Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (42) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Kifizetési káosz az SHRPO Super High Rolleren

  1. #21
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Módosítottam a címet, mert látom, sokakat bántott, és ez természetesen nem cél. Ugyanakkor őszintén megvallom, nem értem a felháborodást. A "magyaros történet" egy kifejezés, amit szokás használni. Jellemzően arra vonatkozik, ha valami átgondolatlan, rosszul szervezett, vagy nevetséges okok miatt bukik meg. Ha amiatt háborodtatok fel, mert miért kell ilyen negatív dolgot Magyarországhoz kötni, arra azt tudom mondani, ne dugjuk homokba a fejünket, sajnos ez nem véletlen. Mind a politikában, mind a hétköznapi életben, akár vásárlás közben, munkahelyeken tapasztalható dolgok érvényessé teszik. Ez nálam nem magyarozás, legfeljebb nemzeti önirónia.

    Azt az érvet pedig szomorúnak tartom, hogy ha zs.dózni nem lehet, miért lehet magyarozni. Személy szerint egyébként nem értek egyet a zs.dó szó moderálásával, én még azt is mondtam itt bent, ennél annak is több értelme lenne, ha a zs.dó szó előttit moderálnánk automatikusan, hiszen általában ott a szitokszó.

    A moderátoroknak meg nyilván nincs beleszólása abba, hogy mi jelenik meg a cikkben, mi a címe, ebben teljhatalmam van, az jelenik meg, amit én akarok. Ha hibázom, a főnökeimnek tartozom elszámolással.

    Mindenesetre nem szándékoztam senkit megbántani, ha ez történt, elnézést érte.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2014. 09. 03. 14:27
    Pat, BT86, Katzorka and 2 others like this.

  2. #22
    Tag Bél@ avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 19.
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy egyesek miken tudnak problémázni...
    Kettesek meg azon, hogy más min problémázik.
    Netrol likes this.

  3. #23
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Látod pont ezért sérelmeztem kicsit amit te is írtál "A "magyaros történet" egy kifejezés, amit szokás használni. Jellemzően arra vonatkozik, ha valami átgondolatlan, rosszul szervezett, vagy nevetséges okok miatt bukik meg." Ezek a sztereotípiák amik csak erősödnek azzal, ha ilyen történethez hozzákapcsoljuk! Abban igazad van, hogy ez már szállóige lett, mint az, hogy a skótok smucigog, a skót vicceket meg a zs.dók találták ki, hogy ne róluk szoljon.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    Román kutyák írták ezt a címet !

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Kurv@ nagy arc, sértődékenység, gőg, brutál ego, egyébként totál homály - a hozzászólások többsége nagy mértékben erősíti a cím sztereotípiáját....

    Bolhából elefántot tipikus esete, a lényeg persze nem érdekel senkit. Teljes mértékben egyetértek Banosterrel, sajnos a magyarokról a nagyvilágban (hozzáteszem teljesen jogosan) ez a kép él. Akinek ez újdonság, az valószínűleg eddig egy zacskóban élt. Ahelyett, hogy a hírszerkesztőt basztatnátok TEGYETEK érte, hogy ne így legyen. "A világ olyan amilyenné tesszük, nem amilyennek gondoljuk..."
    Pat and van Gerwen like this.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder mattack avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hozzászólások
    665

    Alapbeállítás

    Márpedig ez egy tipikusan magyar történet...
    Scott Seiver meg szinte már tiszteletbeli magyar lett... (amúgy is rühelltem mindig is a pofáját, ezek után még jobban)
    Ahogy banoster is mondta, ne dugjuk a fejünket a földbe, igenis ez ránk vall (de biztos, van más ország/nemzet is, aki végigbénázta az elmúlt 5-10-20-100-500-1000 évet), sajnos!
    MrChaotic and van Gerwen like this.

  7. #27
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 05. 22.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Követelem,hogy az eredeti cím legyen visszaállítva ,mert így teljesen más kicsengése van a cikknek,
    és akkor most újra el kellene olvasnom.

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Azaz 50-et bukik:-)

  9. #29
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Tehát akkor egy tipikusan magyar történet az, ahol azon c.gánykodik egy profi pókeres, hogy 2 vagy 3 hely legyen fizetős. Gratulálok!

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát akkor egy tipikusan magyar történet az, ahol azon c.gánykodik egy profi pókeres, hogy 2 vagy 3 hely legyen fizetős. Gratulálok!
    Tehat akkor egy tipikusan cigany tortenet az, hogy valaki penzzel probal machinalni vagy mi? Vedd mar eszre magad!

    Mellesleg Seivernek tokre igaza van, az egesz SHRPO lebonyolitasa nevetseges, kivancsi vagyok ti annyiban hagynatok-e a dolgokat, amikor dollar tiz/szazezrek mulnak a szervezok hulyesegen.
    sakkos000 likes this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •