Oldal: 19 / 39 ElsőElső ... 9171819202129 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #181
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Activity:

    Hogy egy kicsit produktívabb legyek a holt időkben, elkezdtem lefordítani a BalugaWhale- Easy game első részét. Egyrészt mert ha csak simán olvasom, sok minden felett elsiklok, másrészt így összekötöm a hasznost a hasznossal és az aktív pókerelmélet tanulás mellett az angol is fejlődik

    Amúgy létezik magyar fordítása a könyvnek, valaki tud róla?

  2. #182
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    A saját fordításomon kívül másról nem tudok.

  3. #183
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    No az fain, akkor majd ha kész vagyok akkor elküldöd ha megkérlek ? Csak, hogy megcsudáljam milyen hülyeségeket írtam a sajátomba De amúgy Te csaló vagy, én itt csodálkozom, hogy milyen fainul lövöd a hand elemzéseket én meg milyen hülye vagyok de lecsekkoltam ám, egy ideje már ténykedsz erre felé

  4. #184
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Felszedtem valamennyi rutint az utam során. Persze, átküldöm majd a fordítást.

  5. #185
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Köszike

  6. #186
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Hét eleji helyzetjelentés:

    Jelenleg hm szerint kb 32k handem van, ezen felül még kb 5-10k handem van egyéb gépekről, de azok főleg gyors pókerről, tehát kb 40k handem van NL10-ről. 69 BI a jelenlegi BR-om. Lassan a Roll meglesz NL20-hoz de eszméletlen frusztráló érzés, hogy nem tudok annyit érdemben foglalkozni a játékkal mint amennyit akarok...Alig várom, hogy értelmes limitre érjek és szabadabban mókázhassak...Úgy néz ki, hogy felvettek gazdaságira, úgy hogy ősztől még a suli is bejön, addigra nl20-at akarom aprítani, és ahogy mondtam, év végéig nl50-et, ha coach kell hozzá, akkor úgy legyen, de jövő ilyenkor már bőven szabadabb életet akarok élni.

    A türelem aranyerem:

    Konstatálnom kell a tényt, hogy ez a toporgás gyilkol le. Hogy itt ülök napi 8-9 órát a munkahelyemen, idióta szarságokkal foglalkozom, aztán mire odaérek, hogy azt csináljam amit szeretnék, már vagy nincs elég időm, vagy nincs energiám és amit érdemben tudok játszani/fejlődni az nagyon lassúnak hat(és az is). Nem rinyatopik de azért főjjönmeganyálahomlokán az egésznek.

    Na legyen szép napotok!
    iKeksz likes this.

  7. #187
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Ejjjj....egy ideje verem a blattot, de lehet tolok még, nem ám itt baj lesz...jójabuli, rollom 80 BI nl10-re, a jézuska hozta, ja nem is mert csak 79,4 BI, azt a 4 dodót elkaszinózom azt jónapot. Kezd kimenni a koffein tabi de régi pörögtem ennyire, ugyhogy fain volt. A statjaim borzalmasak, de hála GStealer kollégának, fény derült egy két majomságra, ezúton is Köszönöm Szépen !!!!!!
    GStealer likes this.

  8. #188
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jó regőt!

    Őszinte löszek emberkék. Betámadtam NL30 gyors pókert tegnap este és ma reggel. A változatosság kedvéért. Sokkal sokkal átgondoltabban játszom úgy érzem mint NL10-en, de lehet hogy csak az újdonság ereje hatott így. Lényeg a lényeg, a tervek jól haladnak, NL20-ra megvan a BR, tehát a közeljövőben (talán a tervezettnél is előbb) elkezdhetem lőni NL20-at háháá. Még a hónapban tervezek írni egy hónapzáró blogot amiben elmondom hogy annak ellenére, hogy sokszor nem úgy viselkedtem ahogy azt a közbódogság megkívánná de eddig jók vagyunk maraggyámá.

    Legyen szép napotok!

    #happy#
    Netrol likes this.

  9. #189
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Hajrá, hajrá! Az írásaid olvasva kezdek hajlani a cash game felé, talán hamarosan én is nagyobb hangsúlyt fektetek rá!

  10. #190
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Köszike Hajrá hajrá, állj neki ha érzed az ingerenciát, itt nincs megállás, nl100ig nincs pihenő De, ha elkezded akkor valami parádés kisebb teremben, a stars ráér majd ha már überség van. Aztán írj, hogy mi a helyzet, és gondolatot oszthatunk a meglátásokról.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •