Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By R1per2

Téma: NL100 rush river 2 pár vs cr

  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás NL100 rush river 2 pár vs cr

    Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) - Full Tilt Converter Tool from Play Online Poker, Site Reviews & Poker Forum | FlopTurnRiver.com

    BB ($192)
    UTG ($106.15)
    MP ($30.50)
    CO ($144.95) 18/15, fto3b 64%, ftocbet 43% (3bet pot 50%), river cr nincs stat, wtsd 19%
    Hero (Button) ($369.95)
    SB ($243.20)

    Preflop: Hero is Button with 4, A
    2 folds, CO raises to $2.50, Hero raises to $9, 2 folds, CO calls $6.50

    Flop: ($19.50) 9, 10, 4 (2 players)
    CO checks, Hero bets $11, CO calls $11

    Turn: ($41.50) A (2 players)
    CO checks, Hero checks

    River: ($41.50) 7 (2 players)
    CO checks, Hero bets $18.50, CO raises to $55, Hero ?

    Hát na szóval dobás, megadás vagy visszatoljuk?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Jó lett volna olvasni a teljes gondolatmenetedet, hogy mégis mit miért csináltál, mert számomra több dolog sem egyértelmű. De gondolom feltételezhetjük, hogy valamennyire kompetens az ellenfél. A range, amit reprezentálsz, gyengébb, mint a handed, szóval el tudok képzelni egy blöff-raise-t az ellenféltől. Ráadásul a sizingod is az indukálósabb fajta. Ha standard line-t játszik, akkor ez itt szerintem mindig blöff. Ha van rólad valamilyen readje vagy csak szeret slowplayezni, akkor viszont mindig verve vagy. Ha egy regularról van szó, már csak azért is megadnám, hogy infot szerezzek, és azért messze nem olyan rossz spot ez. Mondjuk én CS vagyok, szóval ennyi busted draw-val és weak reppelt range-dzsel csak akkor dobnám ezt el, ha olyan readem lenne, hogy az illető szeret slowplayezni.

  3. #3
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Flop ch behindolnék, mert minden ász magast verünk, amik reversedesen várják lapjukhoz az outot. így csak eldobatjuk őket. Sok drawtol sem kell tartani, az ászos fd-t is blokkoljuk.
    Főleg kézbe párok ellen megyünk, amik jobban állnak, és ellenük lehet kevés lesz az FE ezen a boardon.
    Corey likes this.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #4
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    OK, gondolatmenet. Preflop 3bet, mivel elég laza CO-ról, sokat dob 3betre és mögöttünk 2 agró regulár ül, nagy eséllyel 3betet kapok egy megadásra.
    Flop nagyon jó nekem, a legtöbb lappal minimum cf-et játszok, ill. nem nagy gond szerintem, ha egy 55-88, KQ, AJ-AK lapot itt eldob.
    Turn-ön gyakorlatilag minden nem A és nem set-et eldobna egy betre, az A-os lapjait pedig 90%-ban verem, nem képzelem, hogy A9-AT-el adott volna egy 3betet oop. Amivel itt megad, azzal riveren is meg fog, de még 2 utca értéket nem láttam benne.
    Riveren a turn cb után egy thin value-t akartam kiszedni a hitetlen A nélküli lapokból és erre a thin value betre jött ez a visszaemelés.
    Ez az a tipikus furcsa line, ami vagy blöff vagy nagyon erős lap lehet, de az a kérdés, hogy van-e elég Ax 1 pár és egyéb blöffbe fordított lap nála, hogy +-os legyen a megadás.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  5. #5
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    A thin value milyen megadó range ellen megy?

    Mert ha herocall-t vársz, akkor simán mehetne nagyobb bet is (Ax, Tx, JJ-QQ), egy 78-at vagy vagy J9-t nem hiszem, hogy érdemes megcélozni.


    A turn gondolathoz visszatérve: Ha nem gondolod, hogy OOP lecalloz A9-AT, akkor reálisan 2féle set-től kell csak félned, ellenben lehet nála jó Ax, amitől itt is nyerhetsz értéket, vagy 78, JQ, KJ, stb. szóval draw-k, amik itt még adhatnak egy betet, de később csak akkor lesz action, ha be is találnak)
    Nekem jobban tetszene a bet-bet-check (vagy, ha egészülünk, akkor bet) line.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 06. 03.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Thin value akkor lenne, ha kevés érték lenne benne. Szerintem ez STD vbet. Egyetértek azzal, amit Flush67 írt előttem a river sizingról. Ettől függetlenül én bet-bet-bet line-t játszanék, ami ezen a boardon tökéletesen reprezentál blöfföt és szuperül balanszálja a range-eidet is.

  7. #7
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    OK. A riveren megadtam és mutatott egy JTs-t. Kb. ez volt a thin bet célja, de nem gondoltam, hogy blöffbe fordítja.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •