Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL100 rush river top2 vs overbet ai

  1. #11
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Egyébként rush-on mit tapasztalsz, mennyire jók ezek a 16/12-k, meg 18/15-k?

    (Az én véleményem szerint hosszútávon hiba így játszani, de csak halovány emlékeim vannak NL100-ról. Kisebb limiteken látok olyan nagy nyerőket, akik hasonló stratégiát használnak, de ott a mennyiség és a gyengébb állomány kárpótolhatja őket a kiszámíthatóságért cserébe.)

  2. #12
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    flop fold, river 2 ember ellen blöffje nem lesz, floppon is alig blöfföl, csinálj egy flopzillát/stove-ot úgy, hogy az overpárokat berakod, de azokat meg nem biztos h így játssza ám.

  3. #13
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként rush-on mit tapasztalsz, mennyire jók ezek a 16/12-k, meg 18/15-k?

    (Az én véleményem szerint hosszútávon hiba így játszani, de csak halovány emlékeim vannak NL100-ról. Kisebb limiteken látok olyan nagy nyerőket, akik hasonló stratégiát használnak, de ott a mennyiség és a gyengébb állomány kárpótolhatja őket a kiszámíthatóságért cserébe.)
    Változó, de hosszabb távon kevésbé vagy jobban, de mind vesztők. Csak a fishek ellen tudnak nyerni, ami hosszú távon nem elég a nullához sem. A lazább játékosok között vannak csak nagyobb nyerők, de néha olyan érzésem van, hogy egyesek végtelen br-al játszanak olyan move-jaik vannak. A handben szereplő CO pl. 1400 hand alatt -8bb/100-at hoz. Akivel sokat küzdök egy 23/20/10,6-os játékos 10k mintán 7bb/100-zal.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 01.
    Hozzászólások
    208

    Alapbeállítás

    Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Riveren én is azon gondolkoztam, hogy ez mi lehet itt. 88 és TT elég valószínűtlen. 57-tel vagy 79-cel nyitott volna mp-ből? Overpár vagy busted fd, esetleg 44, 66? Ha kifizetést akar miért megy allin, mitől vár megadást? Esetleg éppen hogy semmitől?
    Yodával szólva: Ezen meditálnom kellett. Aztán beraktam ide, az okosabbak szeme elé. Páran még járhatnának erre belőlük...
    Igazából azt nem értem, mit vársz másoktól. Amit tudunk, azt összefoglaltad, ismeretlen ellenfélnél mitől lenne valaki okosabb?

    Nyomhatunk még pár közhelyet, hogy te alulrepeled a handed; rush, tehát valószínűleg feszesebben játszik; viszont deepen sokan szeretnek megőrülni etc.

    A vége ugyanaz, nem fogod tudni, mi a jó döntés, ha meg nem tudod, mi a jó döntés, egy újabb közhelyet alkalmazva, dobni kell.

    A flop egyébként sztem is inkább dobó, mint nem.

    Az uccsó hozzászólást meg nem is értem, 1400 meg 10k hand alapján winrate-ről bármit állítani legalábbis elég merész.

  5. #15
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    @ellenseg: Köszönöm a semmit.
    BelaKecske likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #16
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Floppon el kell dobni.
    Ha már pre megadsz, akkor a suitedness és connectedness tulajdonságok miatt van értelme multiway potban. Vagyis hiába van top párod, ez a flop a lapod igazi erejét/értékét nézve inkább rossz, mint kedvező a folytatásra. A cbetről mindent leírtak korábban, nagy hiba innentől folytatni a partit, függetlenül attól, hogy hányan adnak még meg és nagyon ritkán (mint pld most) erősödik a lapod turnre, ráadásul reverse IO szintén óriási lesz flop után.
    kriispirolls and S0nnyB1ack like this.

  7. #17
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Flopon nem lehet megadni, mert erősen a value felé megy a betje 3way. Ellenben lehetne emelni, mert azzal ugyanúgy te is hatalmas erőt reppelsz és dobathatsz vele OP-okat.

    Így játszva riveren ugye nincs bluff a range-ében és nem veheted ki az OP-okat abból. Te lehetsz BD-n, a shorty hal(?) meg callozhat szarabbakkal, így ő hiheti, h value van azokban. A skálája minden set(kivéve 3) és JJ+, de vegyük ki az OP-ok felét, h kicsit reálisabban lássuk a dolgot. Így még mindig 50%+ az EQ-d ellene. Calloznék.

    (ellenség: lol?, ezzel az erővel ne elemezz semmit, mert csak közhelyeket kaphatsz...)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •