Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (180) összesen
Like Tree302Likes

Téma: Negreanu ezúttal túl érzékeny témához nyúlt?

  1. #71
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    A három ten(rr)orista előadása!

    "The Three Terrors" - YouTube
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  2. #72
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.535

    Alapbeállítás

    Annak azért örülök,hogy többen szimpatizálnak itt Palesztinával mint Izraellel.Palesztina +1
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  3. #73
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Kedves Akadémia! Ha az volt a célotok ezzel a cikkel, hogy egymásnak ugrasszátok a tagokat akkor gratulálok! Sikerűlt! clapclapclapclap
    http://m.cdn.blog.hu/aj/ajemdibi/226...437977_big.jpg

  4. #74
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anélkül, hogy bármelyik fél pártját fognám:

    Az államok nagy része úgy jött létre, hogy valaki odament, kihasználta az erőfölényét a korábban ott lakók kárára, és létrehozta az országát.

    Ez történt a honfoglalás során is. (A magyarok nyilaitól ments meg, Uram, minket)
    Az nem probléma? Vagy csak akkor nem probléma, ha elég idő telt már el azóta?
    Azok nyugati portyázások voltak(ott született ez a mondás). Közel sem volt akkora erőfölényünk, mint most Izraelnek Palesztinával szemben.

    Plusz az egy teljesen más világ volt. Mindenki azt támadott meg, akit nem szégyellt. Most azért szerencsére vannak felügyeleti szervek, akik megakadályozzák ebben (jó esetben) az államokat.
    szokitomi likes this.

  5. #75
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Kedves Akadémia! Ha az volt a célotok ezzel a cikkel, hogy egymásnak ugrasszátok a tagokat akkor gratulálok! Sikerűlt! clapclapclapclap
    http://m.cdn.blog.hu/aj/ajemdibi/226...437977_big.jpg

  6. #76
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Akadémia! Ha az volt a célotok ezzel a cikkel, hogy egymásnak ugrasszátok a tagokat akkor gratulálok! Sikerűlt! clapclapclapclap
    http://m.cdn.blog.hu/aj/ajemdibi/226...437977_big.jpg
    Szerintem mindenki normálisan írta le a véleményét.
    lyzardos and Ultar like this.

  7. #77
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    A törölt hozzászólásokat nem láttam (vagy nem mindet, nem tudom) , de ami maradt, annak alapján egyet kell, hogy értsek ezzel.

    Az csak nem baj, ha a tagok nem értenek egyet.

  8. #78
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azok nyugati portyázások voltak(ott született ez a mondás). Közel sem volt akkora erőfölényünk, mint most Izraelnek Palesztinával szemben.

    Plusz az egy teljesen más világ volt. Mindenki azt támadott meg, akit nem szégyellt. Most azért szerencsére vannak felügyeleti szervek, akik megakadályozzák ebben (jó esetben) az államokat.
    Abban igazad van hogy az teljesen más világ volt, nem lehet a mostani szemmel megítélni az akkori dolgokat.
    A Honfoglalás mondjuk nem volt portyázás, hanem egy adott terület elfoglalása az ott élő népek leigázásával, míg a nyugati portyák (és déliek is) nagyrészt nem öncélú rablóhadjáratok voltak, hanem valaki hívott minket szövetségbe egy másik ellensége ellen, nekünk meg benne volt az akkori "költségvetésünkben" az így várható haszon...
    Krono likes this.

  9. #79
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    látom van itt önbizalom, mindenki határozott, de főleg tévedhetetlen véleménnyel képviselteti magát egy iszonyat komplex és bonyolult témában... hajrá srácok!

    ps:
    3lcd.jpg
    van Gerwen likes this.
    Kapol

  10. #80
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Kedves fórumozók!
    Ha facebookrol meg kuruc inforól vagy a CNN ről tájékozódtak akkor nem kaptok tiszta képet!
    Én három évig éltem ott a 9/11 után . Sajnos ha egy ártatlan meghal az nem jó dolog!
    A Hamasz 12 éve nyugodtan beküldött egy megzsarolt palesztint a Tel-avivi buszpályaudvarra és megölt tízenöt külföldi munkást( köztük két erdélyi magyart)!
    Voltak palesztin munkatársaim Gazaból, ők rettegtek a Hamasztól mert terorizálták a saját népüket is, mindezt az általuk legbékésebbnek tartott vallás nevében!
    Persze a zsdok (és nem értem hogy mért pontozunk ki egy nem sértő szót, mert a cgány és a nger is beismeri hogy az) sem hibátlanok: egy baleset miatt kórházba kerültem és a mellettem lévő korterembe egy palesztin teroristát hoztak aki átjött egy alagúton és késsel megölt egy idős nőt egy faluban , a falú biztonsági őre lábon lőtte! A kórházban ellátták és meg akarták menteni a lábát( nem tom sikerült-e?) viszont amíg bent voltam a beteget látogató összes ember ő rá volt kiváncsi. Sajnos ott láttam azt hogy négy ötven kilós taknyos zsdo srác adott az őrnek 50 shekelt hogy mennyen cigizni ők pedig köpdösték és a sebesülését rugdosták. Szóval dühből és bosszúból van bőven szerencsétlen arabok között , és tudjuk jól hogy az elkeseredett embereket nagyon könnyű egy demagogia elvével meggyőzni.
    A béke a közel - keleten soha nem jön el. Tudja ezt mindkét fél, és ez sok embernek rengeteg pénzt hoz. Sajnos a háborút viszont a szegények szenvedik!
    A magyar nemzet sem lővi kaszam rakétákkal Romániát , Szerbiát és a többi szomszédos államot Trianon miatt. Mindenkinek fáj az a döntés de , beletörödtünk és éljük az életünket!
    Nem tisztünk ítélkezni egyik fél fölött , de a tisztán látás nélkül ne ítélkezünk sztereótipiák alapján!
    A Negreanu féle kinyilatkozáshoz annyit , hogy jót akart de szerintem ő is elfogult!
    Az pedig, hogy egy póker oldalon van helye külpolitikának , az azt mutatja hogy értelmes és intelligens emberek pókereznek itt!
    Szerintem elég b.zis elköszönés , de: BÉKE !!
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2014. 08. 02. 10:54
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Oldal: 8 / 18 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •