Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (41) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Aptok Omaha MTT topicja

  1. #31
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    2520/1720 is any "hit" call

    szerintem nem kell 3betelni 50BB eff-en utg+1-et mpből
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #32
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Dánfiú mondta a videóiban, hogy inkább olyan lapokkal calloljunk amibe sok a nut equity. pl.: A Nagy Nagy nut FD, A789ss+ nut FD, AA,KK amik nem jók a 3 betre. Persze az 6max CG re vonatkozott kompetensebb playerek ellen 100bb deep. Na most itt attól hogy előrébb van az emelő, nem lesz feszesebb a nyitó range mert fishek és minden szarral emelgetnek. Persze szűkebb a stack de ahogy Nlzkm9 írta kisebb 3 bet sizevel meg lehet oldani hogy hasonló SPR legyen.
    Egyenlőre nekem a 420-as 3 bet a szimpatikusabb, mert jóval jobban játszik HU potban ez a lap mint multi. De ha van időd kedved leírhatnád, hogy miért jobb a call. Előere is köszi.

  3. #33
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Szerintem mindenképp kell a 3bet, mert 5-en vannak mögöttünk.
    Ha single suited lenne, akkor elengedhető talán, és mehet a call, de egy kisebb 3bet valszeg még akkoris profitábilisebb lesz.

  4. #34
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 10. 30.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2520/1720 is any "hit" call
    4bet call után any call?
    Egy 22K, vagy egy 333 flopon csak nem callozunk vele.

  5. #35
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Szia Aptok!

    Azt szeretném megtudni hogy összességében 6max vagy FR MTT-ken nagyobb-e a variancia, ill az elérhető ROI, de nem találtam rá választ.
    Persze több dologtól függenek, de az érdekelne hogy MTT-ken milyen hatása van a varianciára csupán annak hogy kevesebben vagyunk az asztalnál.
    Ha ez számít, akkor mondjuk 250 avg fieldnél.
    Szerk: Most látom hogy Omaha MTT topik , bár lehet hogy nem számít, de NLHE MTT-kre gondoltam.
    Utoljára módosítva: zulusierra által: 2014. 08. 20. 10:42

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 06. 06.
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Idézet zulusierra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia Aptok!

    Azt szeretném megtudni hogy összességében 6max vagy FR MTT-ken nagyobb-e a variancia, ill az elérhető ROI, de nem találtam rá választ.
    Persze több dologtól függenek, de az érdekelne hogy MTT-ken milyen hatása van a varianciára csupán annak hogy kevesebben vagyunk az asztalnál.
    Ha ez számít, akkor mondjuk 250 avg fieldnél.
    Nem ertek hozza, lehet hogy most nagy baromsagot irok,de szerintem a variancia mindig a 6maxnal nagyobb, mint a full ringnel, es ebbol a szempontbol teljesen mindegy, hogy omahat hasonlitunk omahahoz, vagy holdemet holdemhez, stb.. Ennek az az oka, hogy 6 maxon tobb kezet jatszunk meg, azaz tobbszor kerulunk hatareset szituacioba, tobbet flippelunk, kevesebb az esely, hogy kiuljuk a tuti lapokat. Ezzel van osszefuggesben, hogy 6maxon szerintem nagyobb az elerheto roi, mivel a tobb megjatszott kez miatt nagyobb lehet az elerheto edge is. De cafoljatok meg, lehet hogy hulyeseget irtam.

  7. #37
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet Szecska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ertek hozza, lehet hogy most nagy baromsagot irok,de szerintem a variancia mindig a 6maxnal nagyobb, mint a full ringnel, es ebbol a szempontbol teljesen mindegy, hogy omahat hasonlitunk omahahoz, vagy holdemet holdemhez, stb.. Ennek az az oka, hogy 6 maxon tobb kezet jatszunk meg, azaz tobbszor kerulunk hatareset szituacioba, tobbet flippelunk, kevesebb az esely, hogy kiuljuk a tuti lapokat. Ezzel van osszefuggesben, hogy 6maxon szerintem nagyobb az elerheto roi, mivel a tobb megjatszott kez miatt nagyobb lehet az elerheto edge is. De cafoljatok meg, lehet hogy hulyeseget irtam.
    Én is úgy tudom hogy CG-ben minél kevesebben vagyunk, annál nagyobb a variancia.
    Legalábbis FR-SH között biztosan így van, gondolom HU-ban a legnagyobb.
    Azért tartom elképzelhetőnek hogy MTT-ken máshogy van, mert a HUCG-el ellentétben HUSNG-ról az az egyetemes álláspont hogy nagyon alacsony rajtuk a variancia, ez alapján lehet hogy 6max-nél is alacsonyabb mint FR-nél.

  8. #38
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    A ROI mindenkép 6 max MTT-n nagyobb. Mert több kezet játszunk meg és jobban kijön az edge-ünk. Hogy ezt a magasabb ROI-t nagyobb vagy kisebb varianciával érjük e el abban nem vagyok biztos de szerintem kisebbel.
    zulusierra likes this.

  9. #39
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Tudom, hogy nem ide tartozik, de a te tepasztalatodra lenne szükségem Aptok!
    Nem omaha témában, és tudom, hogy ezért sokan pénzt kérnének mert ez már kócsolásnak számít, de.....
    Rájöttem a hétvégén egy hatalmas hibámra ami rendszeresen visszatér. Ha kapok egy jó handet AK, AQ, ATs meghívom preflop, jön egy vagy két ellen, nem talál be a flop ráadásul nagyon száraz is a board eldurrantok egy emelést marad egy ellen, a turn sem javít a handemen, megint emelek amit az ellen megad, de a river is halott, részemről check az ellen hív és én dobok. Mit kellene másként csinálnom? Nem kéne végig lőnöm vagy ha igen akkor már riveren is durrantsak oda? Plz help me!! Megpróbálok keresni majd handet is példának!

  10. #40
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudom, hogy nem ide tartozik, de a te tepasztalatodra lenne szükségem Aptok!
    Nem omaha témában, és tudom, hogy ezért sokan pénzt kérnének mert ez már kócsolásnak számít, de.....
    Rájöttem a hétvégén egy hatalmas hibámra ami rendszeresen visszatér. Ha kapok egy jó handet AK, AQ, ATs meghívom preflop, jön egy vagy két ellen, nem talál be a flop ráadásul nagyon száraz is a board eldurrantok egy emelést marad egy ellen, a turn sem javít a handemen, megint emelek amit az ellen megad, de a river is halott, részemről check az ellen hív és én dobok. Mit kellene másként csinálnom? Nem kéne végig lőnöm vagy ha igen akkor már riveren is durrantsak oda? Plz help me!! Megpróbálok keresni majd handet is példának!
    vszinu tul sokat cbetelsz, xb ranged gyenge,szal azon kell finomitani vagy tobbet 3barellezni es megfigyelni mikor gyenge az ellenfel range-e vagy lehetseges h csomo sizing hibad van, ezt igy nehez

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •