Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (83) összesen
Like Tree129Likes

Téma: Megélhetési póker vs polgári állás - neked mely értékek a fontosak?

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Megélhetési póker vs polgári állás - neked mely értékek a fontosak?


  2. #2
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Szerintem ez az egész post hemzseg a felfogásbeli hiányosságoktól. Szerintem eleve az a felnott feleloséggteljes ember aki megélhetési pókerre adja a fejét fel kell készüljön minden adandó rossz és jó lehetoségre. Legalább fél évnyi (ha nem több) kiadásra kell legyen félretéve pénze amihez csak akkor nyúl ha beüt pókerben a down. Meg eleve aki megélhetési pókeres ne hogy már kiakadjon a beateken, coolereken vagy downsingeken. Ez ezzel jár. Ha anyagilag stabil lábakon állsz nem fog számítani, hogy az elmúl 3 hónapod veszto volt. Nem számit, mert fel voltál készülve erre az eshetoségre amikor elkezdted. És ha mindez nem számít neked akkor stresszelni sem fogsz rajta.

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Hát a 53.500hufos csoportvezetői közmunka állásomnál minden jobb
    hawkx likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    A cikk címében felvetett kérdésre válaszolva, véleményem szerint az egyéni szabadság amit a poker egy átlag 8-17ig munkához képest ad, sokkal fontosabb mint a "biztonság" ami az utóbbiban "jelen van". Természetesen a poker "bizonytalanabb" de kellő körültekintéssel azért minimalizálható sok stresszfaktor amik az árnyoldalt erősítik. Egy hétköznapi munka csak akkor lehet jó ha szereted, és ki tudsz benne teljesülni, de persze ez általában nem erről szól. Így hát GoPro.

  5. #5
    Lelkes újonc Kamedapro avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 12.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Nem akarok T-800-as lenni.
    hawkx likes this.

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 29.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Szerintem a pókerben ugyan így megvan a 9-17-ig dolog, csak nem minden nap ugyan akkor kezded a sessiont, de ha ez a megélhetésed, ugyan úgy kötöttség, mint a "sima" munka.

    Lemegy a session - mindig az A játékodat kell hoznod - ott az elemzésre fordított idő, videózás, fórumozás. Ameddig nem játszol magasabb téteken ez is ugyan olyan munka, mint bármi más, csak nagyobb a szellemi megterhelés, mert itt nincs fix fizetés, annyit keresel, amennyit összeszedsz magadnak. És ha a top-ban akarsz lenni, akkor rengeteg időt kell ráfordítani.

    És akkor még nem beszéltünk a rossz szériákról...
    erikkke likes this.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Kamedapro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok T-800-as lenni.
    Akkor legyél ED-209-es
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #8
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Természetesen dolgozni mindenhol kell, és ha nem szeretsz játszani ez is halál, és ez is lehet monoton, a sokrétűségétől függetlenül is.
    van Gerwen likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én járok alkalmi melókra, de csak mert jólesik
    A pókert stabilabbnak érzem, a hitelek, rezsi összesen több mint amit keresnék munkával, nincs választásom.
    lecso10 likes this.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Nekem akkor ment a legjobban mikor meló mellett toltam, mivel megint dolgozok így kurv@ sokat fogok nyerni
    Faréj likes this.

Oldal: 1 / 9 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •