Oldal: 931 / 975 ElsőElső ... 431831881921929930931932933941 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.301 - 9.310 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9301
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat!

    A 3bettel kapcsolatos kérdésem is megoldódott; mint kiderült, a "mezei" 3bet stat összesítve nézi pre és post 3betet... Legalábbis, erre jutottam, mert pl a fenti villainnál pont meglett a 3 hiányzó 3bet, postflop. Ki használ ilyen hülye statot, egyáltán? Na, nem mintha számottevő különbség lenne a végeredmény.

    A limpraise alatt én is ezt tudtam - ahogy a nevéből is kiderül, csak bekevert ez a limpcsapda stat. Azt valószínű, nem fejtettem volna meg, így hogy ilyen komoly algoritmus van a háttérben.

    A 4bet kérdésem viszont továbbra is rejtély... Hogy lehet kevesebb a lehetséges 4betje valakinek, mint az én 3betem? Azaz, ha én 16* 3betelek, akkor villain 4bet statja hogy lehet 12%(1/8)? Vagyis, a 16 alkalomból amikor 4betelhetne, a stat szerint csak 8-ból egyszer tette....

    Ha ez megvan, egy darabig nem kérdezek.

  2. #9302
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 4bet kérdésem viszont továbbra is rejtély... Hogy lehet kevesebb a lehetséges 4betje valakinek, mint az én 3betem? Azaz, ha én 16* 3betelek, akkor villain 4bet statja hogy lehet 12%(1/8)? Vagyis, a 16 alkalomból amikor 4betelhetne, a stat szerint csak 8-ból egyszer tette....
    Nem teljesen értem, hogy mi is a kérdés, de ilyen eltérés lehet abból, ha a 16 db 3beted közül 8 db 3bet shove, 8 db pedig nonai 3bet volt. Ebben az esetben hiába 3beteltél 16-szor, neki csak 8-szor volt lehetősége 4betelni.
    Ascent888 likes this.
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  3. #9303
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Pfffffffff... Ebben a fórumban nincs olyan smile, mint a "szomszédban", hogy fogom a fejem..., ha lenne, akkor idebiggyeszteném párszor..

    Köszönöm, hát egyértelmű - persze, hogy csak akkor tud 4Betelni, ha a 3betem nem shove...

    Talán, mostmár teljesen meg van fejtve a Coffe.

    Mégegyszer, köszönöm Mindenkinek a segítséget!
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2014. 08. 14. 22:23

  4. #9304
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Letöltöttem a PT4-et,mert már a fa...om kivan a HM2-vel,de vmiért nem dobja be a HUDot... pedig a handeket visszatudom nézni,tehát pörög(angol a kliens,naplófájl beállítva jó helyre importál) mi lehet a problem? Előre is köszi! Jah és ez még csak a próba verzió,mert checkolni akartam.

  5. #9305
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Szia Endre!

    Ez inkább PT4 specifikus kérdés, mintsem HU sng, de mégis, melyik teremről van szó? Csak hu-ban nincs hud, vagy más asztalon sem, stb.. ?

  6. #9306
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Annak aki nem a Starson honos, ideiglenesen megéri (reggel 6-ig) itt játszani, mert a "napi kihívás" 2 hu-sng teljesítése - így nagyon sok az olyan játékos, aki még életében nem husángozott.

  7. #9307
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Üdv! HU Starson.Cashen se volt sajna,szóval nincs ötletem.Észre vettem, hogy megéri....sok tabletes bronzstar szarrá vert Sunday feelingem volt 40 perc alatt -11 buyin,nem egy standard dolog nálam

  8. #9308
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Nekem sem volt túl jó sessionom aznap, de azért a -11BI elég erősnek tűnik... Gondolom, hyperről van szó..

    Nálam egyedül a Winner poker termében történik ugyanaz, ami Nálad a Starson, és nem tudom megfejteni... Ha sikerül megoldanod, jelezd kérlek, hátha hasonló a probléma forrása...

    Más; egy kis "dicsekvés" - tegnap sikerült behúznom a Duel bronzérmet.

    És, egy kérdés: hogy megy a Sharky upgrade? 2 hónapja fizettem elő a kicsire, de belekóstolnék a 30-as limitbe is. Írni kell nekik és a különbözet után felülírják? Valakinek tapasztalat?
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2014. 08. 17. 17:57

  9. #9309
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem sem volt túl jó sessionom aznap, de azért a -11BI elég erősnek tűnik... Gondolom, hyperről van szó..

    Nálam egyedül a Winner poker termében történik ugyanaz, ami Nálad a Starson, és nem tudom megfejteni... Ha sikerül megoldanod, jelezd kérlek, hátha hasonló a probléma forrása...

    Más; egy kis "dicsekvés" - tegnap sikerült behúznom a Duel bronzérmet.

    És, egy kérdés: hogy megy a Sharky upgrade? 2 hónapja fizettem elő a kicsire, de belekóstolnék a 30-as limitbe is. Írni kell nekik és a különbözet után felülírják? Valakinek tapasztalat?
    A Sharky upgrade engem is érdekelne, végül, hogy oldottad meg?

  10. #9310
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    skype: sharkystrator (ott megbeszéled mit szeretnél)
    30$-ra nem kell upgradel-ni
    Ascent888 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •