Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (83) összesen
Like Tree129Likes

Téma: Megélhetési póker vs polgári állás - neked mely értékek a fontosak?

  1. #61
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Megint AJ vs KJ persze hogy flop K meg turn is K

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet jacsapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint AJ vs KJ persze hogy flop K meg turn is K
    Jacsi ez, hogy tartozik ide? Illetve miért írsz olyat, hogy bála eladó? Ez nem a falu végi piac oldala, ahol ilyeneket kéne írni. Nem értelek. Bár keményebben akartam kritikát írni, de inkább nem írom le amit gondolok.

  3. #63
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Zavarban :)

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lerágott csont már ez a téma!
    Vén rókák már lerágták a csontot, nah de mi van az újszülöttekkel Netrol.. ők még szívják az izé.. amit kell.
    kircip and Netrol like this.

  4. #64
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jacsi ez, hogy tartozik ide? Illetve miért írsz olyat, hogy bála eladó? Ez nem a falu végi piac oldala, ahol ilyeneket kéne írni. Nem értelek. Bár keményebben akartam kritikát írni, de inkább nem írom le amit gondolok.
    Apróhirdetési topik, mindenki mindent hirdet, kocsi, elektronika, háztartási cuccokat. Nekem a család mezőgazdasággal foglalkozik én ezeket tudom árulni.

    Ha meg azt akartad irni hülye paraszt nem érdekel. Igen valamikor a lovas szekérről leszállva ülök ide gép elé!

  5. #65
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet jacsapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint AJ vs KJ persze hogy flop K meg turn is K
    Idézet jacsapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy lehet ebből megélni, de tuti sok $ kell hozzá, meg szerencse. 100 emberre jut egy nyerő. Én folyton csak bukok, bukok bukok, ma tettem be utső 5ezrem a fizuból el is szedte egy 2%os nyerő handdel. Paysafecarddal lehet máshová is tenni mint PS? mert PSről a véleményem, na jó megtartom magamnak
    Nemhiába csalik a szájtminden előre el van tervezveérdekes akkor én a jó kalapba kerültem juppííí

  6. #66
    Újonc Brave avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Visszatérve az eredeti témához:
    Én jelenleg egy viszonylag neves hazai (műszaki) egyetemre járok építész szakra. Régebben úgy gondoltam, hogy ez olyan munka ,amit szívesen csinálnék és szépen is tudnék vele keresni. Aztám BAMM, beütött a válság az első egyetemi év után és azóta az építőipar teljesen összeomlott. Elképzelhetitek, hogy milyen érzés lehet így tanulni az egyetemen, hogy tudom jó pár évig vagy évtizedik nem lesz jövőm itthon, úgy hogy még kb fél milkát kell majd tejelni a diplomáig. Én szerencsésnek tartom magam, hogy anno elkezdtem pókerezni és van más alternatívám, amivel tudom finanszírozni a tanulmányaim.
    A stressz tulajdonképpen csak rajtad múlik, mivel ez a tested válasza az adott badbeatekre, rossz szériákra. Ha stresszesnek érzed a pókert, akkor valószínű nem elég jó a mental game-d.
    lecso10, Soma85 and Arkhon like this.

  7. #67
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    én azért nem tudtam a 6 éves pókerkarrierem során egyszer se úgy tekinteni rá, mint potenciális "biztos" jövedelmforrás, mert egyáltalán nincs meg bennem a szorgalom és az alázat, ami ehhez szükséges. Továbbra is szórakozásként, néha jól jövedelmező hobbiként tekintek rá, de az én idegrendszerem nem bírná elviselni, ha hosszas befektetett munka eredménye is atom bad beatek sorozata lenne. Szóval nem nekem való, de elismerem azokat, akik erre képesek. csak elképesztően tömény és monoton. Azt a mennyiségű handet/tourney számot letolni, ami ahhoz szükséges, hogy "biztos" nyereség legyen, vagy hamar kijöjjön a "hosszútáv", arra soha nem voltam képes, így nem nekem való, inkább csinálok érdekesebb dolgokat, és attól még, ha kedvem szottyan eljárok élőzni, vagy feltöltök pár dolcsit, és tourneyzegetk néha néha.

    Volt, hogy ennél komolyabban toltam, de nem bírtam elviselni a varianciával járó stresszt. Egyszerűen nem nekem való. Szóval vannak árnyoldalai is szerintem annak, amikor munkává/megélhetési forrásá válik az, amit imádsz csinálni.

    De hát sajnos muszáj az életben kompromisszumokat kötni.
    flesli kommentje a játékomról: "Viszont szerencsejátékként játszva nem rossz, egyik megmozdulás sem "

  8. #68
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Embere válogatja, előbb-utóbb mindenki rájön a saját korlátaira. Akiben benne van az a kitartás ami szükséges és megfelel neki a pókeres életmód az meg is érdemli hogy a befektetett munkája megmutatkozzon hosszú távon. De egyébként érdekes dolog ez, én másfél éve nem termeltem minuszos hónapot, igaz mindössze azért mert rakebackből és egyéb promóciókból jó kis lóvét lehet összeszedni, ha kitartó az ember. A másik része a dolognak viszont az, hogy ez a fajta micro téteken való grindolás írdatlan időt igényel és talán pont azt a szabadságot veszi el amire vágyik az ember. A pénz az egy dolog, hosszútávon így csinálni microtéteken biztos hogy nem lehet és engem most bánt hogy ebben az időszakban nem fordítottam semmi időt a tanulásra. Most visszamegyek a régi melómba ami alkalmi jellegű heti 3-4 napot vesz el maximum és mellette próbálok feljebb jutni, mert alapvetően szeretek játszani és az azért jó érzés tud lenni mikor valami hasznosra költöd a nyereményed egy részét, mert valamilyen szinten visszaigazolja hogy megéri és tán megérné ezt főállásba is csinálni. Na meg végre nem a bankrollt kell minden hó végén csapolni ha van mellette valamilyen meló.
    Amúgy meg szerintem igenis kezdjen el pókerezni és tanulni mindenki aki teheti, főleg ha fiatal, az internet előtt töltik az idejük nagy részét úgyis és akkor már legalább tanuljon, ne pedig az egyéb számítógépes játékokra b@ssza el a mindennapjait amikkel tele van a net. Ha profi pókeres nem is lesz mindenkiből, de tanulhat olyan dolgokat amiknek később az élete más területén hasznát tudja venni.
    SMaster50, _eLay_, Laci24 and 1 others like this.

  9. #69
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Elszomorítónak és már-már betegnek tartom, hogy azért mondjátok a pókert jobbnak az irodai munkánál, mert valami rosszat lehet vele elkerülni. Tehát nem azért jó, mert jó, hanem azért mert így egy (valahol hallott) rosszat elkerülhetek. Huszonéves srácok úgy indulnak neki az életnek Magyarországon, hogy a munkahelyen minden főnök hülye, nekem senki ne mondja meg hogy mit csináljak. Érdemes lenne ebbe mélyebben beleásni, hogy miért is gondolja mindenki ezt, de az már tényleg terápia lenne. Tényleg az alapján jó egy állás hogy mennyi benne a stressz? Érdekes hozzáállás. Ha az ember a halálos ágyán végignéz az életén, jó eséllyel semmit sem fog látni az elmúlt 40-70 év munkájából. Annál többet viszont a szeretteiről, szüleiről, családjáról, úgyhogy ha ennyire lényegtelen hogy mit dolgozunk, akkor olyat kell csinálni amit szeretünk, és nem olyat, amivel elkerülünk valamit amitől nagyon félünk. Szerintem pont azt nem szabad elkerülni amitől félünk, mert ha elkerüljük, le fog ránk csapni. Lehet ez pont póker vagy lehet a 9-17 is, van akinek az orvos, másnak meg a ping-pong bajnokság.
    Utoljára módosítva: hokuszpoker által: 2014. 08. 31. 07:49
    SMaster50 and Maxxxika like this.

  10. #70
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    A polgári!

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •