Oldal: 79 / 86 ElsőElső ... 29697778798081 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 781 - 790 (852) összesen
Like Tree443Likes

Téma: Mit sportoljunk? / Hogyan fogyjunk?

  1. #781
    Fanatikus tag bnas avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 20.
    Hely
    KAmut
    Hozzászólások
    302

    Alapbeállítás

    van 1,5 doboz multi pro eladóba, ha érdekel valakit
    meg egy bioteches luiqid l-carnitin+chrome amiból 1 adag fogyott

  2. #782
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865
    Sai likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #783
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennyire erőltetett blogbejegyzést régen olvastam.
    bgbss likes this.

  4. #784
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ja, elég gyenge, de a félpontot megkaptam érte
    Ez már jó:
    Olvasói rovat - Én mondom neked, hülyeség ez a gyúrás! - Modorosblog
    Krono likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  5. #785
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ja, elég gyenge, de a félpontot megkaptam érte
    Ez már jó:
    Olvasói rovat - Én mondom neked, hülyeség ez a gyúrás! - Modorosblog
    A 2. bekezdés végéig bírtam.

  6. #786
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Az a helyzet hogy kicsit elszaladt velem a ló az utóbbi időben és most diéta mellett lassan újra belekezdek a sportba is. Van viszont néhány dolog ami nem tiszta és szeretném, ha hozzáértők válaszolnának kérdéseimre (valószínűleg voltak már ezek a kérdések, akkor sorry).

    Szóval 30 éves vagyok, 185 cm magas és jelenleg 110 kg. Korábban olyan 25-26 éves koromig aktívan sportoltam, akkoriban a súlyom 85-90 kg körül mozgott, most is ezt szeretném elérni.

    Kérdéseim:
    1. Elkezdtem számolgatni a kalóriákat, meg táblázatokat olvasni és láttam hogy pl. Coca Cola Light kalóriaértéke 0. Ezek alapján (függetlenül attól, hogy egészségtelen) ihatok Coca Light-ot meg 0 kalóriás kólákat, nem fog visszavetni a fogyókúrámban.

    2. Azt olvasgatom, hogy ivásra a tiszta víz lenne a legjobb (de nekem az nem megy ) Mi a helyzet a cukormentes ízesített ásványvizekkel? Hallottam olyat is hogy kerülni kellene a szénsavasat.

    3. Az edzéssel kapcsolatban egy nálam jobban hozzáértő azt mondta, hogy ekkora testsúllyal nem lesz jó edzés előtt vagy után a futás. Lightos 5-10 perces kocogásokkal mi helyzet?

    4. Napi 1500 kalóriára lőttem be a napi szükségletemet, ez jó? Azt olvasom mindenhol hogy legalább napi 5-6 étkezés legyen, és hogy soha legyen a fogyókúrából koplalás bár azt nem tudom, hogy ennyi étkezéssel hogy lehet 1500 kalória alatt maradni

  7. #787
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    1: Nem egészséges, de diéta szempontjából ihatsz.

    2: Az ízesített dolgokban mindig van valami adalékanyag, ami rohadtul egészségtelen, és sok esetben diétában sem lehet alkalmazni. Például vannak olyan joghurtok, "diétás" édességek, amiknek állítólag kicsi a kalóriaértéke, vagy "sugar free" felirattal látták el, de olyan adalékanyagokat tartalmaz, ami olyan, mintha cukrosat ennél... Én a csapvizet ajánlom, ha azt nem bírod(én sem igazán szeretem), akkor szénsavmentes ásványvíz.

    3: Nagy felesleggel tényleg nem ajánlatos a futás, mert tönkre teszi az ízületeket, stb. De ezt így látatlanban nem lehet megmondani, mindenki máshogy bírja a dolgot, én pl. nem tudtam futni 20 kiló felesleggel, de ismerek olyat, aki 25-tel is simán lefut pár km-t. Diéta mellé egyébként súlyzós edzés + aerob edzés a legjobb párosítás, az 5-10 perccel igazából nem sokat érsz, kb mint sz@rnak a pofon.

    4: Kalória helyett inkább a szénhidrát-fehérje-zsír szentháromságot számold. Bevihetsz 1500 kalóriát csokiból is, de az mégsem olyan, mintha tiszta élelmiszerből vinnél be ugyan ennyit, kvázi a kalóriaszámítás sok esetben pontatlan.

    Ajánlom a Sárga Kapszula c. könyvet, elég sok helyről le lehet tölteni. Abban leírnak mindent.
    bgbss and S0nnyB1ack like this.

  8. #788
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Én nagyon kevésnek tartom az 1500-at edzés és futás mellé!
    bgbss likes this.

  9. #789
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    A mindenféle kólával vigyázz, mert egyik ismerősömnek vese gondjai lettek a napi kólaivástól. Nyilván a gyártók letagadják, de rendszeresen sokat inni biztosan betesz valamilyen belső szervnek. Én szénsavmentes ásványvizet iszok (jó olcsó, aldis , mert egyrészt egészségesebb, másrészt a szénsavastól állandóan éhes lettem.
    Nagy súlyfeleslegnél nem ajánlják a futást, inkább a 20-30-40 perces gyaloglást (nem séta a plázában!), ami nem terheli annyira az izületeket, de jól átmozgat. Tudod, az ember legnagyobb izma a farizom: ha sokat mozog sok energiát is fogyaszt.
    S0nnyB1ack likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #790
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Már, ha csak azt nézed, hogy azt a fekete színt mivel érik el! Bitos csupa természetes anyaggal pumpálják fel. Lehet, hogy kalória nincs benne, de káros anyag annál több. Ha már üdítő akkor csinálj limonádét. Víz, facsarsz bele egy citromot raksz bele egy kis mézet és abban biztos minden természetes alapanyag lesz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •