztán ketté osztja a csapatot lesznek a trikósok meg a félmeztelenek oszt jáccunk. Ennyi a koncepció! Ezért tartunk ott ahol tartunk.

  5. #1835
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090
    "Zseton kell, nem imidzs"

  6. #1836
    Fanatikus tag scigabacsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Manchester
    Hozzászólások
    204

    Alapbeállítás

    Lehetne a -5 a csapat hivatalos szponzora, az már 1-6

  7. #1837
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak az a baj, hogy nincs kinek szurkolni!

    Építhetek én 20 milliárd forintból agár verseny pályát is a szurkolóknak, de mi értelme van, ha nincs verseny agaram ami fusson rajta!
    n+1 tanulmány készült már arról, hogy a jó utánpótlásképzés egyik alapköve az infrastrukturális fejlesztés. Kvázi, ha nem épülnek stadionok, akkor a foci sem fejlődik, addig meg nem lesz normális foci. Ördögi kör. De egyébként inkább költötték volna völgyhidakra a pénzt az Alföldön. Nem is értem az egészet.

  8. #1838
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    n+1 tanulmány készült már arról, hogy a jó utánpótlásképzés egyik alapköve az infrastrukturális fejlesztés. Kvázi, ha nem épülnek stadionok, akkor a foci sem fejlődik, addig meg nem lesz normális foci. Ördögi kör. De egyébként inkább költötték volna völgyhidakra a pénzt az Alföldön. Nem is értem az egészet.
    Az a gond a stadionnal (nekem), hogy marha sokba kerül és önmagában nagyon kevés.
    Az is sejthető azért, hogy viszonylag kevés u12-es csapat fog ezekben játszani.

    Nincs kifogásom ellene, hogy pénzt rakjunk a fociba, (teljesen érthető, hogy egy konzervatív vezetés ezt támogatja) de ezt sokkal inkább kis, utánpótlás képző csapatok pályáira, edzőképzésre, majd fizetésre, edzőkre, technikai meg erőnléti edzőkre, toborzásra, óvodákba meg iskolákba járásra, akár külföldi szakemberekre, stb költeném.

    Te is tudod, hogy milyen undorítóan korrupt az egész rendszer már egészen a fiataloktól kezdve a felnőttekig, elképzelhetetlenül sok pénzt lophatnak el egyrészt, másrészt amíg az edző és játékos képzés rossz (márpedig rossz), addig a stadion sem fog segíteni.

    Egyetértünk abban, hogy az infrastruktúra fontos, de annyi mindent kellene, s lehetne változtatni, javítani enélkül is, ráadásul olcsóbban.

    Meg az egész egy durva foci ellenes hangulatot szül szerintem, amire aztán semmi szükség nincs.

    Meg azé a falujába stadion az tényleg nem kellett volna na

  9. #1839
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    n+1 tanulmány készült már arról, hogy a jó utánpótlásképzés egyik alapköve az infrastrukturális fejlesztés. Kvázi, ha nem épülnek stadionok, akkor a foci sem fejlődik, addig meg nem lesz normális foci. Ördögi kör. De egyébként inkább költötték volna völgyhidakra a pénzt az Alföldön. Nem is értem az egészet.
    csak az infrastrukturális fejlesztés az az edzőpályánál indul
    (meg ott, hogy nem haveri alapon veszik fel az embereket az "edzőképzésbe")
    chivasr911 likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #1840
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak az infrastrukturális fejlesztés az az edzőpályánál indul
    (meg ott, hogy nem haveri alapon veszik fel az embereket az "edzőképzésbe")
    Én úgy tudom, hogy párhuzamosan fejlesztik pl. a népligeti edzőközpontot a stadionnal.

    Az edzőkkel, meg a korrupt közeg részével teljesen egyetértek a véleményeteknek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •