Oldal: 519 / 709 ElsőElső ... 19419469509517518519520521529569619 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.181 - 5.190 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5181
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Danke.

    Elméletileg mindenképpen lehet használni, az egyetlen amitől tartok, hogy a külföldi pénzfelvétel miatt lopottnak hiszi magát a kártya, aztán letiltják még nekem

  2. #5182
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    2-3 havonta szoktam kp-t felvenni, a fórumokon olvasottak alapján Raffinál próbálkoztam először, amivel teljesen megvagyok elégedve. No problem és jól váltja. Ma is így tettem, viszont kiírta az automata h konverzióval is válthatom, de nemigazán értettem h mit akar és mivel már vagy 4-5-en voltak mögöttem, nem akartam nagyon húzni az időt. Ha jól emlékszem vmi 1USD = 226 meg 247 USD volt ott, ha a kettőt összeszorzom akkor 56e környéki szám jön ki, ami stimmel is, mert az elején 56.000 HUF-ot ütöttem be. Tehát ezek szerint ha konverzióval kérem, akkor 226-on váltja? Természetesen nemet nyomtam, így 233,37-en váltotta. Már csak azt nem értem, hogy mi ez a plusz konverzió. Nem úgy van alapból MC-nál, hogy USD-EUR-HUF?

  3. #5183
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    másnak is volt olyan, hogy tartósan nagy különbség alakult ki a total meg az available balance közt? több hétre gondolok, nem pár napra, ráadásul semmi olyan nincs ami indokolná a különbséget (el nem könyvelt kp felvét vagy ilyesmi)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #5184
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2-3 havonta szoktam kp-t felvenni, a fórumokon olvasottak alapján Raffinál próbálkoztam először, amivel teljesen megvagyok elégedve. No problem és jól váltja. Ma is így tettem, viszont kiírta az automata h konverzióval is válthatom, de nemigazán értettem h mit akar és mivel már vagy 4-5-en voltak mögöttem, nem akartam nagyon húzni az időt. Ha jól emlékszem vmi 1USD = 226 meg 247 USD volt ott, ha a kettőt összeszorzom akkor 56e környéki szám jön ki, ami stimmel is, mert az elején 56.000 HUF-ot ütöttem be. Tehát ezek szerint ha konverzióval kérem, akkor 226-on váltja? Természetesen nemet nyomtam, így 233,37-en váltotta. Már csak azt nem értem, hogy mi ez a plusz konverzió. Nem úgy van alapból MC-nál, hogy USD-EUR-HUF?
    Azt választhatod ki azzal, hogy milyen pénznemben terheled a kártyát, hogy melyik bank váltsa át a pénzed. A skrill váltásával jobban jársz. Ez esetben ft-ban kell terhelni a kártyát, nem pedig az atm által felajánlott váltással a kártya pénznemében.

  5. #5185
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    másnak is volt olyan, hogy tartósan nagy különbség alakult ki a total meg az available balance közt? több hétre gondolok, nem pár napra, ráadásul semmi olyan nincs ami indokolná a különbséget (el nem könyvelt kp felvét vagy ilyesmi)
    nekem volt kb. 3 hétig, amikor véletlen duplán fizettem ki valamit. 1 hónap után szóltam volna nekik, hogy nem stimmel az XY tranzakció, de maguktól rendbe rakták a dolgot. azt jó lenne azért tudnod, hogy melyik tranzakció nem stimmel.

  6. #5186
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem volt kb. 3 hétig, amikor véletlen duplán fizettem ki valamit. 1 hónap után szóltam volna nekik, hogy nem stimmel az XY tranzakció, de maguktól rendbe rakták a dolgot. azt jó lenne azért tudnod, hogy melyik tranzakció nem stimmel.
    biztos, hoyg 1nél több tranzakcióról van szó, ennyit tudok... és ugye a tranzakciós listában csak akkor jelenik meg, amikor már levonja mind2ből, szóval a 2 különbségét szerintme sehogy nem tudom megnézni.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #5187
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    nekem online vásárlás volt, így egyből tudtam hogy melyik nem stimmel. sima bolti fizetésnél is előfordul, hogy duplán lehúzzák véletlen, vagy rosszabb esetben szándékosan.

    a total balance-ból vond ki az available balance-t, és a kapott összeget keresd a tranzakciós listán. ha az elmúlt néhány hétben többször is toltál skrillre pénzt, nehezebb dolgod lesz.

    ha pedig folyamatosan nőtt a kettő közti különbség, úgy hogy nem vásároltál sehol, azonnal írj nekik!


    játék közben írok, remélem nem túl zavaros...

  8. #5188
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem online vásárlás volt, így egyből tudtam hogy melyik nem stimmel. sima bolti fizetésnél is előfordul, hogy duplán lehúzzák véletlen, vagy rosszabb esetben szándékosan.

    a total balance-ból vond ki az available balance-t, és a kapott összeget keresd a tranzakciós listán. ha az elmúlt néhány hétben többször is toltál skrillre pénzt, nehezebb dolgod lesz.

    ha pedig folyamatosan nőtt a kettő közti különbség, úgy hogy nem vásároltál sehol, azonnal írj nekik!


    játék közben írok, remélem nem túl zavaros...
    nem tudom mikor alakult ki a különbség az a legnagyobb baj. de gondolom 1 idő után el kéne tűnnie, a pending tranzakcióknak kellene ott lenniük csak amik még nincsenek véglegesen könyvelve, azaz az utóbbi ~egy hét mondjuk.

    hm érdekes, az 1ik mailcímem nem volt verfifikálva náluk, rámentem és egyből eltűnt a különbség nagy része (szerencsére az avalibale ugrott vissza a total közelébe és nem fordítva )
    Utoljára módosítva: titcar által: 2014. 08. 08. 06:57
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #5189
    Lelkes újonc csopi71 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 08.
    Hely
    Kelet
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Tudnátok nekem segíteni? Olyan problémám van hogy nem tudok befizetni a skrill direct-el. Sem a stars-ra sem bet365-re. Régebben ment minden komplikáció nélkül, most viszont nem. K&H-s számlám van. Lehet hogy csak valami beállítási probléma, de nem tudom hogy mi lehet a hiba. Előre is köszönöm!

  10. #5190
    Lelkes újonc csopi71 avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 08.
    Hely
    Kelet
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Közben megoldottam. Nem voltam nagyon hülye, csak kicsit.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •