Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 27 (27) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2014. 08. 26

  1. #21
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ne bántsátok, még tanulja a dolgokat, ahogy mindenki ( én is csomó új dolgot tanulok folyamatosan ), és most kapott egy rakás helyes okfejtés ezzel a hand-del kapcsolatosan, néha több időbe tellik belátni a dolgokat. És ezt én nem bántásból írom, félre ne értsen senki.
    termin likes this.

  2. #22
    Lelkes újonc Gone.Fishing avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet Becse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak nekem tűnt fel a +70%-os ROI.

    a 60.000 játékot játszottál...és 500-asakat is, akkor vegyük az átlagtéted mondjuk 50 dollárnak, akkor te 2.100.000 dollárt nyertél már. Grafikont, vagy fake a sztori.
    Tényleg muszáj volt ezért a bátor kérdésért egy új nickel regisztrálnod?

    Pár szám: total Roi 44,5%,
    $15 9 STT HoldemNL Regular ||| ROI% 64.4% - bocs, ez tényleg nincs meg 70.

    average stake - kapaszkodj meg -: $9.1676

    ezt most egy perccel ezelőtt mentettem ki HM-ből és mivel a TELJES hand adatbázisom megvan, keresőből is megtalálod hozzá a nicket ha elég ügyes vagy...

    egy szóval sem állítottam, hogy örökké high stake sng-t játszom. manapság már szinte nincs is, csak különféle turbok, olyat meg nem játszom. arról nem is beszélve, hogy annyira azért nem is jöttem jól ki belőle. (egyébkét aki ilyet anno nem játszott, szerintem a pontos buyint sem vágná fejből.)
    manapság egyfajta stepet játszom: 1. hely után eggyel magasabb stake, 2-3. hely helybetopi, 4-től lefelé egy stake lefelé. elég uncsi, de tuti bankroll manageMENT.

    mindegy, akárhogy is, az itteni átlag fórumkaratemesternél jóval erősebb stat.

    akkor jöhet az újratervezés....

    ps: egyébként hogy kell Holdem Managerből grafikont exportálni, mondjuk úgy hogy a nickem sincs rajta lehetőleg?

    elnézést, de amikor gépnél vagyok, rendszerint túrabakancs van rajtam, és kis ablakba írok időnként nagy hülyeségeket. Malícia helyett némi empátiávsl egyből érthető és kezelhető is
    Utoljára módosítva: Gone.Fishing által: 2014. 08. 30. 20:28

  3. #23
    Lelkes újonc Gone.Fishing avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne bántsátok, még tanulja a dolgokat, ahogy mindenki ( én is csomó új dolgot tanulok folyamatosan ), és most kapott egy rakás helyes okfejtés ezzel a hand-del kapcsolatosan, néha több időbe tellik belátni a dolgokat. És ezt én nem bántásból írom, félre ne értsen senki.
    egyébként tényleg ne bántsatok, mert valóban tanulom a dolgokat. igy van ez már jó rég óta és remélem így lesz mindig. látom, te is így vagy vele. aki kimarad, az lemarad. pontosan emlékszem, hogy pár évig anonim olvastam a PA-t és csak azért regisztrálkodtam be kábé 4 éve, mert enélkül nem láttam a feladványok megfejtéseit. igazából nem is az úgymond helyes megfejtés az izgalmas - főképp mert az esetek többségében nem is tud egyértelmű lenni , hanem a voks eredménye, mert az a legtanulságosabb és máshol nem is nagyon kapsz ilyet.

    MTT-ben egyébként én is turistának érzem magam, ritkán van hozzá kedvem, mert sajna 4 óra után erősen lefáradok, így hosszabb sessönöket nem szabad nyomnom . 40 SNG-re jut egy, így nyílván ott sem tudok kibújni a bőrömből. annyi bizonyos, hogy SNG-ben hasonló vakmennyiségű stakkel nagyon keskeny, de annál sikamlósabb mezsgye egy ilyen postlop játékba belebonyolódni. nyílván van, aki arra megy, hogy 10-ből 3-at megnyerjen és onnan már tényleg mindegy, én viszont az ITM% maximalizálásában hiszek és ahhoz ennél sokkal konzervatvabb játék kell. Tisztában vagyok azzal is,. hogy MTT-ben az ITM-re játszani önmagában mit sem ér és ez egy lényegi eltérés, ennek ellenére azt gondolom, hogy ebben a konkrét handben olyan ordas nagy eltérés azért nincs. Egy fishsel 100x Inkább fizettessünk ki egy jó lapot, minthogy félblöffökkel opreáljunk.

    bocs, nem olvasom vissza, mert itt a túristaoszályon szakadozik az internet (ennyi asztal mellett nekem már nem megy). éjfél után fogok tudni legközelebb olvasni, addig bátran savazzatok, ha így szombat este másban leltek boldogságot.

  4. #24
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Gone.Fishing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ps: egyébként hogy kell Holdem Managerből grafikont exportálni, mondjuk úgy hogy a nickem sincs rajta lehetőleg?
    Mondjuk úgy, hogy kisatírozod az érzékeny részeket akármelyik képszerkesztő progival.
    Egyébként semmi szükség szerintem belemenni a f@szméregetésbe, de félre ne érts, nem akarlak visszatartani.

  5. #25
    Fanatikus tag Lordtebeli avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 06.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    469

    Alapbeállítás

    hát szerintem is felesleges beraknod ide a grafod. egyrészről ha nem igaz akkor magadnak hazudsz vele, másrészről megitt nem az a kérdés hogy te x téten mekkra roit hozol és bizonyítani se fogsz vele semmit. játszd tovább a játékod és viseld el ha másnak nem az a véleménye mint neked, te nem így játszanád és ennyi nem kell hozzá az élettörténeted...

  6. #26
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Én veled vagyok Fish(ing), csak mindig annyira szűkszavú vagy. Kifejthetnéd mire gondolsz pontosan.

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én veled vagyok Fish(ing), csak mindig annyira szűkszavú vagy. Kifejthetnéd mire gondolsz pontosan.

    Ez végszónak is jó lenne, de tartok tőle nem lesz az

    Amúgy amit Fishing írt gondolatmenetet, nem hülyeség, csak más megközelítése a dolgoknak. Magam részéről érdekesnek tartom, de maradnék a ch/raise all in megoldásnál az előttem többek által és a hivatalos megoldásban is ismertetett indoklás mentén.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •