Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree32Likes

Téma: Reinkemeier meglepő dobása a WSOP Big One-on

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Rossz volt a tell.
    De ettől még lehetett jó dobás.
    Pf vagy floppnál kellett volna agresszívnek lenni szerintem.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Nos, a preflop és flop játékát látva szerintem teljesen vállalható volt a dobás. Egyébként a hét perc legizgalmasabb jelenete az volt, amikor Negro felemelte a kezét, mint az általánosban, majd benyögte, hogy "clock".
    Utoljára módosítva: MrChaotic által: 2014. 08. 14. 21:30
    fejes1988 likes this.

  3. #23
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    nekem az a rész tetszett amikor Reinkemeier behajolt az asztalra az az idióta meg milyen debil fejet vágott végig? csoda hogy kibírta nevetés nélkül. de én azért nem bírtam
    forzadani3 likes this.

  4. #24
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    A dobással pont azt bizonyította számomra, hogy milyen jó játékos. És ez nem azt jelenti, hogy aki AA-t dob az jó játékos. Felmért minden tényezőt, ezért is tartott ennyi ideig neki, valószínű sokkal komplexebben gondolta át, mint azt egy átlagos játékos tenné, Seiver is nagyon magabiztosnak mutatta magát, bár a végén már átment droidba, ez szemet is szúrt, és könnyen lehet hogy megfejti ha Negro nem hív rá órát. Itt az értetlenkedők - köztük én is - valószínű inkább azon vannak fennakadva, hogy Seiver ellen dobott, aki ráadásul undorító módon (a dobásig majdnem bepisilt), fennhéjazva mutatta meg a lapját, az egész mimikája meg testbeszéde gusztustalan volt, mondjuk ez tőle nem annyira szokatlan. Akik elítélik a játékost ezért a dobásért, azok nem érzik át igazán a szituációt (hozzáteszem, én sem dobtam volna), egy BigOne döntő asztalon azért még az egyszerű döntések is más megvilágításba kerülnek.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akik elítélik a játékost ezért a dobásért, azok nem érzik át igazán a szituációt
    n+1 reg megkérdőjelezte a dobást, ők azért szerintem átérzik

  6. #26
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Seiver egy idióta, olyan idegesítő feje van, hogy az valami hihetetlen. Ivey is ezt írta a videóhoz: "Never seen such a disgusted reaction to winning a pot as Scott Seiver's bluff:"

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    38

    Alapbeállítás

    Igaza ven Iveynek, ennél undorítóbb viselkedést nehéz elképzelni. Elhiteti ellenfelével ezzel az idióta műfelháborodással, hogy bosszús a dobás miatt, mintha nutsa lenne, csakhogy megmutassa a másik a lapját és kicsaphassa a blöffjét...
    Ilyen pillanatokban derül ki egy emberről igazából, hogy mit is takargat az álarca mögött, amikor az ösztönök utat törnek maguknak a legfeszültebb, éles helyzetben...
    Ez a zsíros disznó bebizonyította ezzel a cselekedetével, hogy igazából egy egoista, nagyképű ****** - nyilatkozzon bármit is, bármikor -, aki önnön nagyságának hirdetését fontosabbnak tartja, mint ellenfele minimális tiszteletét.
    Azt hihette ez a szerencsétlen, hogyha a világ legnagyobb versenyén bemutat egy ilyen sikeres blöfföt, akkor ezzel egy legendás pillanat főszereplőjévé válik...Sikerült neki negatív értelemben.

  8. #28
    Lelkes újonc Idefyt avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Idézet lvfc613 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaza ven Iveynek, ennél undorítóbb viselkedést nehéz elképzelni. Elhiteti ellenfelével ezzel az idióta műfelháborodással, hogy bosszús a dobás miatt, mintha nutsa lenne, csakhogy megmutassa a másik a lapját és kicsaphassa a blöffjét...
    Ilyen pillanatokban derül ki egy emberről igazából, hogy mit is takargat az álarca mögött, amikor az ösztönök utat törnek maguknak a legfeszültebb, éles helyzetben...
    Ez a zsíros disznó bebizonyította ezzel a cselekedetével, hogy igazából egy egoista, nagyképű ****** - nyilatkozzon bármit is, bármikor -, aki önnön nagyságának hirdetését fontosabbnak tartja, mint ellenfele minimális tiszteletét.
    Azt hihette ez a szerencsétlen, hogyha a világ legnagyobb versenyén bemutat egy ilyen sikeres blöfföt, akkor ezzel egy legendás pillanat főszereplőjévé válik...Sikerült neki negatív értelemben.

    Szerintem nem volt ez veszélyes, nem hitte el,hogy ászokat eldob, ennyi.
    Nem látta valaki az all-in-emet? Valahol elkeveredett

  9. #29
    Fanatikus tag dan9304 avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 29.
    Hozzászólások
    294

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Seiver egy idióta, olyan idegesítő feje van, hogy az valami hihetetlen. Ivey is ezt írta a videóhoz: "Never seen such a disgusted reaction to winning a pot as Scott Seiver's bluff:"
    Ivey azt írta, hogy soha nem látott még ilyen undorodott reakciót, egy sikeres blöff után, mint Seiver-é. Elég nagy különbség van a "disgusted" és a "disgusting" között..

    Idézet lvfc613 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaza ven Iveynek, ennél undorítóbb viselkedést nehéz elképzelni. Elhiteti ellenfelével ezzel az idióta műfelháborodással, hogy bosszús a dobás miatt, mintha nutsa lenne, csakhogy megmutassa a másik a lapját és kicsaphassa a blöffjét...
    Ilyen pillanatokban derül ki egy emberről igazából, hogy mit is takargat az álarca mögött, amikor az ösztönök utat törnek maguknak a legfeszültebb, éles helyzetben...
    Ez a zsíros disznó bebizonyította ezzel a cselekedetével, hogy igazából egy egoista, nagyképű ****** - nyilatkozzon bármit is, bármikor -, aki önnön nagyságának hirdetését fontosabbnak tartja, mint ellenfele minimális tiszteletét.
    Azt hihette ez a szerencsétlen, hogyha a világ legnagyobb versenyén bemutat egy ilyen sikeres blöfföt, akkor ezzel egy legendás pillanat főszereplőjévé válik...Sikerült neki negatív értelemben.
    Félelmetes, hogy milyen sötét vagy ember

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 01.
    Hely
    Veresegyház
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Nekem azért nem tetszik a dobás, mert gondolom, pontosan azért lassította az AA-t, hogy gyengébb range ellen kerüljön allin, mint ha pre bekerült volna. És szerintem a board nem tűnt veszélyesnek. Ha a flushtől félt, akkor támadhatott volna a floppon. Ha meg nem félt, akkor meg miért nem adja meg a turn ollét?
    lecso10 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •