Oldal: 1180 / 1746 ElsőElső ... 180680108011301170117811791180118111821190123012801680 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11.791 - 11.800 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #11791
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 18.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás Névváltoztatás.

    Sziasztok .Lenne egy kérdésem.
    Az okok magyarázatát most nem részletezném,mert nem akarok vele untatni senkit...
    Szóval Május elején indítványoztam a megfelelő hatósági szerveknél a vezeték nevem megváltoztatását.
    Azóta ezen túl vagyok,minden iratomat lecseréltettem immáron az új vezeték nevemre.
    De van regisztrációm a Pokerstars-on.
    Kérdésem az lenne,hogy most új regisztrációt kell csinálnom,vagy csináltatnom,ha ott akarok játszani?Vagy ilyen esetben mit kéne tennem,mivel az ott megadott irataim már a múlté.
    Igazolványoktól a bankszámlakivonaton át a skrill-ig mindent lecseréltettem.
    Tudna valaki ötletet,vagy érdemesebb a Pokerstars ügyfélszolgálatánál magyarázkodnom?
    Válaszokat előre is köszönöm.

  2. #11792
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Ivanovics82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok .Lenne egy kérdésem.
    Az okok magyarázatát most nem részletezném,mert nem akarok vele untatni senkit...
    Szóval Május elején indítványoztam a megfelelő hatósági szerveknél a vezeték nevem megváltoztatását.
    Azóta ezen túl vagyok,minden iratomat lecseréltettem immáron az új vezeték nevemre.
    De van regisztrációm a Pokerstars-on.
    Kérdésem az lenne,hogy most új regisztrációt kell csinálnom,vagy csináltatnom,ha ott akarok játszani?Vagy ilyen esetben mit kéne tennem,mivel az ott megadott irataim már a múlté.
    Igazolványoktól a bankszámlakivonaton át a skrill-ig mindent lecseréltettem.
    Tudna valaki ötletet,vagy érdemesebb a Pokerstars ügyfélszolgálatánál magyarázkodnom?
    Válaszokat előre is köszönöm.
    A legrövidebb út mindig az egyenes! Én a helyedben megírnám a történetem a ps supportnak, majd ők megmondják,h mitévő legyél. Szerintem újból be kell majd küldened az új igazolványaidat és átírják ők az adataid.

  3. #11793
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Ivanovics82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok .Lenne egy kérdésem.
    Az okok magyarázatát most nem részletezném,mert nem akarok vele untatni senkit...
    Szóval Május elején indítványoztam a megfelelő hatósági szerveknél a vezeték nevem megváltoztatását.
    Azóta ezen túl vagyok,minden iratomat lecseréltettem immáron az új vezeték nevemre.
    De van regisztrációm a Pokerstars-on.
    Kérdésem az lenne,hogy most új regisztrációt kell csinálnom,vagy csináltatnom,ha ott akarok játszani?Vagy ilyen esetben mit kéne tennem,mivel az ott megadott irataim már a múlté.
    Igazolványoktól a bankszámlakivonaton át a skrill-ig mindent lecseréltettem.
    Tudna valaki ötletet,vagy érdemesebb a Pokerstars ügyfélszolgálatánál magyarázkodnom?
    Válaszokat előre is köszönöm.
    "vagy érdemesebb a Pokerstars ügyfélszolgálatánál magyarázkodnom"

    Sokkal hamarabb előrébb jutsz ha nem görcsölsz itt ,egyből PS-nek írsz

  4. #11794
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 18.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Oké.Írtam nekik egy levelet.Leírtam benne mindent,ami lényeges lehet,aztán majd gondolom valamikor válaszolnak.Köszi a tippeket.Szerintem is jobb így.Mármint egyenesen.....Minden jót és még egyszer köszi a segítséget és a tanácsokat.

  5. #11795
    Őstag Koszka9999 avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    1.090

    Alapbeállítás

    13.00tól server restart!
    "Zseton kell, nem imidzs"

  6. #11796
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Koszka9999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    13.00tól server restart!
    Ty hogy Írtad már pont akartam kérdezni mi van.

  7. #11797
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    fazom már ebbe az undorito HM 2 -be.
    Megint nem jo a hud a restart ota...
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  8. #11798
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Most van VIP club shut out verseny is 10$+ befizetéssel ill én visaval fizettem be és feldóbot egy ablakot ha 30$ tolok be ad még 4$-t

    Poker Online | Play Poker Games at PokerStars.com

  9. #11799
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Segítség kellene! Telefonon be lehet állítani, hogy az osztott lapok egymás mellett legyenek ne fedésben? Tudom, hogy a PC-s kliensben ezt be lehet állítani!

  10. #11800
    Lelkes újonc geri173 avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 31.
    Hely
    Balkány
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Akiknek LAG-olt a Stars sikerült valahogy megoldani?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •