Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (55) összesen
Like Tree58Likes

Téma: Olivier Busquet és Daniel Colman pólója felháborodást keltett

  1. #11
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Ennek a Negreanunak egyébként nincs valami veleszületett betegsége? (mármint teljesen komolyan)
    "Kicsit" olyan, mintha autista vagy down kóros lenne. Teljesen fogyatékosnak tűnik.
    Krono and Lola like this.

  2. #12
    Fanatikus tag zeoos77 avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

  3. #13
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 10.
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek a Negreanunak egyébként nincs valami veleszületett betegsége? (mármint teljesen komolyan)
    teljesen komolyan? feltűnési viszketegség. nem bírja ki, hogy 1 hétig ne legyen a pókermédia címlapján

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Free = szabad, Save = menteni, megmenteni. Azt gondolom ez a két szó az alapvető emberi szabadságjogokkal összefüggő két szó. Mindkét póló felirata sokkal inkább valami mellett, mint hogy valami (vagy valakik) ellen szól, ezért szerintem semmiképp sem támadható és nem nevezhető politikai tartalmúnak sem igazán.

    Negreanu nyilatkozata pedig kissé ellentmondásos nekem, ugyanis ha a póló felirata szerinte nem késztet gondolkodásra embereket, akkor miért van belőle ekkora "feszkó"? Egyébként meg ha jól tudom, akkor Izrael nevű ország nem létezett még egy évszázaddal korábban...

    Kissé olyan ez az egész, hogy persze szólásszabadság van, mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításhoz, de mindez csak addig működőképes, amíg az a vélemény azonosul bizonyos körök érdekeivel...

  5. #15
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Soma85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ellen szól, ezért szerintem semmiképp sem támadható és nem nevezhető politikai tartalmúnak sem igazán.
    ha ez vicc akkor annak nagyon szar, ha komolyan gondolod, akkor viszont más a gond..

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem volt szimpatikus ez a Colman gyerek, de most óriásit nőtt a szememben!!!!!
    miért is?

    és
    Miért kell a pókerakadémiának teret engedni (mondhatnám indukálni) ilyen jellegű vitának, vélemény nyilvánításoknak?

    megjegyzem, nem vagyok a "júdea népe front" tagja, sőt az ellenségeim se mondanák rám, hogy szeretem őket (azokat). /valamiért a jew tiltott szó itt./
    Utoljára módosítva: bubo_rake által: 2014. 08. 22. 18:58

  7. #17
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Azért kiváncsi vagyok, a "békét a világnak " pólót fel vették volna?
    Itt is megjegyzem, hogy nem is tudják miért tüntetnek ( mint Negreanu) csak kívülállóként beleböfögnek valamit a világba!
    Ha komolyan gondolja: írjon egy postot , vagy utazzon el Gazaba . De ha tökös akkor a nyereményüket adják oda a szenvedőknek..
    Off , de Busquet haja még a múlt évezredben sem volt menő, valaki átszabhatná
    Utoljára módosítva: Palesz76 által: 2014. 08. 22. 19:15
    carloskoz and SMaster50 like this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megjegyzem, nem vagyok a "júdea népe front" tagja

    Nem inkább júdeai népfront?

    kertitorp likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért kell a pókerakadémiának teret engedni (mondhatnám indukálni) ilyen jellegű vitának, vélemény nyilvánításoknak?
    Szerintem semmi gond nincs azzal, ha egy pókerfórumon a tagok nem csak a pókerről diskurálnak. Pláne, ha kulturált formában teszik ezt.

    Ha benézel "szakfórumokra" (vagy hogy mondjam: olyan helyekre, ahol kifejezetten ilyen témákkal foglalkoznak) , javarészt propagandával találkozol mindkét oldalról. Bizonyos helyeken meg a "mocskos szidók" - "rohadt terroristák" szintén megy a társalgás...

    /Mondjuk, a nem palesztinokat én se tudom, hogy hogyan kellene nevezni, a "szidó" ugye tiltott szó (fogalmam nincs, miért, no, mindegy... ) , ha pedig azt mondod, hogy "izraeli" , azzal kb. elismered Izrael létjogosultságát, miközben meglehet, úgy vagy vele: az bizony Palesztina, melynek egy részét valakik kinevezték Izraelnek. /
    Jeeeee88, SMaster50 and Mac Hine like this.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért kiváncsi vagyok, a "békét a világnak " pólót fel vették volna?
    Itt is megjegyzem, hogy nem is tudják miért tüntetnek ( mint Negreanu) csak kívülállóként beleböfögnek valamit a világba!
    Ha komolyan gondolja: írjon egy postot , vagy utazzon el Gazaba . De ha tökös akkor a nyereményüket adják oda a szenvedőknek..
    Off , de Busquet haja még a múlt évezredben sem volt menő, valaki átszabhatná
    ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs welcome back.

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •