Oldal: 75 / 126 ElsőElső ... 2565737475767785125 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 741 - 750 (1259) összesen
Like Tree85Likes

Téma: Poker Tracker 4

  1. #741
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 11.
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy a pt4 nem importálja handeket vagyis importálja...de 2 óra alatt sikerült neki 7dbot Eddig semmi gondom nem volt vele. Elindítom az importálást megy szépen az import státusznál írja, hogy milyen versenyeket talált importál 1 handet és vége... valakinek valami ötlet?
    Köszi

  2. #742
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Észrevettem egy elég furcsa dolgot a PT4-ben. Nem tudom, hogy ez minek köszönhető, de ha a Statistics fülnél Reportnál beállítom, hogy Summary és Group by Starting hands, akkor ha egy maximum 38 napos periódust nézek, gyakorlatilag instant produkálja az adatokat, viszont ha ennél nagyobb periódust, akkor egyszerűen be sem hozza (legalábbis nem volt türelmem kivárni, 10 percig ment). De pl. úgy kell elképzelni, hogy 06.01-től 07.07-ig 3 másodperc, 07.08-ig már nem jön be, viszont ha 06.02-től nézem 07.08-ig akkor szintén 3 másodperc. Tény, hogy nem csúcskategóriás a PC-m, nem is várom el, hogy villámgyors legyen, de ez akkor is elég wtf így. Ráadásul már akkor sem tudja kiszámolni ha a plusz 39. napon nem is játszottam, ergo ugyanannyi handről van szó. (szerettem volna nagyobb mintákat elemezni különböző szempontokból, de ez így off... max összegezgethetem excelben a 38 napos eredményeket, ami azért kicsit időigényesebb, mint 2 kattintás...) Másnál is van ilyen?
    Hi
    Én első körben futtatnék valami rendszertakarító progit, (pl Easy Cleaner), utána töredezettségmentesítést, majd a pt4-en belül egy full housekeeping-et. Lehet rámegy egy nap, de utána jobb lesz sokkal.

  3. #743
    Fanatikus tag partycsabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 23.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    3 napja kezdtem el használni a PT4-et. A problémám az h az első sessionben kb 40 perc után leállt az importálás és a HUD. Azóta el sem indul. HH-kat angolul menti a stars, és ugyanazt a mappát adtam meg PT4-nek is h onnan importáljon. Session után manuálisan beimportáltam a handeket (1 hand=1perc... ez mennyire normális egy brutál erős géppel???). Importálás után átteszi őket a PT4/processed mappába, de az eredetiben is ott van ugyanúgy az összes. Ez így nem ok ha jól gondolom.
    Ha valaki tud segíteni annak előre is köszi!

  4. #744
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 08. 05.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    kis segítséget szeretnék kérni. Feltelepítem a poker tracker 4et és ezeket a dolgokat írja ki, ami miatt nem fut a cucc : )

    Unnable to connect to PostgreSQL database: PT4 DB reason. Unable to login to database ( PT4 DB) Reason: could not connect to server. Connection reffused ( 0x0000274D/10061) Is the server running on host "???" an accepting TCP/IP connections on port 5432??

    amikor nem szarakodok vele, akkor bezárom és ezt írja:

    Poker Tracker cannot aperate without a PostgreSQL database.
    This might be a firewall issue. PostgreSQL requires network acces even with a localhost server.

  5. #745
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    adatbázis kapcsolódási hiba. Van-e feltelpítve adatbázis a gépedre, az rendesen be van-e állítva ahhoz a porthoz amit megadtál, a jelszó is az amit bepötyögtél, ezek a fontos kérdések.

    további infó itt: https://www.pokertracker.com/guides/...-local-network és itt: https://www.pokertracker.com/guides/...sql-93-windows
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #746
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    sziasztok!

    van valaki aki ért a PT4 statok írásához, megpróbálkoztam vele de folyamat elakadok. két statra lenne szükségem stacksize-re bontva. bármilyen help jöhet, köszi!

  7. #747
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    hol akadsz el? Érted-e a statok felépítését és csak a statkészítésénél akadsz el, vagy már az első sem megy?
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  8. #748
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 25.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    igazából annyi hogy át akartam írni egy statot csak BB-n változtattam 0-9ről 0-8ra de nem engedte.
    olyan stat van hogy raise vs limp 0-9bb stb csak nem egyezik a nagyvakok intervalluma azzal amiket pfrsb-hez már betettem eezért akartam csak a nagyvakokat átírni. viszont ami fontosabb lenne nekem az openshove bb-kre bontva de az meg egyáltalán nincs is. szóval nagyjából ehhez kéne tanaács amúgy totál nem értek hozzá most olvastam egy how to guide-ot de nincs erre most időm

  9. #749
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    hát pedig ez egy kibaszott időigényes dolog

    Az openshove bb-khez fel kell építeni a statokat minden egyes bb intervallumra amit szeretnél. A columnokat meg kell írnod a stat mindkét részébe.

    Ha total shove-ot akarsz, akkor ezzel tudod belőni: tourney_hand_player_statistics.amt_p_raise_made / tourney_hand_player_statistics.amt_before = 1

    a bb szám 0-8 között pedig ez: (tourney_hand_player_statistics.amt_p_effective_st ack / tourney_blinds.amt_bb) BETWEEN 0 AND 8)


    Pl egy openshove 0-8bb között így néz ki:

    sum(if[tourney_hand_player_statistics.flg_p_first_raise AND tourney_hand_player_statistics.flg_p_open_opp AND ((tourney_hand_player_statistics.amt_p_raise_made / tourney_hand_player_statistics.amt_before) >= 0.9) AND
    ((tourney_hand_player_statistics.amt_p_effective_s tack / tourney_blinds.amt_bb) BETWEEN 0 AND 8), 1, 0])

    és ez osztva

    sum(if[tourney_hand_player_statistics.flg_p_open_opp AND ((tourney_hand_player_statistics.amt_p_effective_s tack / tourney_blinds.amt_bb) BETWEEN 0 AND 8), 1, 0])

    majd mindez * 100 és kész is az openshove stat 0-8BB
    gzp74 and dosattakk like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  10. #750
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Valakinek van valami ötlete arra, hogyan lehetne husng-val kapcsolatban a BB játékomra nézve korrekt képet kapni különböző effektív stackeknél? A probléma ugyanis az, hogy amikor az SB dob, akkor azt 0 effektív stacknek veszi a szoftver. (így pl. 20-25bb között amikor SB dob és 10 zsetont nyernénk, azt nem számítja a 20-25bb effektív stack közötti handekhez, így torzítja az eredményt)

    jav.: Ok közben rájöttem, hogy az actual stack size M értékével a vizsgálandó effektív stackek 2/3-ával számolva elvileg ugyanazt kell kapnom.

    jav. 2.: De ez sem jó, mert ez csak az én stack size-omat vizsgálja. Úgyhogy nyitott vagyok az ötletekre.
    Utoljára módosítva: MerACE által: 2014. 08. 27. 17:49

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •