Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (180) összesen
Like Tree302Likes

Téma: Negreanu ezúttal túl érzékeny témához nyúlt?

  1. #81
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 08. 01.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Hát gyorsan törölték, de értdekel, hogy akkor az előttem lévő hosszú hozzászólás miért maradhatott? Paleszéra gondolok, amely helytelenül egy szinten kezeli a hamasz és Izrael bűneit. Ha egy szinten lennének, nem lenne tisztünk ítélkezni. De én voltam Izraelben nem is egyszer és amit leírtam és töröltétek, azok mind személyes élmények. Mindegy. Szólásszabadság van, hát persze
    Utoljára módosítva: justforlife által: 2014. 08. 01. 22:47
    fejes1988 and szokitomi like this.

  2. #82
    Újonc JonSnow avatara
    Csatlakozott
    2014. 01. 28.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Emberek: Negreanunak van igaza. Nem ő az idióta, hanem USCphildo.

  3. #83
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Most akkor ha magyarorszagon egy szélsoséges csoport "terror" támadást indít Románia és Szlovákia ellen Erdély (bár ennél sokkal korábbi történet Palesztina folyamatosan elfoglalt területei) akkor itt egyes emberek teljesen egyetértenek azzal ha high-tech technologiával szétbombáznának?
    A legtöbb ***** ember elő-téletes a Palesztínokkal szemben, ami fordítva is igaz. (amit inkább megértek)
    Persze önvédelem, meg stb.
    Nem ez a "háború egy második világháborus borzalmas tettre emlékesztet.
    Mikor kezdik el vagonokba terelni őket?
    Borzalmas tetteket művelnek, és kívánom minden IZraeli szimpatizánsnak, hogy kovi életében szülessen Palesztínnek!
    A river legyen veletek, aludjatok jól!!!!!!!!!!!
    zeoos77 likes this.

  4. #84
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet JonSnow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emberek: Negreanunak van igaza. Nem ő az idióta, hanem USCphildo.
    Remek okfejtés...
    Gyujtod a hozzaszolasokat?

  5. #85
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, hogy mekkora felháborodást vált ki, ha valaki nem csak az ebédjéről készült képeket vagy valamilyen depresszív idézetet oszt meg a közösségi médiában. Nyilván közszereplőként kerülni kellene az olyan témákat, amiben a háború, politika és vallás egyszerre érintett -már külön is kényes témának számítanak-, de amíg nem jött meg a közel-keleti szakértő szerepét felvevő Collins, addig ez egy sima véleményformáló írás volt, ahol kb leírta, hogy együtt érez az izraeli áldozatokkal és a Hamászt terrorista csoportnak tartja, akik ellen védekezni kell. Egyet értesz vele vagy nem, ebben mégis mi a vérlázító? A "melyiktől félsz jobban" helyett viszont elég lett volna annyit leírnia, hogy ő a Hamász-tól jobban tart és pont, nem kell buzdító-jellegű kérdéseket feltenni, ezzel valóban túl lőtt a célon. Mármint azon kívül persze, hogy eleve kerülnie kellett volna az egész témát.
    Collins viszont személyeskedett és kiforgatta a szavait, onnantól meg a téma másodlagos lett és a vita megnyerése lett a fő céljuk, nyilvánosan, érzelmekkel telve beszéltek olyan dolgokról, amikhez egyiküknek sincs semmi köze! Az, hogy Collins megemlíti a fehér-foszfort és negatívan árnyalja kicsit Izraelt, olyan, mintha azt írta volna: "nem igaz, hogy nem látod te szerencsétlen, hogy ők az igazi gonoszak..". Mintha ne lennének ártatlanok mindkét oldalon és ne ők szívnák meg ezt az egészet a legjobban. Hülyék voltak mindketten, viszont 2 hét múlva már senki nem fog foglalkozni a vitájukkal ebben az információgazdag online-világban. Ennyi.

    Áldozatok vannak itt is ott is...
    Aranyos hogy úgy beszélsz, mintha "fifty-fifty" lenne))

  6. #86
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet JonSnow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Emberek: Negreanunak van igaza. Nem ő az idióta, hanem USCphildo.
    You know nothing Jon Snow!
    Utoljára módosítva: Krono által: 2014. 08. 01. 23:34
    budz-i, szokitomi and JonSnow like this.

  7. #87
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 30.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    You don't know nothing Jon Snow!
    You know nothing, Jon Snow!

    Erre gondoltál?

  8. #88
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet grabowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    You know nothing, Jon Snow!

    Erre gondoltál?
    Késő van, igen.
    szokitomi likes this.

  9. #89
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    ezt miért nem linkeli be valaki Negreanunak!

  10. #90
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves fórumozók!
    Ha facebookrol meg kuruc inforól vagy a CNN ről tájékozódtak akkor nem kaptok tiszta képet!
    Én három évig éltem ott a 9/11 után . Sajnos ha egy ártatlan meghal az nem jó dolog!
    A Hamasz 12 éve nyugodtan beküldött egy megzsarolt palesztint a Tel-avivi buszpályaudvarra és megölt tízenöt külföldi munkást( köztük két erdélyi magyart)!
    Voltak palesztin munkatársaim Gazaból, ők rettegtek a Hamasztól mert terorizálták a saját népüket is, mindezt az általuk legbékésebbnek tartott vallás nevében!
    Persze a zsdok (és nem értem hogy mért pontozunk ki egy nem sértő szót, mert a cgány és a nger is beismeri hogy az) sem hibátlanok: egy baleset miatt kórházba kerültem és a mellettem lévő korterembe egy palesztin teroristát hoztak aki átjött egy alagúton és késsel megölt egy idős nőt egy faluban , a falú biztonsági őre lábon lőtte! A kórházban ellátták és meg akarták menteni a lábát( nem tom sikerült-e?) viszont amíg bent voltam a beteget látogató összes ember ő rá volt kiváncsi. Sajnos ott láttam azt hogy négy ötven kilós taknyos zsdo srác adott az őrnek 50 shekelt hogy mennyen cigizni ők pedig köpdösték és a sebesülését rugdosták. Szóval dühből és bosszúból van bőven szerencsétlen arabok között , és tudjuk jól hogy az elkeseredett embereket nagyon könnyű egy demagogia elvével meggyőzni.
    A béke a közel - keleten soha nem jön el. Tudja ezt mindkét fél, és ez sok embernek rengeteg pénzt hoz. Sajnos a háborút viszont a szegények szenvedik!
    A magyar nemzet sem lővi kaszam rakétákkal Romániát , Szerbiát és a többi szomszédos államot Trianon miatt. Mindenkinek fáj az a döntés de , beletörödtünk és éljük az életünket!
    Nem tisztünk ítélkezni egyik fél fölött , de a tisztán látás nélkül ne ítélkezünk sztereótipiák nélkül!
    A Negreanu féle kinyilatkozáshoz annyit , hogy jót akart de szerintem ő is elfogult!
    Az pedig, hogy egy póker oldalon van helye külpolitikának , az azt mutatja hogy értelmes és intelligens emberek pókereznek itt!
    Szerintem elég b.zis elköszönés , de: BÉKE !!
    Az eddigi leg értelmesebb hsz. Én itt lezártnak tekintem ezt a fórumot! Csatlakozom hozzád BÉKE!

Oldal: 9 / 18 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •