Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (83) összesen
Like Tree129Likes

Téma: Megélhetési póker vs polgári állás - neked mely értékek a fontosak?

  1. #21
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Én ha újracsinálnám, akkor más szakra mentem volna, és olyan irányba képeztem volna magam, hogy akár külföldön is érvényesülhessek...kártyát pedig csak névjegy formátumban látnék. (esetleg elkezdtem volna pókerezni, és pókerben fejlődni már 2005-2006 körül, akkor még nagy pénzek voltak benne).

    Az viszont biztos, hogy aki most akar belekezdeni a póker elsajátításába, az vagy tájékozatlan, vagy hülye
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #22
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ha újracsinálnám, akkor más szakra mentem volna, és olyan irányba képeztem volna magam, hogy akár külföldön is érvényesülhessek...kártyát pedig csak névjegy formátumban látnék. (esetleg elkezdtem volna pókerezni, és pókerben fejlődni már 2005-2006 körül, akkor még nagy pénzek voltak benne).

    Az viszont biztos, hogy aki most akar belekezdeni a póker elsajátításába, az vagy tájékozatlan, vagy hülye
    Szerintem ez a "ha újracsinálnám" gondolatmenet tipikus vesztes mentalitás. Én 38 évesen akarok egyetemre menni.

  3. #23
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a "ha újracsinálnám" gondolatmenet tipikus vesztes mentalitás. Én 38 évesen akarok egyetemre menni.
    Akkor 29évesen még válthatok? Én is gondolkoztam egyetemen, de öregnek érzem már magam hozzá!

  4. #24
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Mindjárt megsajnálom ezeket a profikat. Egy átlagos munkásember sokkal nagyobb stresszben él itt magyarországon, mert nem tudja h a létszámleépítések által kit fognak majd kitenni egyik napról a másikra.Stresszes a munka? lehet.Csakhogy egy átlag ember nem csak a munkában stresszel hanem otthon is mikor azon gondolkozik h mi az a kiadás amin még csökkenteni tud a hóvégén.

    Plusz aki munkásember az adózik is, na most aki pókerből szerzi a jövedelmét, nem igen.Úgyh sajnálni sem tudom ezeket az embereket
    Utoljára módosítva: Fu által: 2014. 08. 29. 16:05
    feketeparduc and Fluxxxi like this.

  5. #25
    Fanatikus tag Laci24 avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 19.
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Én szerencsésnek érzem magam, hogy még 2009-ben kezdben bele a pókerezésbe. Mert ahogy látom/hallom, manapság már a mikró is lényegesen keményen. Én még teljes mértékben a pókeres bevételemre támaszkodok, mert szülővel élek, de ha találnék olyan melót ami igazán tetszik is, akkor teljesen ráállnék arra. Nekem a legfontosabb a társadalmi megbecsültség. Ez polgári melónál megvan. Mellette meg hobby-ból játszanék tovább.
    SMaster50 likes this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Bárhol
    Hozzászólások
    640

    Alapbeállítás

    Sok minden függ attól is, hogy mi az a polgári állás. Akinek másik lehetősége a közmunka vagy a minimálbér annak inkább az nl10, ott legalább van előrelépési lehetőség.
    Én "a társadalmi elvárásokra magasról szarok"
    S0nnyB1ack and Fluxxxi like this.
    "How many times I told ya, "play your position" small soldier"

    Guru

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Érdekfeszítő vita 236. kiadása.

    Stricinek kell lenni abba van biztos jövő is meg pénz is. Az Ukrán helyzet is a fiatal pályakezdő stricik segítségére van mind verőembert, mind hölgyeket most olcsóbban lehet beszerezni.

    Mind szociálisan mind a társadalmi hozzáadott érték területén hozzá lehet járulni a társadalmi elégedettséghez és napestig ragozhatnám.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Felesleges erről beszélni, mert a legtöbb ember nem úgy hozza meg a döntést, hogy "na akkor most én pókeres leszek", vagy "na én most megyek egy irodába karriert csinálni". Néha az élet csak úgy eléd dobja a lehetőséget, aztán vagy élsz vele, vagy nem. És egy ilyen döntésben meg majd évek múlva fogod látni, hogy jó döntés volt élni vele, vagy sem.

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Mivel gyarmat vagyunk, megalázó alacsony bérekkel (jó esetben), természetes hogy keressük a kiskaput.
    Ha itt is olyan fizetés lenne mint egy normális országban akkor lehet max hobbijáték menne nálam.
    hokuszpoker likes this.

  10. #30
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    38 évesen nincs mit tanulni az egyetemen, ami érdekel azt autodidakta módon elsajátítottad már , a papírt meg inkább vedd meg!
    Mondjuk más a helyzet ha szülész akarsz lenni

    Én középvezetőként kapok 1200€ és csak a C- tervemben szerepel a magánvállalkozás.
    És ott sem az építőipar.
    Azt gondolom , hogy alkalmazottként nem dolgozol napi 24 órát ( mert mindig azon agyalsz mit , merre) és nem kockáztatod a teljes anyagi háttered. A profi pókerben van még lehetőség , de a komoly pénzekért nagyon keményen kell dolgozni.
    Az a lényeg, bármit is csinálsz fejleszd magad és légy nyitott a váltásra . Legyen terved és merszed váltani .
    Ezeknél viszont fontosabb a stabil pénzügyi háttér , a megtakarítás és befektetések kezelése!
    -kölyök-, erikkke and Laci24 like this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •