Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Admin

Téma: 888 iPad Special

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás 888 iPad Special


  2. #2
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Azt honnan tudom, hogy nevezhetek-e?
    Regeltem már, de nem PA-n keresztül, viszont kértem validációt a PA-tól. Azt honnan tudom, hogy ez teljesült-e vagy sem?

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt honnan tudom, hogy nevezhetek-e?
    Regeltem már, de nem PA-n keresztül,
    Hamarosan privát üzenet formájában válaszolunk.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Hello!

    Talán van rá lehetőség, hogy korábban máshol nyitott számlát áthozzon az ember hozzátok?!

    Ha igen, ebben az esetben lehet, sőt biztos, hogy én is élnék vele.

    Mi ennek a menete, ha így van?!

    Köszi a választ!

  5. #5
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Talán van rá lehetőség, hogy korábban máshol nyitott számlát áthozzon az ember hozzátok?!

    Ha igen, ebben az esetben lehet, sőt biztos, hogy én is élnék vele.

    Mi ennek a menete, ha így van?!

    Köszi a választ!
    Sajnos nincs erre lehetőség. A 888Poker e téren hasonló üzletpolitikát folytat mint a Pokerstars. Nincs lehetőség ilyenre.

    Azonban ha nincs még 888 Pokeren például számlája a tesódnak, neki is szólhatsz, legalább ő élhet a lehetőséggel
    dfecco23 and csokiasaxe like this.

  6. #6
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Esetleg, ha a kutyámat akarom beregisztrálni?

    Oltási könyvet elfogadnak?

  7. #7
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 07.
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Korábban már regisztráltam a 888 Pókerhez, emlékeim szerint közvetlenül a 888 Póker főoldalán, tudtommal tehát nem más partneroldal által.

    Ahogy olvastam van lehetőség átkötésre:
    Néhány esetben lehetőségünk van nem a Póker Akadémián keresztül elkészített regisztrációk átkötésére. Alább küldheted el nekünk a pókerterem azonosítódat az átkötés kérvényezése miatt.
    Itt az oldalon az erre kijelölt rubrikában megadtam a felhasználónevemet, majd az alábbi üzenetet írta ki:
    Sikeresen rögzítettük azonosítódat.


    A(z) Pacific Poker jelenlegi általános üzletpolitikája miatt nem áll módunkban leellenőrizni, hogy a "....." azonosítóval a Póker Akadémián keresztül regisztráltál-e, így erről visszaigazolást se tudunk küldeni.
    Természetesen, amennyiben mindent a leírtaknak megfelelően csináltál a regisztráció során, akkor a számládat a póker terem hozzánk kapcsolta, így jogosult vagy részt venni az általunk szervezett exkluzív promóciókban.

    Érdeklődnék, hogy így részt vehetek-e a versenyen és az esetleges nyereményre is jogosult lennék?
    Előre is köszönöm a segítséget!

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Fölös, behúzom

  9. #9
    Adminisztrátor WellPlayed avatara
    Csatlakozott
    2013. 07. 01.
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet kisegirke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Korábban már regisztráltam a 888 Pókerhez, emlékeim szerint közvetlenül a 888 Póker főoldalán, tudtommal tehát nem más partneroldal által.

    Ahogy olvastam van lehetőség átkötésre:
    Néhány esetben lehetőségünk van nem a Póker Akadémián keresztül elkészített regisztrációk átkötésére. Alább küldheted el nekünk a pókerterem azonosítódat az átkötés kérvényezése miatt.
    Itt az oldalon az erre kijelölt rubrikában megadtam a felhasználónevemet, majd az alábbi üzenetet írta ki:
    Sikeresen rögzítettük azonosítódat.


    A(z) Pacific Poker jelenlegi általános üzletpolitikája miatt nem áll módunkban leellenőrizni, hogy a "....." azonosítóval a Póker Akadémián keresztül regisztráltál-e, így erről visszaigazolást se tudunk küldeni.
    Természetesen, amennyiben mindent a leírtaknak megfelelően csináltál a regisztráció során, akkor a számládat a póker terem hozzánk kapcsolta, így jogosult vagy részt venni az általunk szervezett exkluzív promóciókban.

    Érdeklődnék, hogy így részt vehetek-e a versenyen és az esetleges nyereményre is jogosult lennék?
    Előre is köszönöm a segítséget!

    Átkötésre, ahogy a fentiekben is írtuk, sajnos rajtunk kívül álló okok miatt nincs lehetőség.

    Ugyanígy arra sincsen módunk, hogy a 888pokertől ellenőrzést kérjünk, viszont ha tudsz regisztrálni a versenyre, az azt jelenti, hogy rajtunk keresztül regisztráltál, így jogosult vagy a nyereményre.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fölös, behúzom
    ez bejott

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •