Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (180) összesen
Like Tree302Likes

Téma: Negreanu ezúttal túl érzékeny témához nyúlt?

  1. #141
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 08. 01.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem nagyon lehet összehasonlítani az ártatlan áldozatok ezreit egy kijelentéssel.Így értem
    Na ja. Így már tiszta. Főleg h a kijelentés nem született volna meg soha, ha nincsenek halálos áldozatok.

  2. #142
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet badreg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezt hogy képzeled el? Odamentek néhány terroristához, hogy figyeljetek már, bele kéne repülni néhány épületbe... Ti is jól jártok, mert kinyírhattok néhány amerikait, mi meg cserébe megszállhatjuk az országotokat.

    Nem is értem hogy lehet ekkora ****ságot tényszerűen közölni...
    Én nem azt mondom, hogy ez történt, de a CIA az a szervezet, amiből bármit ki tudok nézni. Eléggé cifra dolgokat csináltak már a XX. században ahhoz, hogy legyen ennek valóságalapja....

    Nem kezdem el sorolni, de a drog és fegyverkereskedelemben komoly érdekeik vannak, százával ölték az olyan embereket, akik nem tetszettek nekik, háborúkat robbantottak ki több K km-re az USA-tól, kormányokat tudtak leváltani, és amerika-barát vezetőket oda ültetni..... 9/11 óta nézd meg mennyi pénzt fordítanak terroristaelhárításra, meg ilyen biszbaszokra+még lehetne sorolni a CIA/vezetők számára fontos hozadékait...
    Utoljára módosítva: Krono által: 2014. 08. 03. 13:33
    Jeeeee88 likes this.

  3. #143
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem azt mondom, hogy ez történt, de a CIA az a szervezet, amiből bármit ki tudok nézni. Eléggé cifra dolgokat csináltak már a XX. században ahhoz, hogy legyen ennek valóságalapja....

    Nem kezdem el sorolni, de a drog és fegyverkereskedelemben komoly érdekeik vannak, százával ölték az olyan embereket, akik nem tetszettek nekik, háborúkat robbantottak ki több K km-re az USA-tól, kormányokat tudtak leváltani, és amerika-barát vezetőket oda ültetni..... 9/11 óta nézd meg mennyi pénzt fordítanak terroristaelhárításra, meg ilyen biszbaszokra+még lehetne sorolni a CIA/vezetők számára fontos hozadékait...
    És az MKUltrát még ki is hagytad. (amit sokan még ma is szintén összeesküvés-elméletnek tartanak, annak ellenére, hogy a megtörténte tény)

  4. #144
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    amúgy ha moderátor lennék minden zsdoellenes -szídó bejegyzés fölött szemet hunynék! ettől nem lennétek kevesebbek!de hát nektek is ugatnak felülről! vagy a zsdolelkiismeretetek?!

  5. #145
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Idézet Lord Secret eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amúgy ha moderátor lennék minden zsdoellenes -szídó bejegyzés fölött szemet hunynék! ettől nem lennétek kevesebbek!de hát nektek is ugatnak felülről! vagy a zsdolelkiismeretetek?!
    hát még ha igazad is lenne nem biztos hogy ezt egy pókeres fórumon kéne megtenni. de valszeg a te hozzászólásod is moderálva lesz.

  6. #146
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát még ha igazad is lenne nem biztos hogy ezt egy pókeres fórumon kéne megtenni. de valszeg a te hozzászólásod is moderálva lesz.
    Én azt nem értem,h miért nincs egy topic, ahol mindenki olyan stílusban és arról írkálna úgy és ahogy és amiről csak akar. Még akár úgy is,h lelenne jelszavazva és kifejezetten aki kéri csak az olvashatna bele.

  7. #147
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem,h miért nincs egy topic, ahol mindenki olyan stílusban és arról írkálna úgy és ahogy és amiről csak akar. Még akár úgy is,h lelenne jelszavazva és kifejezetten aki kéri csak az olvashatna bele.
    ehhez nem értek és nem is tudom, neked ez olyan utópisztikus lenne? Persze vannak jó dolgok amiket ki lehet trollkodni meg őszintén leírni hogy ki mit gondol róla. de én teljesen elhatárolódok a nemi, faji hovatartozás alapján történő pocskondiázástól!
    Fiatal likes this.

  8. #148
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Lordtebeli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ehhez nem értek és nem is tudom, neked ez olyan utópisztikus lenne? Persze vannak jó dolgok amiket ki lehet trollkodni meg őszintén leírni hogy ki mit gondol róla. de én teljesen elhatárolódok a nemi, faji hovatartozás alapján történő pocskondiázástól!
    Persze, én sem gyűlölködésre gondoltam, de azért az nem pálya,h már azt sem lehet leírni egy nyílvános fórumon, hogy a ****** ********* * ********* ***** *****!

  9. #149
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    meg azt sem hogy ***** ****** ************** *****!!!
    fejes1988 likes this.

  10. #150
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 08. 01.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Elvagytok

Oldal: 15 / 18 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •