Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Like Tree39Likes

Téma: Még a versenyevés is inkább sport, mint a póker?

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    amíg eszed addig nem,csak amikor már rohansz a wc-re utána.

  2. #32
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    ilyen esetben alapvetően a "sport" szót kéne definiálni. addig tök mindegy miről beszélünk.
    ha sport = testmozgás, akkor nyilván nem sport a póker. de ha sport = kitartás - akkor már inkább. De amúgy én is inkább egy kártyajátéknak tartom, mint sportnak.

    az, hogy lehet versenyszerűen űzni, meg lehet belőle élni, stb. attól még nem lesz "sport" az én definícióm szerint. a sakkot sportnak hívni az is egy baromság sztem. Egy játék.

    ami már ennél érdekesebb sokkal, az, hogy pl. én 12 éve gördeszkázom. És az egy jó kérdés pl, hogy a gördeszkázás sport-e. Dehát nyilván sokkal inkább, mint a póker.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    A sport számomra a fizikai határok feszegetése.
    Klikkelés nem játszik.
    van Gerwen likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Érdekes,hogy a listán van. Életmódbeli hasonlóságok vannak egy profi pókeres és egy élsportoló között.A póker nem sport,de minden pro sportoló?(ezt még elfogadom) A magyar foci sport?A forma1?

  5. #35
    R+
    R+ nem elérhető
    Lelkes újonc R+ avatara
    Csatlakozott
    2013. 11. 17.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Valahogy nehezen tudom elképzelni, ahogy egy profi pókerest megkérdez egy idegen hogy mivel foglalkozik, és ő azt feleli hogy sportoló.
    Bowling, Darts, Pool fényévekkel közelebb állnak a sport fogalmához mint a póker. Pedig inkább hívnám őket játéknak.

    De nincs ezzel semmi baj. A sakk sem sport, mégis megkérdőjelezhetetlen hogy milyen skilleket igényel.

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Idézet BennyGothiv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes,hogy a listán van. Életmódbeli hasonlóságok vannak egy profi pókeres és egy élsportoló között.A póker nem sport,de minden pro sportoló?(ezt még elfogadom) A magyar foci sport?A forma1?
    Bocs de ezt a gyökőrséget a magyar foci miért ne lenne sport attól, hogy kisebb a színvonal, mint a PL-ben?

    Akkor már ha Zoli csak 5% ROI-t hoz 1,5 dollár 6 max sng nem mondható sportolónak, de Ottokár aki 22% ROI-t hoz ugyanitt már igen a te logikád szerint.

  7. #37
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Ha megnézem a listát még lehet, hogy a foci, jégkorong sem kapott volna 100%-ot, szóval nem tudom kik szavaztak, de üdvözlet nekik. Egyébként meg poker(11%) + fishing(28%) + hunting(29%) = 68% már nem is rossz

  8. #38
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A sport számomra a fizikai határok feszegetése.
    Klikkelés nem játszik.
    Azért nekem néha eléggé elfárad a klikkelős ujjam :-/
    rockett likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Sport vagy nem sport, nekem mindegy, csak a szerencsejáték kifejezés nem tetszik így legbelül, ez a szó olyan megalázó, egy kalapban van azzal aki elgépezi hónap elején a családit, fizetést, alkoholista, veri a családját...
    De ugyanez a kategória a sakk, horgászás, autóversenyzés, szerintem a lövészet, billiárd, meg a darts is.
    Sportnak a fizikai játékokat mondanám, a logikai meg ügyességit nem.
    Nyilván nem könnyű kifogni a 100 kilós harcsát, de előtte 1 napig kell ücsörögni meg bámulni az úszót, sportolás közben meg nem sörhasra gyúr az ember.
    Mágika likes this.

  10. #40
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Azért azt nem szabad elfelejteni,h itt a legtöbben pont azokból éltek akik este úgy ülnek le meló után kártyázni,hogy "na, játszok egy kicsit, hát ha nyerek valamennyit"!
    Ha hivatalosan elismernék a megfelelő szervek,h a poker inkább sport mint szerencsejáték, az valószínűleg negatívan hatna a megélhetési pókeresekre.
    Szerintem jól van ez így!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •